** שרשור בוקר היום ה104 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

הצודקת11

Well-known member
קטע מהביקורת הנהדרת של קארין ארד בוואלה:
"אחרי שסיכמתי שבית המשפט הזה שווה לתחת, ושהלב רוצה את מה שהלב רוצה, הקמתי בית משפט משלי. החמישייה שבחרתי היא כדלהלן ולפי הסדר הזה: תום האיש והקסם, זהבה הנשמה הטהורה, אורן השף הכועס, רמי המצחיק והחכם, ודניאל הג'נטלמן ההגון. הדיירת השישית היא אלמוג - אמנם היא לא מאד מרתקת ויש לה טעם סופר מוזר בגברים, אבל היא טובת לב, כנה ואין לי שום דבר רע להגיד עליה. קארין וג'וזי, לעומת זאת, נשארו בחוץ.

ג'וזי מסתמן כזוכה של העונה הזאת. העריכה מתעדפת אותו כבר שבועות, המודחים החמיאו לו כאילו כל הרגעים הפחות יפים שהיו לו בבית מעולם לא קרו, אבל משום מה לא השתכנעתי. למרות הסיפור האישי הקשה, הבכי, התקפי ההסטריה המשעשעים בצרפתית, התקפי החרדה והפגנות הנאמנות, הוא לא הגיע לחמישיית הגמר שלי. נשבעת שניסיתי לאהוב אותו, אבל ההרגשה שמישהו עושה עלי מניפולציה לא הניחה לי, והמקסימום שהצלחתי הוא לחבב אותו לסירוגין."

אהבתי מאד. גם את הביקורת של מיקי לוין במעריב. שניהם גם ציינו את הברור מאליו, שגל היתה השפוייה היחידה בין המודחים אתמול.
וואו
כול מילה
מסכימה איתה בכול.

Goneril 4444

Well-known member
וואו
כול מילה
מסכימה איתה בכול.
גם עם אלמוג ואורן בגמר? באמת?
מגיע להם יותר מלקארין ולג'וזי?
עזבי ההעדפה ברור לי לא מנסה להיכנס לזה בכלל
ברורים לי הטיעונים כנגד ג'וזי וגם אל מול קארין
אבל מגיע לאלמוג אורן ודניאל גמר יותר?

נטשונת1234

Well-known member
משהו שלא ברור לי- אני לא צופה בפרקים הערוכים ומתעדכנת על התוכן שלהם בפורום, ולהבנתי באחד האחרונים היתה סצנת גילוי רגשות של ג'וזי לקארין בחדר האח. מה קרה עם זה? הם נראים רחוקים מתמיד בימים האחרונים, אבל לא בקטע של מריבה, אלא פשוט חוסר עניין הדדי. איך זה התגלגל לזה מיד אחרי הגילוי אהבה? מרגישה שספספתי משהו

yoni564712

Well-known member
משהו שלא ברור לי- אני לא צופה בפרקים הערוכים ומתעדכנת על התוכן שלהם בפורום, ולהבנתי באחד האחרונים היתה סצנת גילוי רגשות של ג'וזי לקארין בחדר האח. מה קרה עם זה? הם נראים רחוקים מתמיד בימים האחרונים, אבל לא בקטע של מריבה, אלא פשוט חוסר עניין הדדי. איך זה התגלגל לזה מיד אחרי הגילוי אהבה? מרגישה שספספתי משהו
תום פשוט לקח את פרס הדייר הכי אמיתי אז קארין עסוקה בלנסות להידבק אליו

meital38

Well-known member
תום אמר הבוקר שבמוצ"ש הם בבית, הוא חושב שהגמר במוצ"ש?
קארין שאלה את אורן ואלמוג אם לדעתם תהיה הדחה בהפתעה היום והם אמרו לה שכן.
יש מצב שחלקם יודעים שיש הדחות ושהגמר במוצ"ש או בשני?

נטשונת1234

Well-known member
הם בעיקר נראה לי לא מאמינים שישאירו אותם בבית בליל הסדר, אז הגמר בהפתעה הזה מטופש מראש, מי ישמע הם חושבים שיש להם עוד חודשיים

Moiya_1

Well-known member
ניחוש בלבד והם דיי קולעים לאמת.

מנליק השני

Well-known member
שמתי לב שמישהו כתב כאן שהוא צופה בלייבים של תחילת העונה וזה מאוד מוזר כי אתמול בדיוק צפיתי לאיזה שעה ביום ה14.
רק אומר לכם שהעונה הזו היא פספוס אחד גדול,כל-כך הרבה דיירים צבעוניים הודחו בשלבים כל-כך מוקדמים של העונה בגלל ההזוי הזה שיושב בקונטרול ,וכמובן האשמה גם על אותם דיירים אבל אם לעוז הנפל הייתה טיפה של ראייה עתידית והבנה של מה שיש לו ביד הוא היה יכול להסתיר את היציאה של דיוויד "הגזען" (בדיוק צפיתי בריב שלו עם יהודה על הביצים ולהפתעתי צודדתי במסולק 😳),היה יכול איכשהו לתת עוד שבוע למור שאולי הייתה תופסת קהל (שאישית אני פשוט אהבתי אותה חחחח) ובכך כל העונה הייתה הולכת כל-כך שונה.
עוז הנוכל כנראה בחר את הדיירים הפייבורטים שלו כבר באודישנים והשאר התקבלו כתפאורה.

חבל

צופה15

Well-known member
מי שראה הישרדות, האם גם הוא מרגיש, שג'וזי זה האסי/השייח של העונה.
לא משנה איך ומה יהיה צריך להנדס/לעשות/לערוך הוחלט שהוא יזכה.
זאת התחושה שלי.
כל תכנית והכלים שלה אבל האמצעים מקדשים את המטרה (שלהם) , גם אם מדובר בהרס מוחלט של הפורמט.

willing

Well-known member
זאת התחושה שלי.
כל תכנית והכלים שלה אבל האמצעים מקדשים את המטרה (שלהם) , גם אם מדובר בהרס מוחלט של הפורמט.
כן

dotan282872

Well-known member
זאת התחושה שלי.
כן זאת העונה הכי מהונדסת של האח הגדול אבל לדעתי לווא דווקא בשביל ג'וזי.
ההפקה עשתה הרבה מניפולציות כדי לשמור על עניין כמו שהיא רואה אותו (כלומר ראייה הזויה).
לדעתי חוץ מההדחה של גל שהייתה כשלון לא מתוכנן של ההפקה, כל ההדחות שהיו בלי העמדה להדחה היו מהונדסות.

sashalola

Well-known member
כן זאת העונה הכי מהונדסת של האח הגדול אבל לדעתי לווא דווקא בשביל ג'וזי.
ההפקה עשתה הרבה מניפולציות כדי לשמור על עניין כמו שהיא רואה אותו (כלומר ראייה הזויה).
לדעתי חוץ מההדחה של גל שהייתה כשלון לא מתוכנן של ההפקה, כל ההדחות שהיו בלי העמדה להדחה היו מהונדסות.
העונה היה מחסור בכוח אדם - מכת הקורונה,
היה דל תקציב כי הכניסו סלבים ששולמו להם סכומים נכבדים, לכן לא היה תקציב למשימות מושקעות,
כנראה שנחתמו כמה הסכמים עם הסלבים לאיזה שלב התחייבו להביא אותם,
עוז לא אוהב נשים ולא מבין אותן ואת עולמן,
אין בעיה שהעונה הייתה מאולתרת לרוב, הכשל הוא של עורך חסר מעוף ויצירתיות שפשוט רוקן את המשחק מכל פוטנציאל ותוכן מעניין.

dotan282872

Well-known member
העונה היה מחסור בכוח אדם - מכת הקורונה,
היה דל תקציב כי הכניסו סלבים ששולמו להם סכומים נכבדים, לכן לא היה תקציב למשימות מושקעות,
כנראה שנחתמו כמה הסכמים עם הסלבים לאיזה שלב התחייבו להביא אותם,
עוז לא אוהב נשים ולא מבין אותן ואת עולמן,
אין בעיה שהעונה הייתה מאולתרת לרוב, הכשל הוא של עורך חסר מעוף ויצירתיות שפשוט רוקן את המשחק מכל פוטנציאל ותוכן מעניין.
הליהוק של ה-VIP הוא אבי הכישלון.
עם כל הכבוד, ליהוק אנשים כמו זהבה, ליאור ושולה זה חוסר הבנה של הפורמט. פשוט אסור ללהק אנשים מוכרים, בטח לא כאלו שיש להם קריירה ארוכה מאחוריהם שכל מה שהם רוצים זה לשמור על השם שלהם. הרי ברור שאם זהבה וליאור לא היו מוכרים הם בחיים לא היו עוברים אודישן לאח.
ואם באמת התקציב על הסלבים גרע מהמשימות זה הזוי.

yoni564712

Well-known member
הליהוק של ה-VIP הוא אבי הכישלון.
עם כל הכבוד, ליהוק אנשים כמו זהבה, ליאור ושולה זה חוסר הבנה של הפורמט. פשוט אסור ללהק אנשים מוכרים, בטח לא כאלו שיש להם קריירה ארוכה מאחוריהם שכל מה שהם רוצים זה לשמור על השם שלהם. הרי ברור שאם זהבה וליאור לא היו מוכרים הם בחיים לא היו עוברים אודישן לאח.
ואם באמת התקציב על הסלבים גרע מהמשימות זה הזוי.
דניאל?
אופיר?

sashalola

Well-known member
דניאל?
אופיר?
דניאל היה יכול להיות דייר בולט, לפחות לפי הפוטנציאל שהציג בתעודת זהות.
הוא נכנס עם כרטיס ההידלקות על קארין וחטף דלי מי קרח על הראש ממנה על ההתחלה וזה כיבה אותו לחלוטין.
אח יצירתי היה עוזר לו לצאת מזה והיה מצליח לגרום לו להפגין את אישיותו ויכולותיו האחרים.
אותו כנ"ל אופיר. אדם עם סיפור, יכולת ורבאלית שהאח הכניס לבית וזנח אותו להיעלם.
לרועי עוז היה יותר קל להיתפס לסצנות שמבטיחות רומנטיקה ונשיקות, או לסצנות של מריבות מטורפות חסרות כל עניין ממשי מלבד ליצור כותרות.
זה בדיוק מה שנקרא עורך כושל, והייתי אומרת אפילו עצלן ומשועממם מעבודתו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה