** שרשור אחה"צ היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פאף פה

Well-known member
שחף חוצפן... מעתיק את הראיונות של קאזם... ועוד כשלירן אמרה שקאזם רוצה לראיין אותה, כאילו גנב לו את הראיון איתה. ועל הדרך תחקר אותה להבין את מי מהדיירים היא אוהבת ולא אוהבת...
כתבתי שזה חיקוי עלוב ומשעמם. אין על קאזם בראיונות.

מירי גרב 22

Well-known member
שחף חוצפן... מעתיק את הראיונות של קאזם... ועוד כשלירן אמרה שקאזם רוצה לראיין אותה, כאילו גנב לו את הראיון איתה. ועל הדרך תחקר אותה להבין את מי מהדיירים היא אוהבת ולא אוהבת...
שחף חוצפן כי הוא מדבר עם דיירת ובדרכו עוזר לה קצת, טליה חצופה כי היא אופה עוגות לימי הולדת

שני אנשים איומים :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Pachulii

Well-known member
כשהחדשות על המסך אני במיוט, הן ככ לא מעניינות שאפילו לא צריך ממש מיוט גם ככה הן לא אומרות כלום שמצליח להגיע לאוזן

והבנתי לגבי בר שאפעם לא ראיתי אותה שמחה באמת. מהלב. היא תמיד עם פוזה של "ביצ'", של עייפה מהכל וכולם, עם מבט מתנשא ומזלזל, עם עצבים בגוף כל הזמן. תוקפנית קנאית ומשתלחת, גם בשמחתה. בלתי נסבלת.

פאף פה

Well-known member
ת
כשהחדשות על המסך אני במיוט, הן ככ לא מעניינות שאפילו לא צריך ממש מיוט גם ככה הן לא אומרות כלום שמצליח להגיע לאוזן

והבנתי לגבי בר שאפעם לא ראיתי אותה שמחה באמת. מהלב. היא תמיד עם פוזה של "ביצ'", של עייפה מהכל וכולם, עם מבט מתנשא ומזלזל, עם עצבים בגוף כל הזמן. תוקפנית קנאית ומשתלחת, גם בשמחתה. בלתי נסבלת.
תני לה כמה שקיות טבק ותראי איך היא פוצחת בצהלולים

mariamma 86

Well-known member

נכון. שמסתכלים עליה יש הרגשה שהיא סובלת מעצירות קשה...

ziniozi

Well-known member
התגנבה תחושה לליבי - אופק וטליה אחרונים על ספת הגמר.
כזה עוד לא היה לנו.

DontHateTheGame

Well-known member
אם מעכשיו והלאה עוז ימצב את העלילה לפי הצד שלו מול הצד שלה - יכול להיות מעניין
יגיעו לגמר זה מול זו
אוהבים שהפכו לאויבים
מקורי...
רק אם יציג את מה שעשתה לו עם העוגה. זה יגמור אותה בחוץ אבל הוא לא יעשה את זה. עוז יכול ברגע להפיל אותה אבל זו לא המטרה שלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה