שרשור "אנחנו מאוכזבים מהרכבת"

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member
שיבושים קשים בתנועת הרכבות../images/Emo4.gif

רכבת ישראל, הנה, חציתם את הגבול הלא מחמיא בלשון המעטה שבפורום הזה צריך לשרשר את כל הודעות התלונות נגדכם כי הן פשוט ממלאות את הפורום..... רכבת ישראל, לתשומת לבכם..... תלונות נוספות שרשרו אך ורק לכאן, תודה.
שיבושים קשים בתנועת הרכבות

שיבושים בתנועת רכבת ישראל באזור תל אביב מרכבת ישראל נמסר כי עקב תקלה במערכת החשמל, שהשפיעה על מערכת האיתות, ישנם שיבושים קשים בקווים הנעים מתל אביב לכיוון מזרח ודרום. בשלב זה לא ידוע מתי תתוקן התקלה. וזה מ YNET

nubi

New member
מהומה של בוקר

רכבת ישראל, הנה, חציתם את הגבול הלא מחמיא בלשון המעטה שבפורום הזה צריך לשרשר את כל הודעות התלונות נגדכם כי הן פשוט ממלאות את הפורום..... רכבת ישראל, לתשומת לבכם..... תלונות נוספות שרשרו אך ורק לכאן, תודה.
מהומה של בוקר
היתה היום מהומה גדולה ברכבת הישירה שיוצאת ב-07:10 מחיפה מרכז לב"ש. זו רכבת ישירה, וצריך להוסיף 3 ש"ח על הכרטיס. הבעיה היא שרוב האנשים יושבים על הרצפה ונורא מתרגזים שהכרטיסן מבקש את התוספת (ודי בצדק יש לומר). היום, גברת אחת צעקה והדברים הגיעו כמעט לחילופי מהלומות. היא גם התקוממה על זה שאנשים מבוגרים ונשים בהריון יושבים על הרצפה/עומדים, בעוד שרוב המקומות תפוסים ע"י חיילים. מה אתם חושבים? וחוץ מזה, בעודי ממתינה לרכבת נורא שיעמם לי. אז צילמתי. קבלו אותה-מו-דו פרברית.

ארזS

New member
כרגע שמעתי שמתגברים על התקלה

שיבושים בתנועת רכבת ישראל באזור תל אביב מרכבת ישראל נמסר כי עקב תקלה במערכת החשמל, שהשפיעה על מערכת האיתות, ישנם שיבושים קשים בקווים הנעים מתל אביב לכיוון מזרח ודרום. בשלב זה לא ידוע מתי תתוקן התקלה. וזה מ YNET
כרגע שמעתי שמתגברים על התקלה
והתנועה תחזור לסידרה. אבל זה כבר באמת יותר מידי...

סחטיין על הצלמת ! כל הכבוד יקירתי !

מהומה של בוקר
היתה היום מהומה גדולה ברכבת הישירה שיוצאת ב-07:10 מחיפה מרכז לב"ש. זו רכבת ישירה, וצריך להוסיף 3 ש"ח על הכרטיס. הבעיה היא שרוב האנשים יושבים על הרצפה ונורא מתרגזים שהכרטיסן מבקש את התוספת (ודי בצדק יש לומר). היום, גברת אחת צעקה והדברים הגיעו כמעט לחילופי מהלומות. היא גם התקוממה על זה שאנשים מבוגרים ונשים בהריון יושבים על הרצפה/עומדים, בעוד שרוב המקומות תפוסים ע"י חיילים. מה אתם חושבים? וחוץ מזה, בעודי ממתינה לרכבת נורא שיעמם לי. אז צילמתי. קבלו אותה-מו-דו פרברית.
סחטיין על הצלמת ! כל הכבוד יקירתי !
התמונה מעניינת ויש בה חן רב. תמונה נהדרת. אהבתי !

ונכניס ת'רכבת שלך למתקן שטיפה...

מהומה של בוקר
ונכניס ת'רכבת שלך למתקן שטיפה...
, קצת פחחות וצבע ונקבל....

Musi© Gi®l

New member
רכבת ישראל ממשיכה לאכזב...

רכבת ישראל ממשיכה לאכזב...
היום, שעה 4:30 בערך, רכבת פרברית לכפר-סבא-הוד-השרון נכנסת לרציף מספר 1 בתחנת תל אביב השלום. עשרות נוסעים עולים על הרכבת. הרכבת ממשיכה לתל אביב-מרכז. עוד עשרות נוסעים.. כעבור דקות בודדות הרכבת נעצרת בתל אביב-אוניברסיטה. עולים נוסעים נוספים. הרכבת ממתינה מספר דקות. םתאום מודיעים על תקלה באיתות או משהו דומה, ומבקשים מהנוסעים להתאזר בסבלנות. לא עוברת דקה- וכבר מתבקשים מכל נוסעי הרכבת לרדת לרציף. הרכבת הריקה בורחת מהמקום. נשארים המוני אנשים לחכות לגאולה. בינתיים מודיעים בתחנה על קריסת מערכת האיתות בלוד, ובעיקבות כך הפסקת תנועת הרכבות. כעבור זמן מה- מתחילות לנוע רכבות. בעיקר לכיוון נתניה/בינימינה/חיפה/נהריה. אח"כ גם רכבות לאשדוד/אשקלון. אבל המוני האנשים שצריכים את הרכבת לכפ"ס ממשיכים להמתין ברציף. ורק כעבור שעתיים <אולי טיפה פחות> מגיעה רכבת. מפוצצת בבני אדם- בקושי יש מקום לעמוד. אבל מה שהכי חשוב- רכבת ישראל מתנצלת על האיחור.ממש תודה. אני מבינה שתקלות קורות, העיניין הוא ש- רק לפני כמה זמן הופיעה כתבה בעיתון על מקרה דומה- של שיבוש תנועת הרכבות/הפסקתם למספר שעות ללא התרעה מוקדמת. ובכלל כל הסיפורים עם המשאיות שנכנסות ברכבות, ואנשים שהרכבת איכשהו מצליחה לפגוע בהם.. הבלגן בזמני הנסיעות- האיחורים האופנתיים של הרכבות... כל אלה גורמים להרבה אכזבה מ"רכבת ישראל". פעם רכבת היה הדבר הכי בטוח. מבטיח זמני הגעה.. משוערים לפחות- לוקחים בחשבון מפגשי רכבות, אז עוד 10 דקות. בסדר. בדרך כלל נוח- נסיעה בישיבה, נסיעה רגועה, מהירה. מושלם. פעם אשכרה יכולנו לסמוך על הרכבות. היום אני כבר לא יודעת.

Double U

New member
../images/Emo4.gif

הייתי אמור לנסוע היום לתל אביב-השלום מרחובות. אני מאוד מאוכזב מהנהלת התחנה שלא דאגה להודיע גם לדוברי האנגלית על השיבושים ושרק לאחר שנפל עליהם לחץ, הסכימה להחזיר לאנשים את הכסף על הכרטיסים. יותר אני מאוכזב מהציבור הישראלי ששוב מראה את חוסר התרבות שבו. כל אחד דוחף, צועק ולא מתחשב באחרים. אני מקווה מאוד שתקלות מסוג זה יקרו כמה שפחות

fireman

New member
שרשור "אנחנו מאוכזבים מהרכבת"../images/Emo4.gif

מצב
הנושא נעול.
למעלה