** שרשור בוקר היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mariamma 86

Well-known member
אחרי שיהודה הודח ביטלתי את 26 וגם לא ראיתי את הפרקים בארוץ 13. מרגישה מעולה שנגמלתי מהאח הגדול כל כך מהר. מידי פעם חברות שלי מדברות איתי פה ושם על הדיירים ומה שמסביב. הבנתי שליאור הודח. חשבתי שאשמח איך לא שמחתי. הרגשתי עדישות. גם אם רמי היה הולך לא היה מזיז לי. היום קראתי קצת בפורום עליו אני כן מתגעגעת. מה שתומכי יהודה עשו לליאור מזעזע ופסול. מקווה שיהודה יפרסם הודעה עם קריאה להפסיק עם זה. לא בטוחה אם ירצה לראות את הגמר. להצביע בטוח לא. ככול הנראה בגמר יהיו זהבה גיוזי תום קארין ואורן. גיוזי יקח בקלות.

ariela1612

Well-known member
אחרי שיהודה הודח ביטלתי את 26 וגם לא ראיתי את הפרקים בארוץ 13. מרגישה מעולה שנגמלתי מהאח הגדול כל כך מהר. מידי פעם חברות שלי מדברות איתי פה ושם על הדיירים ומה שמסביב. הבנתי שליאור הודח. חשבתי שאשמח איך לא שמחתי. הרגשתי עדישות. גם אם רמי היה הולך לא היה מזיז לי. היום קראתי קצת בפורום עליו אני כן מתגעגעת. מה שתומכי יהודה עשו לליאור מזעזע ופסול. מקווה שיהודה יפרסם הודעה עם קריאה להפסיק עם זה. לא בטוחה אם ירצה לראות את הגמר. להצביע בטוח לא. ככול הנראה בגמר יהיו זהבה גיוזי תום קארין ואורן. גיוזי יקח בקלות.
דווקא אני חותמת על זהבה, עוז רוצה אותה וגם העם

Moiya_1

Well-known member
אז אני לא חלק מהרוב. אני חושבת שג'וזי הוא דמות מאוד משמעותית בכל המחזה ובכל המערכות מהראשונה עד לאחרונה.
זהבה פרווה, נחמדה לעיתים, אבל בעיקר רדומה ומשעממת נורא. זהו.

mariamma 86

Well-known member
אולי אנשים יותר מבוגרים כן יתמכו בזהבה. אשה נחמדה וטובת לב. חמי וחמותי מחבבים אותה. אבל אנשים צעירים יתמכו בגיוזי. חברות שלי אוהבות אותו ומצביעות לו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה שתומכי יהודה עשו לליאור מזעזע ופסול. מקווה שיהודה יפרסם הודעה עם קריאה להפסיק עם זה.
👏👏👏👏 סופסופ הודעה של מישהי שתמכה ביהודה לאורך כל העונה וכותבת מה שצריך להיות כתוב מבלי לחפש הצדקות או לבוא בטענות לאחרים.

ח"ח לך על זה.

יסמין 💙

Well-known member
👏👏👏👏 סופסופ הודעה של מישהי שתמכה ביהודה לאורך כל העונה וכותבת מה שצריך להיות כתוב מבלי לחפש הצדקות או לבוא בטענות לאחרים.

ח"ח לך על זה.
אם הוא חכם הוא היה הראשון שכותב פוסט נגד אלימות אבל כנראה שהוא לא.. חייב להפסיק את זה.. גם ההפקה צריכה לכתוב משהו נגד מה שקרה.. זה ממש לא מקובל ששותקים

valkyrie2021

Well-known member

ח"ח לך על זה.
האמת זו בושה שהיא היחידה שכתבה על זה משהו בגינוי. כלומר זה מה שאני מבינה מהודעתך. שהיא היחידה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
האמת זו בושה שהיא היחידה שכתבה על זה משהו בגינוי. כלומר זה מה שאני מבינה מהודעתך. שהיא היחידה.
לצערי כן
היו הודעות גינוי אבל עם הצדקות והטלת אשמה על אחרים

זו ההודעה הראשונה של תומכת יהודה שלא עשתה את זה
פשוט כתבה ישר ולעניין.

SNIPES

Well-known member
כל המודחים עכשיו בדרך לאולפן של האח
אני לא חושבת שהם נכנסים לבית או שיראו אותם איכשהו
עושים איתם תוכנית או משהו

Aye123

Well-known member
כל המודחים עכשיו בדרך לאולפן של האח