** שרשור בוקר היום ה104 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

dotan282872

Well-known member
מנסה להבין מה עומד מאחורי ההחלטה הזו של גמר בהפתעה..
האם לא להכריז חגיגית על גמר נועד גם להרדים את הצופים וזאת כדי לשמר מצב הצבעות שמתאים ונוח לאח?
הרי שמכריזים באופן חגיגי, ועושים את הצילום המסורתי וארוחת גמר, אתה מאיץ את הצופים להצביע. גם כאלה שלא עשו זאת קודם..האח לא מעוניין בכך? טוב לן מצב ההצבעות הנוכחי או שזו סתם ספקולציה שלי וזאת רישעות טהורה למטרת רייטינג ...
האם המטרה לסגור מעגל עם ג'וזי באשר לאותה הדחת גמר מזויפת?
להפקת פח פתרונים.
אגב מה שלדעתי יקרה זה שעד שהם לא יגיעו הביתה הם לא יהיו בטוחים שהגמר היה אמיתי

נטשונת1234

Well-known member
האם לא להכריז חגיגית על גמר נועד גם להרדים את הצופים וזאת כדי לשמר מצב הצבעות שמתאים ונוח לאח?
הרי שמכריזים באופן חגיגי, ועושים את הצילום המסורתי וארוחת גמר, אתה מאיץ את הצופים להצביע. גם כאלה שלא עשו זאת קודם..האח לא מעוניין בכך? טוב לן מצב ההצבעות הנוכחי או שזו סתם ספקולציה שלי וזאת רישעות טהורה למטרת רייטינג ...
להפקת פח פתרונים.
לדעתי זו פשוט הצדקה ל-6 דיירים בגמר. הם ממש השתמשו בדייר נוסף בגמר כתירוץ למזימה הגדולה יותר, אבל אני חושבת שהם עובים מאוד קשה כדי להכניס לגמר מישהו חלש יחסית בהצבעות.

ariela1612

Well-known member
לדעתי זו פשוט הצדקה ל-6 דיירים בגמר. הם ממש השתמשו בדייר נוסף בגמר כתירוץ למזימה הגדולה יותר, אבל אני חושבת שהם עובים מאוד קשה כדי להכניס לגמר מישהו חלש יחסית בהצבעות.
בדיוק הכל בגלל הדייר השישי שלדעתי הוא אורן

Rave n

Well-known member
להפקת פח פתרונים.

כן לסגור מעגל אבל לא בגלל ג'וזי. פשוט שהם רקחו את הדחת הגמר המזויפת הם הוסיפו "ובסוף נעשה גמר בהפתעה, מגניב, איזה גדולים אנחנו" זה מה שהיה

dotan282872

Well-known member
עדיין לא נרגע מאקט הסיום המדהים והמזעזע של עוז שניסה בכל דרך להחריב את הפורמט.
כמה חבל שלא נזכה לשיחות סגירת מעגל (למשל בין רמי לג'וזי, תום לג'וזי, דניאל וזהבה חחח), למשימת גמר, לימים אחרונים של אנרגיה ופרידה.
המהלך הזה כל כך מעיד על זה שעוז לא מבין מה הוא עושה.
לנו כצופים האדוקים (והמוטרפים במקצת :p ) זה חשוב! רובנו בילינו הרבה זמן מול הלייב, פיתחנו רגשות אהבה או "פחות אהבה" לדיירים והיינו רוצים לראות את כל המסורות של הסיום מתקיימות.
אם עוז ימשיך יהיה קשה להמשיך לצפות בעונות הבאות, בטח באדיקות ומעורבות רגשית כזאת.
ואולי בעצם עוז הוא הגומל של כולנו - הוא עושה הכל כדי שנמשיך הלאה, לעיסוקים אחרים. מי יודע, אולי עם כל הזמן שצפיתי בלייב במקביל לעבודה הייתי כבר יכול להמציא חיסון לקורונה בעצמי.

הדסה125

Well-known member
הפרומו של לירון וגיא פשוט מביך, הוא ברמה של ילדים בכיתה ד' "את עושה רעש עם העקבים שלך"
דייי מספיק איתם שיגמר כבר הז... הזה
מכורה וחבל (יודעת שיש כאן משהי/הו שמכנה את עצמו בשם זה) אבל זה כמעט כולנו

ariela1612

Well-known member
הפרומו של לירון וגיא פשוט מביך, הוא ברמה של ילדים בכיתה ד' "את עושה רעש עם העקבים שלך"
דייי מספיק איתם שיגמר כבר הז... הזה
מכורה וחבל (יודעת שיש כאן משהי/הו שמכנה את עצמו בשם זה) אבל זה כמעט כולנו
בואי נגיד שהעונה הזאת, קל וחומר הגמר בהפתעה הזה מאיץ לי את הגמילה

נערך לאחרונה ב:

coral234

Well-known member
לאורך כל העונה הם ניסו לעשות הכל למען הרייטינג (הדחות חיסול ששרתו את עוז, צינזורים של כל המשימות, בניית סיפור במשדרים שמנותק מהלייב ומה לא) מה שהם לא מבינים זה שסוד הקסם של התוכנית זה פשוט שקיפות ושהצופים ירגישו שזה באמת ריאליטי ולא עוד תוכנית כמו הישרדות/המירוץ למיליון.
ולא זה לא כיף לראות ש"מתעללים" בדיירים כל פעם מחדש כאילו הם נמצאים בכלא 6.
לאורך כל העונה הם גרמו לזה שהצופים לא ירגישו חלק ובגלל זה הרייטינג צנח.
והגמר בהפתעה הוא בדיוק כמו כל העונה הזאת בדיחה.

2086Dvash

Well-known member
טוב, אני צופה כרגע בלייב מוקלט מהיום ה5
שיחה ארוכה ארוכה של יהודה וקארין, עם חיזורים אינסופיים מצד יהודה
וקארין מביכה, מדברים על דיוויד, קארין "יש בו מן התקיפה, כולם חייבים לשמוע מה שהוא אומר, מרגיש לי שהוא יגיע כאן לפיצוצים עם כולם"
ארבעה ימים אח"כ מתלטפת איתו על הספה

LENNI859

New member
היי לכולם, בדרך כלל רק קוראת אתכם אבל הייתי חייבת לשתף :)
שלשום ישבתי בבית קפה בת"א ומי ישב שולחן לידי? אדון יהודה יחד עם אופיר (כנראה הפך למטפלת שלו גם בחיי היומיום) ורוברטו.
דיברו בעיקר על איך לשקם את התדמית הציבורית שלו ורוברטו הבטיח לו שאין לו מה לדאוג והם ישקמו לו את התדמית וידאג לו לעבודות כי כרגע יש דממה
ושום הצעת עבודה אחרי שיצא.
תתכוננו אז לעוד סיפור קורע לב על מה גרם לו להתנהג ככה ועוד התקרבנות בקיצור

ariela1612

Well-known member
שלשום ישבתי בבית קפה בת"א ומי ישב שולחן לידי? אדון יהודה יחד עם אופיר (כנראה הפך למטפלת שלו גם בחיי היומיום) ורוברטו.
דיברו בעיקר על איך לשקם את התדמית הציבורית שלו ורוברטו הבטיח לו שאין לו מה לדאוג והם ישקמו לו את התדמית וידאג לו לעבודות כי כרגע יש דממה
אמרת רוברטו אמרת הכל ;)

dotan282872

Well-known member
ליהוק הגיוני לגולסטאר

נמרה דרקונית

Well-known member
נו ,כמו שצפיתי וכתבתי על כך ..ואופיר הזה בכלל הזוי ..היום יש כתבה עליו שהוא הוטרד מינית כשהיה חייל ..לא מבזבז דקה מלסחוט עוד ועוד פרסום ..ולא משנה אם הוא הזוי ומביך.יהודה הוא מגנט לאנשים הזויים ומביכים (אלמוג,ימית )

נטשונת1234

Well-known member
הוא הסוכן של קארין לא? צופה קמפיין זוגי מהאגדות לזוג היונים :love:

shiri1429

Well-known member
יש בזה משהו מפחיד. שלמרות מה שהוא עשה הוא עדיין יהיה דמות ציבורית ועדיין יהיה בתודעה.
ועוד שזה מעניין אותו והוא עובד על זה.
כל עולם הבידור הזה פשוט מפחיד ומגעיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה