** שרשור אחה"צ ☕היום ה13 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
גקו נראה מנותק.. בא לאייל ואומר אם רומי והוא הכי קרובים בבית.. אחרי כל הריבים 🥴🥴

בוףףברכה

Well-known member
גקו נראה מנותק.. בא לאייל ואומר אם רומי והוא הכי קרובים בבית.. אחרי כל הריבים 🥴🥴
נראה שבא בהפוך.....רוצה לומר על רומי כמה דברים...ומגשש לפני
על היחסים ביניהם (רומי אייל )
אולי רוצה לרמוז לו שרומי היא...
משענתקנהרצוץ...

DontHateTheGame

Well-known member
לא משנה אם שונאים או אוהבים את תמיר, צריך להודות שהוא יודע להתמודד הכי טוב בבית הזה. גם בעונה הקודמת הוא היחיד שלא הגיע להתפרצויות זעם או בכי מוגזמות. הוא דעתן, אבל בוחר את הויכוחים שלו בקפידה. נראה לי אחלה בן אדם שקל להסתדר איתו.

nicknick

Well-known member
לא משנה אם שונאים או אוהבים את תמיר, צריך להודות שהוא יודע להתמודד הכי טוב בבית הזה. גם בעונה הקודמת הוא היחיד שלא הגיע להתפרצויות זעם או בכי מוגזמות. הוא דעתן, אבל בוחר את הויכוחים שלו בקפידה. נראה לי אחלה בן אדם שקל להסתדר איתו.
אני לא הייתי מייחסת את זה להתמודדות.
אני חושבת שזה הבן אדם, הוא לא אחד שמגיע להתפרצויות זעם מטבעו. יש אנשים שפשוט לא צועקים. גם אם בתוכם משהו מכעיס אותם.
גם אני כזאת, גם אם הכי אכעס בעולם , מעולם לא ייצא לי להתפרץ בזעם או לצעוק על מישהו(רק על ההורים, אבל זה כולם עושים ;) ),
אולי אני נעלבת או מעירה..., אבל לצעוק או להתפרץ? פשוט אין לי מסוגלות לזה, הגרון נסגר.

ובכללי אני חושבת שנורא קל לו, כי מראש אף אחד לא יבוא וייגש או יעיר או יגיד לו משהו.
תמיר הוא דמות כזאת בבית של מישהו שלא נוגעים בו, כי זה "תמיר" .

אני אקביל את זה לזהבה, שהיה לה מעמד של קדושה בבית.
בעיקרון לא היה מה לריב איתה כי היא באמת נמנעה מהכל , אבל גם בכללי אם מישהו היה במקרה מתעצבן ממשהו שזהבה עשתה,
אפילו לא עלתה מחשבה להעיר לה , אני זוכרת שישר היה דיון כזה בינם לבין עצמם, שברור שהיא לא התכוונה כי זאת זהבה ולב זהב ואין מה להגיד לה.
אין סיכוי בעולם שתמיר לא מעצבן אותם אף פעם ,רק הרעש והריקודים שהוא עושה להם כל בוקר בחדר הם עילה לזריקת נעל

מצב
הנושא נעול.
למעלה