שרשור בגדים.

jenngirl

New member
בחורף זה נעים ../images/Emo12.gif../images/Emo82.gif

וזה גם מתאים קצת לתקופת האביב שלפעמים קר ולפעמים חם

נמנמנממנ../images/Emo54.gif

מכנס ספורט שחור עם פסים לבנים(ואני לא כל הזמן לובשת את אותו אחד. יש לי כמה כאלה שונים
) חולצת בצפר אפורה חזיה שחורה תחתונים לבנות עם גומי אדום עבה צמידים רגילים שרשראות רגילות-מזל ושחור, גרביים תכלת של סקצ'רס, ניו באלנאס חדשות. שיער רטוב..הרטבנו אותו אחרי שיעור ספורט והרגשנו כמו פאקצות מאאאגניבות כאלה.. ועוד מעט מחליפה לבגדי בית - מכנס שחור דפוקותי, וחולצה לבנה של המחזור הקודם שלי ביסודי..

The Charmd One

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo79.gif

חולצה לבנה שרשום עלייה המשפט מהחתימה שלי בשחור :] ג'ינס עם שפשוף כזה, ופס כזה באמצע שאני חורשת עליו המון גרביים צהובות תחתונים תכלת חזייה לבנה [איי, לבן-תכלת-צהוב זה כמו שמיים!:]] גומייה שחורה הצמידים השרשראות ובלע ~אוףאוףאוף~

נעמה ע.

New member
../images/Emo140.gif.

חולצת 3/4 בצבע סגול-בהיר מפוקס, עם שני שרוכים כאלה שיוצאים מהקדימה, ויש עליה תפרים ורודים.
חצאית שחורה עם כל מיני תפרים ושאר קישוטים בורוד.
זוג גרביים ורודת-כתומות שקניתי ב-5 שקל, והן גם נראות ככה (יש להן חורים באגודלים
).
כפכפים ורודים.

שוב../images/Emo54.gif

אותו מכנס ספורט שחור ממקודם גופית ספגטי בצבע וורוד בייבי סריג שחור עם ריצ'רצ' וכל השאר כמו קודם..

AnGeL DoLlY

New member
חזרתי מג'אז, פוּ ../images/Emo41.gif

- גרביים לבנות - תחתון כחול - מכנס אדום ומעליו פסים שחורים אדומים לבנים, לאדעת מאיפה :| של חברה. - חולצה שחורה של Guess
- סווצ'רט אדום של Bebe :]] - שיער פזור - צמידי גולגולים בצבע סגול ובז' עם אותיות סיניות עליו. טיהי

Immortality

New member
וואי הרבה זמן לא עשיתי את זה..

מיף?! ממ.
גרביים שחורים
תחתונים לבנימ עם פס אדום למעלה וניטים:]
ג'נקו של ידיד שלי [והוא הכי יפה בעולם:( כמה חבל שהוא לא יושב עלי... -הג'ינס, לא הידיד :|||-]
חגורה שחורה
חזיה שחורה
טופ אפור
חולצה שחורה מTNT, שעליה יש ציור של ארנב מעוות כזה וכתוב PlayBall בורוד
דלקת גרון :(((
שיער אסוף בקוקו מעפן זה באמת מעניין מישהי?

Emily ©

New member
חולצה מהממת.../images/Emo99.gif [גם לי יש חח]

והוא לא מעוות.
בכלל הכל נשמע יפה.

Immortality

New member
ליאורי,

אני 'תגעגעת לפעם, כשעוד שיברנו :|
הוא כן מעוות! יש לו תפרים לאורך הפרצוף והוא נראה יותר כמו כדור בייסבול מאשר כמו ארנב :|

Emily ©

New member
נו זה כמו הכדורים האלו מספוג שלוחצי

ם עליהם כדי להוציא עצבים, לא? ו..אממ..שלחי הודעה [היי,שלחת!]..
'נשבר' מה-ה-ת-ח-ל-ה. :)

Immortality

New member
../images/Emo99.gifליאורי../images/Emo99.gif

חח! שתי ליאורי!! מיאו. אניאוהבתאותך:]

Emily ©

New member
בא לי :[

-כפכפים לבנות. -ג'ינס WANNABE לי קופר המתהפך. [מה קרה?! 350 ש"ח?!
] אבל הם ממש דומים. -תחתונים לבנים של TNT שכתוב מאחורה LIKE A VIRGIN
-גופיה לבנה הכי פשוטה בעולם [הכי מהממת גם
] טיפה שקופה כזו. -חזיה לבנה.
-חוט לבן על היד. ((אני וחברה שמנו אתמול
)) זהו. עוד מעט משקפי שמש ות"א.
יום טוב וחג שמח.

בוקרטוב../images/Emo54.gif

-מכנס ספורט אדום עם פסים לבנים -חולצה לבנה מTNT עם משהו לא מזוהה באמצע בצבע כתום&אדום וכתוב עליו משו בוורוד -חזיה שחורה עם תפרים בצבע ורוד זוהר, חדשה מדלתא -תחתונים מקסטרו, לבנות עם כל מיני קישקושים עליהם -צמידים רגילים -שיער פזור, 2 צמות דקות בכל צד ולקחתי קצת שיער מקדימה לצד שמאל. משו יפה. -לק תכלת שקוף עם נצנצים איזה כיף זה לקום ב9 וחצי כי הבנדוד המותק שלי בא לבקר אותנו

שמוצה

New member
הא

-חצאית ורודה עם פרחים -גופיה לבנה -חזיה שחורה -תחונים שחורים -צמיד טל ומלא גומיות -ק סגול מקולף -איפור מרוח. [חבל, הוא היה יפה.] -שיער בבלוף עם קליפס -עייפות.

למעלה