** שרשור בוקר היום ה-84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

UNICORN LOVER

Well-known member
זה נכון שטליה הוציאה הודעה - רק לא סתיו קצין כזוכה?

הפשוטע הוציאה הודעה

"עם ישראל היקר
אני פונה אליכם בעיניים דומעות ומבקשת למען אחדות המדינה ודור העתיד: אל תתנו לסתיו קצין לנצח באח הגדול
לא צריך לשנוא אותה לא בריא לשנוא
האישה אמא לילדים ואני מאחלת לה זיווג הגון, שפע, שגשוג, פרנסה טובה ופסיכולוג עם זמינות תורים גבוהה
אבל גם לא צריך להלל אותה ובטח שלא לתת לה צ׳ק של מיליון שקל
אני תמיד בעד האנדרדוג אבל צר לי, את לא אנדרדוג אם את מביאה את זה על עצמך
כשיש לך במשימה אפשרות לתת לדיירים מתנות או עונשים ואת בוחרת בעונשים - זה מרחיק
כשכל דיירי הבית דופקים ת׳ראש בקיר כי נגמר הנס קפה ואת מחביאה נס קפה בארון - זה מרחיק
כשחצי בית לא יכול לאכול אוכל טעים ואת קמה שף מסייה קופיקו אחרי שלא נקפת אצבע בבית 80 יום - זה מרחיק
ואי אפשר כל פעם לבוא ולשלוף סיפור חיים מאסטר שף שיצדיק את ההתנהגות שלך
עזבו רגע את ליאל והאחים בורגיל שכבר עלה להם ושונאים אותה בכל נים גוף
הגברת הצליחה לריב עם נשמות טהורות כמו אתי, יובל מעתוק ויענקי, להפוך עליה את כל הדיירים החדשים שנכנסו במטרה להיות בסטיז שלה, לגרום לשני דיירים לפרוש
זה טירופובוס
זאת העונה הכי דלוחה של האח הגדול
זה אף פעם לא היה דוקו שוודי אבל בחיים לא הייתה עונה שכל כך מקדשת התנהגות רעילה ומורכבת מאנשים שאני מעדיפה לכרות לעצמי אוזן מלהזדהות איתם
לפחות שבסוף יהיו בשורות טובות"

נערך לאחרונה ב:

יונתנסקי

Well-known member
הפשוטע הוציאה הודעה

"עם ישראל היקר
אני פונה אליכם בעיניים דומעות ומבקשת למען אחדות המדינה ודור העתיד: אל תתנו לסתיו קצין לנצח באח הגדול
האישה אמא לילדים ואני מאחלת לה זיווג הגון, שפע, שגשוג, פרנסה טובה ופסיכולוג עם זמינות תורים גבוהה
כשכל דיירי הבית דופקים ת׳ראש בקיר כי נגמר הנס קפה ואת מחביאה נס קפה בארון - זה מרחיק
כשחצי בית לא יכול לאכול אוכל טעים ואת קמה שף מסייה קופיקו אחרי שלא נקפת אצבע בבית 80 יום - זה מרחיק
הגברת הצליחה לריב עם נשמות טהורות כמו אתי, יובל מעתוק ויענקי, להפוך עליה את כל הדיירים החדשים שנכנסו במטרה להיות בסטיז שלה, לגרום לשני דיירים לפרוש
זה טירופובוס
זה אף פעם לא היה דוקו שוודי אבל בחיים לא הייתה עונה שכל כך מקדשת התנהגות רעילה ומורכבת מאנשים שאני מעדיפה לכרות לעצמי אוזן מלהזדהות איתם
אין מה לומר:
התרשמתי שטליה "הטהורה לעד"
תומכת בלייק על הודעות "שופעות אהבה".

טהורה לעד ומושלמת, אלק......

ירוקה מהכרמל

Well-known member
אין מה לומר:
התרשמתי שטליה "הטהורה לעד"
תומכת בלייק על הודעות "שופעות אהבה".

טהורה לעד ומושלמת, אלק......
טליה היא בחורה משעממת שנכנסה על תקן האקסית של אליאב. היא זכתה רק בגלל שבהתחלה הרבה לא קבלו אותה יפה ואח"כ העניין עם עם מערכת היחסים המוזרה עם אופק. וכמובן הפוש לקראת הסוף הרומן המלבלב עם שחף. ועוגות עוגות...חוץ מזה אין בה הרבה, אמונה ועיוורון למנהגי הדת...היא בחורה חביבה אבל די חלולה בסה"כ בעייני.
היא יכולה להמשיך לתמוך תמיכה עיוורת ביענקי למרות שהיא לא רואה את התוכנית ולהגיד עד מחר "רק לא סתיו"...עד היום לא הבנתי את עדר הערצה אליה, סילחו לי.

נערך לאחרונה ב:

איבונה3

Well-known member
הפשוטע הוציאה הודעה

"עם ישראל היקר
זה טירופובוס
לולא סתיו העונה הייתה נראית ומתנהלת לגמרי אחרת..

יונתנסקי

Well-known member
אני הרי אוהבת לקרוא את הכתוביות של 26.

הבוקר, קשה לי להחליט, מי שם דרֶאק,
ומי שם דראק יותר גדול.

katy2022

Well-known member
מוזר לי.. זה לא כזה מתאים לה.. מה שכן, ראיתי באינסטגרם שהיא עשתה לייק לפוסט של הפשוטע שיצא נגד אפשרות של זכיה של סתיו.. אז אולי לזה הכוונה
כן היא לא העלתה שום פוסט...היא בכלל לא צופה בעונה..

mariamma 86

Well-known member
בוקר אור
כמו שאני מבינה את המצב הולכים עכשיו להוציא את כל הארטילריה כבדה בשביל למנוע מסתיו את הזכייה
משפחות גיא ולירון כל מיני סלבריטי דמיקולו ופאנלים שונים כולם נגדה
זה אומר שבקרב הצופים סתיו ממש חזקה וזה שורף
מלמדים אותנו לקבל את השונה אך ללא הצלחה כי בפועל אסור ולא מקובל לשחות נגד הזרם
בשבילי סתיו היא הזוכה היחידה ומגיע לה

מצב
הנושא נעול.
למעלה