** שרשור בוקר היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
סורי, אני יודעת שהרבה אוהבים את החיבור- אבל תום וקארין מתישים וחבל לי שהם שוב צמודים דווקא עכשיו לקראת הסוף. הם מתעסקים הרבה יותר מדי באיך שהם יוצאים בתכנית וכשהם ביחד, זה נהיה חור בראש. כבדות שהייתה אמורה לחלוף כבר מזמן אחרי ששרדו לא מעט הדחות. אם זה כל כך מעסיק, למה להרשם לתכנית טלויזיה אם אתם לא מגישים בנוח עם ההתנהלות שלכם? קיבלו אהבה, חברים, זוכים לצעקות ומסוקים. די...

אזרחית שקופה

Well-known member
רק אני באבל על לכתו של רמי?
אם אתה מתכוון ברצינות , אז ממש לא צריך להיות באבל. צריך לשמוח בשבילו.היומיים הנוספים לא היו תורמים לו כלום.
הוא בין כה וכה לא היה זוכה. אז בשביל מה הוא צריך להישאר בבית המשמים הזה.
אין לו עם מי לנהל שיחות. הוא משתעמם עד מוות, מנסה ליצור מגלילי נייר טואלט יצירות אמנות.
עדיף לו להיות עם המשפחה שלו אליהם הוא התגעגע מאד.

zoecho

Well-known member
אם אתה מתכוון ברצינות , אז ממש לא צריך להיות באבל. צריך לשמוח בשבילו.היומיים הנוספים לא היו תורמים לו כלום.
אין לו עם מי לנהל שיחות. הוא משתעמם עד מוות, מנסה ליצור מגלילי נייר טואלט יצירות אמנות.
לגמרי התכוונתי ברצינות (אולי עם קורטוב ציניות) אבל מקבלת כל מילה שאמרת. זה עירוב של רגשות וסתירות פנימיות. פשוט שבשבילי כבר אין טעם לצפות בתוכנית מה שנשאר לי זה פה ושם לבלות בפורום |4U|

willing

Well-known member
לגמרי התכוונתי ברצינות (אולי עם קורטוב ציניות) אבל מקבלת כל מילה שאמרת. זה עירוב של רגשות וסתירות פנימיות. פשוט שבשבילי כבר אין טעם לצפות בתוכנית מה שנשאר לי זה פה ושם לבלות בפורום |4U|
את לא לבד באהבה לרמי. אני ממש מתחברת להומור הדבילי שלו ולרגעי החביבות שלו

עכשיו תורי לשאול שאלה,
אני היחידה ששמתי לב שאת בת? ;)

אם זה משמח אותך, אולי בעקבות התוכנית, ישלבו אותו יותר בפרונט של הטלויזיה כקומיקאי. מי יודע
גל תחזור כשחקנית
ג'וזי אולי יחזור בעוד תוכנית
זהבה תשיר בערבי זכרון
אייל איצקוביץ יעביר סדנאות של שלום בערבה
לינור תקבל תפקיד בהצגות
קרין תככב בפרסומות
אילון יעבור קורס אימון אצל אלון גל ויאמין עד הסוף בקליינצים(צ=ת בשפת הצכלצ)

נראה את כל מי שמתגעגעים אליהם שוב. איפושהו

הצודקת11

Well-known member
חבל שלא עזב לפני חודשיים
לא מגיע להם דייר כמו רמי
השתמשו בו כול העונה
ולפני הגמר זרקו אותו.

סטיריקון9

Well-known member
לא, לא רק אתה.
מעין חשבון נפש על מה אני צורכת הביאה לי העזיבה של רמי.

לא, לא רק אתה.
מעין חשבון נפש על מה אני צורכת הביאה לי העזיבה של רמי.
גם אני... כבר לא צופה, ראיתי את הכתבה של סמדר שילוני שמדייקת בתאור שלה את ההדחה של אתמול ואת הנפשות הפועלות. אם רמי/ליאור/ דרור/גל לא היו, מה שהיה לאחרים להציע לא היה מחזיק מעמד 3.5 חודשים. אולי למעט ג'וזי ותום אבל מאסתי בהתבכיינות שלהם בעיקר של ג'וזי המשווקת ע"י האח אינטנסיבית ע"ח השאר. הדמויות שהודחו היו דמויות עם עומק, צבעוניות מעניינות עם אופקים שהובילו את העלילה מידי יום והיו דומיננטיים. ראשו של רמי הוקרב לטובת המתלהמים בחוץ אין דרך אחרת להבין או להסביר את מה שראינו אתמול. מניפולציה דוחה ומכעיסה תוכנית שתפסה טרמפ על רמי ניצלה אותו ככל האפשר על מנת לקדם אחרים כולל התנצלויותיו. וזרקה אותו שניה לפני הגמר בלי סרטון הוקרה ובלי לדבר עם קרוב במקרה הזה לינור. גיא ולירון אמרו אתמול: ראיתם איך רמי בכה אתמול בכרטיס הביקור של ג'וזי ואיך תום כיסה אותו אחרי שראה את הכרטיס שלו בו הוא מזכיר את בנו ובכה. לא ברור לי איך דניאל פחות מהשף ןבעיקר פחות מהמתלהמת שוכנת הספסל בעלת הפה הגדול שמנשקת חולצות ותמונות של "מאהב פיקטיבי" ובאה מוכנה שולפת סיסמאות כדי להציב את עצמה במקום טוב.

נערך לאחרונה ב:

ניצנץ63

Well-known member
רק אני באבל על לכתו של רמי?
לא באבל אבל מבועסת. הגיע לו להגיע לגמר ואם לא היה נוהג כלפי ג'וזי בצורה מחרידה בעיקר בגלל יהודה, הייתי שמחה אפילו אם היה מנצח. אבל מצד שני אני מתנחמת בכך שאולי הוא עוד יוכל להועיל במשהו בבחירות לכנסת, אמן שלפחות יצליח להמריץ כמה אנשים להצביע. מי יודע. בסופו של דבר העתיד שלנו במדינה חשוב הרבה יותר מהפח הגדול.

צופה15

Well-known member
בלייב של לירון ויצמן עם גל, גל ביקשה להצביע רק לתום. לינור סיפרה שדיברה טלפונית עם רמי ושההפקה לא נתנה לה לבוא לנוה אילן :unsure:

אורחתלרגע23

Well-known member
בלייב של לירון ויצמן עם גל, גל ביקשה להצביע רק לתום. לינור סיפרה שדיברה טלפונית עם רמי ושההפקה לא נתנה לה לבוא לנוה אילן :unsure:
גל ״כל מי שיושב בגמר מגיע לו אוהבת את כולם״
גל שניה אחרי ״זה לא משחק פיירי אז חשוב להצביע כדי שמי שמגיע לו יזכה״

צופה15

Well-known member
גל ״כל מי שיושב בגמר מגיע לו אוהבת את כולם״
גל שניה אחרי ״זה לא משחק פיירי אז חשוב להצביע כדי שמי שמגיע לו יזכה״
אני אקשבתי לשיחה ללא הוצאת משפטים ממנה. היא אמרה שהיא מבקשת להצביע רק לתום ושהיא מצביעה רק לתום... למרות שלירון ניסתה להשתיק אותה כי אסור לקדם אף אחד.

אורחתלרגע23

Well-known member
אני אקשבתי לשיחה ללא הוצאת משפטים ממנה. היא אמרה שהיא מבקשת להצביע רק לתום ושהיא מצביעה רק לתום... למרות שלירון ניסתה להשתיק אותה כי אסור לקדם אף אחד.
ואתמול בלייב אחר היא אמרה שאם זהבה לא מנצחת זאת בושה למדינה.

svtar25

Well-known member
ואתמול בלייב אחר היא אמרה שאם זהבה לא מנצחת זאת בושה למדינה.
גל חושבת שזה בושה למדינה אם זהבה לא תנצח, היא אוהבת אותה, היא מנסה להיות ראלית - מבחינת הסקרים לזהבה יש יותר סיכוי לזכות.
למה היא קוראת להצביע לתום? להביא אותו כמה שיותר גבוה בגמר ...כפיר נתן לה על הראש, אמר לה ללכת עם הזכייה לתום עד הסוף! אז מעכשיו זה זכייה לתום, אך זה יהיה כבוד אם תום בסופו של דבר יפסיד לזהבה.
תבינו יש לה בן זוג, היא ממש לא יכולה עכשיו לקדם את זהבה לזכייה, אם כל זה שלזהבה מגיע לזכות, עם כל האהבה שלה לזהבה, בשלב זה עד שתום יצא מהבית חייבת לתמוך בוא. אך הלב שלה שייך לשניהם, היא אוהבת גם את תום וגם את זהבה.
האם בסופו של דבר בגלל שגל תגרום להצבעה לתום, ג'וזי יזכה ? מבחינת גל זו ברכה, היא חושבת שגם לו מגיע לזכות.
לפי גל, כל מי שבגמר מגיע לו לזכות .

אורחתלרגע23

Well-known member
גל חושבת שזה בושה למדינה אם זהבה לא תנצח, היא אוהבת אותה, היא מנסה להיות ראלית - מבחינת הסקרים לזהבה יש יותר סיכוי לזכות.
למה היא קוראת להצביע לתום? להביא אותו כמה שיותר גבוה בגמר ...כפיר נתן לה על הראש, אמר לה ללכת עם הזכייה לתום עד הסוף! אז מעכשיו זה זכייה לתום, אך זה יהיה כבוד אם תום בסופו של דבר יפסיד לזהבה.
תבינו יש לה בן זוג, היא ממש לא יכולה עכשיו לקדם את זהבה לזכייה, אם כל זה שלזהבה מגיע לזכות, עם כל האהבה שלה לזהבה, בשלב זה עד שתום יצא מהבית חייבת לתמוך בוא. אך הלב שלה שייך לשניהם, היא אוהבת גם את תום וגם את זהבה.
האם בסופו של דבר בגלל שגל תגרום להצבעה לתום, ג'וזי יזכה ? מבחינת גל זו ברכה, היא חושבת שגם לו מגיע לזכות.
אם מבחינתה כל מי שבגמר ראוי ומגיע לו לזכות, למה להגיד משפט כמו ״אם זהבה לא זוכה זאת בושה למדינה״..
מילא היה מתחרה על הפרס דייר שהוא אוייב שלה.
כהרגלה פולטת משפטים וסותרת את עצמה.

Vache

Well-known member
אם מבחינתה כל מי שבגמר ראוי ומגיע לו לזכות, למה להגיד משפט כמו ״אם זהבה לא זוכה זאת בושה למדינה״..
מילא היה מתחרה על הפרס דייר שהוא אוייב שלה.
כהרגלה פולטת משפטים וסותרת את עצמה.
זה נכון. אני אמנם רוצה שזהבה תזכה, אבל אין כאן שום זיקה ל"בושה למדינה", כן או לא.
אנשים אומרים מה שהם חושבים שהם משפטים גדולים, ויוצאים נעל..

Aye123

Well-known member
אני שרופה על גל אבל אם היא אומרת שבושה אם זהבה לא תזכה ואח״כ אומרת שכל מי שבגמר מגיע לו לזכות זה קצת סותר. אני חושבת שיכלה לוותר על המשפט הזה ואז הכל היה נשמע מעולה אבל זה כבר עניין שלה. ואני גם לא חושבת שהיא אמרה שלכולם מגיע לזכות היא אמרה שמגיע לכל אחד שם להיות בגמר, זה כן.
ושמה שצריך לקרות יקרה והיא תשמח בזכייה של כל אחד מהם (אלא אם כן בלייב עם לירון היום היא אמרה משהו אחר, לא צפיתי) . ולכן המשפט המדובר שהוסיפה לא מסתדר..

ולגבי התמיכה בתום מעבר לזה שכפיר ״נכנס״ בה אתמול ״מה נסגר איתך? זה בן הזוג שלך אני לא מבין אותך מה הקשר זהבה״ אני בטוחה שגם אמא של תום מדברת איתה על זה כפי שבפעם הקודמת אמרה לה להגיד לעוקבים שלה ״תום למיליון״ . מניחה שהיא לא רוצה לאכזב, יש לה קטע כזה שהיא רוצה לרצות.
בפועל היא רוצה שזהבה תזכה והיא אמרה את זה בריש גליי ..

ואם ג׳וזי יקח אני בטוחה שהיא תפרגן אבל תרגיש קצת רע שלא תמכה בזהבה

ניצנץ63

Well-known member
אבל מי מבטיח שהיא תהיה עם הבן זוג הזה לאורך זמן? אני לא חושבת שאפילו זוגיות בבית האח במשך שלושה חודשים צריכה לגרום לה לשים עליו את כל הביצים בסל שלו על פני החברות שלה עם זהבה ואפילו עם ג'וזי. בסופו של דבר אני מאמינה שהקשר שלה עם זהבה יאריך ימים יותר מאשר הרומן עם תום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה