** שרשור אחה"צ ☕היום ה13 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
ממש לא נכון, אור כבר הייתה בכמה שיחות רציניות ויותר עמוקות.
נראה לי שאור, אם היא תשחרר מה יש בה תהיה הפתעה
היא כאילו מתנהגת מבוגר, ומשהו מאוד זהיר אצלה וסגור.

הרבה רגשות עצורים וסיפור שכנראה רק היא מכילה.
מסקרנת אותי, אבל לא בהכרח תפתח באח הגדול.

אחמאודגדול

Well-known member
נראה לי שאור, אם היא תשחרר מה יש בה תהיה הפתעה
היא כאילו מתנהגת מבוגר, ומשהו מאוד זהיר אצלה וסגור.

הרבה רגשות עצורים וסיפור שכנראה רק היא מכילה.
מסקרנת אותי, אבל לא בהכרח תפתח באח הגדול.
אור מאוד מיוחדת, יש לה הרבה פוטנציאל להתפתח העונה... יש בה הרבה יותר ממה שהיא נראית, אבל היא כל כך אמיתית ולא שחקנית שהיא לא תלך להתבכיין עכשיו לאח הגדול, היא בקושי מדברת איתו, אני תוהה מה יגרום לה להיפתח ולהשתחרר, אולי אפילו להתפרק... גם כשהיא בוכה היא בוכה בשקט בצד, היא לא עושה סצנות כמו טיטי למשל.

willing

Well-known member
אור מאוד מיוחדת, יש לה הרבה פוטנציאל להתפתח העונה... יש בה הרבה יותר ממה שהיא נראית, אבל היא כל כך אמיתית ולא שחקנית שהיא לא תלך להתבכיין עכשיו לאח הגדול, היא בקושי מדברת איתו, אני תוהה מה יגרום לה להיפתח ולהשתחרר, אולי אפילו להתפרק... גם כשהיא בוכה היא בוכה בשקט בצד, היא לא עושה סצנות כמו טיטי למשל.
בהחלט לא מוחצנת

אחמאודגדול

Well-known member
אני אגיד לכם את האמת, יש לי חשש ששרית המשעממת תגיע רחוק... אפילו יותר מהדיירים שאנחנו אוהבים פה, אני באמת מקווה שיראו אותה כמו שהיא ולא כאישתו של סטטיק, כי היא אולי נחמדה, אבל היא לא מתאימה לאח הגדול. בסקרים היא למעלה, באמת שאני לא מבינה מדוע חוץ מזה שהיא אישתו של סטטיק.

willing

Well-known member
אני אגיד לכם את האמת, יש לי חשש ששרית המשעממת תגיע רחוק... אפילו יותר מהדיירים שאנחנו אוהבים פה, אני באמת מקווה שיראו אותה כמו שהיא ולא כאישתו של סטטיק, כי היא אולי נחמדה, אבל היא לא מתאימה לאח הגדול. בסקרים היא למעלה, באמת שאני לא מבינה מדוע חוץ מזה שהיא אישתו של סטטיק.
בעיני היא ממש יפה
אבל לא עוברת מסך.

כמו שגל אמרה לקרין אחרי שחזרה לביקור, המצלמה לא מחמיאה לך זה הזוי כמה את יפה במציאות.
אני די משוכנעת שזה גם נכון לשרית.

יש לה עתיד מזהיר אם היא מתקדמת בהצבעות בלי לייצר ממש עניין או דומיננטיות בתוכנית או בלייב

nicknick

Well-known member
היא נחמדה ומתוקה, ואני בטוחה שבחייה הפרטיים היא אהובה ומעניינת לסובביה,
אבל וואלה, היא לא מעניינת בתור דמות ריאליטי.
ואני לא אומרת את זה כגנאי,
רוב הדמויות הבולטות בריאליטי זה אנשים נרקיסיסטיים\אגרסיבים\גרנדיוזים שהם הרבה פעמים בלתי נסבלים לסביבת המחייה האמיתית שלהם מרוב תעופה עצמית.
יש אנשים שפשוט לא נולדו למצלמות או לתוכנית כמו האח הגדול.

patti1

New member
טוב אז יש לנו משימה לגלות עד סוף העונה במי מדובר?
או שצריך לשמור על קדושת הזהויות הסודיות של הכותבים בפורום ולתת לו להנות מהספק ;)
סייבר לא השתתף בפורום כבר בעונה הקודמת.ומאוד חסר לי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה