** שרשור אחה"צ היום ה102 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

הצודקת11

Well-known member
שום סכום..
פעם עוד חשבתי תיאורטי,ככה השתעשעתי לי על סכום מסוים,היום לא גם בתיאוריה
אין סכום כזה שיכניס אותי לתכנית כזו.
רק הרעיון להיתקע עם דייר כמו יודה או עורך כמו עוז עושה לי צמרמורת.😲
שלושה חודשיים וחצי זה הרבה זמן
חודשיים זה מספיק
מעבר לזה זה מאוס.

merilue

Well-known member
שלושה חודשיים וחצי זה הרבה זמן
חודשיים זה מספיק
מעבר לזה זה מאוס.
זה המון זמן והכסף ככ מועט.
לא שווה בכלל
היו צריכים להעלות את הפרס לפחות למיליון אחרי מס.לפחותת
גם לנו ,לצפות בהם 3 וחצי חודשים זה המון,אני לא צופה בהם בערך מאז שגל הועזבה עי עוז..לא אהבתי את המהלך בלשון המעטה וגם נהיה משעמם מאוד.
אני מניחה שעבורם זה סיוט שלא נגמר..
ייאוש מתמשך ..

קצת מוסיקה,סרטים,קטעים נחמדים לצפייה,ברביקיו ואלכוהול בשלב זה לא יגרום להפקה לפשיטת רגל..קמצנים ורעים

נמרה דרקונית

Well-known member
רואה בדילי בשעה 13:16 וזהבה אומרת שתמיד גרה בביתי קרקע כל חייה. אחר כך אומרת: "יש בבנין שלי קוטג' למטה הוא קרקע ,אבל הבית הוא 3 חדרים אבל מה שרציתי לעשות, חבל שלא השכרתי אותו (*שכרתי* בטח התכוונה), אני אשכיר אותו, הוא פשוט עולה יותר" (והיא כבר מדברת עם רמי שיעזור לה שתקנה מחסן ותעשה ממנו חדר תפירה ותשים בגינה) כבר בונה על הכסף של הזכיה חחח.

lotaria

Well-known member
ברוך זה שהמציא את כפתור המיוט.....סתמתי את הפה לזהבה בן....... אני ביוטיוב מקשיבה לשירים של אריק אינשטיין..כייף...הישראליות במיטבה.

אזרחית שקופה

Well-known member
ברוך זה שהמציא את כפתור המיוט.....סתמתי את הפה לזהבה בן....... אני ביוטיוב מקשיבה לשירים של אריק אינשטיין..כייף...הישראליות במיטבה.
אם יש להם שכל, שיתבעו כמו אור סיונוב את האח הגדול על הפרת חוזה של עובד ומעביד. היא זכתה בהסכם פשרה בכמה מאות אלפי שקלים וזה רלוונטי לכל דייר בבית האח.

בוףףברכה

Well-known member
"אויייי....אמיננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננםםםםםםםםםםםם.............
אמינננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננננאי אייייאייייי אאייי ננננם....
אההההההההההךךךךך.....המן המן המן המממממממממןןןןןן....................."
לחן עממי ,
מילים...אוניברסליות.....

fairytalee

Well-known member
תהרגו אותי אני לא מבינה למה עוז
לא אומר להם מתי הגמר
הם עצבנים מאוד
נמאס להם.

הוא אולי פוחד שיכנסו לאס"ק ואוירת קייטנה
אם היה צופה בתוכנית הוא היה מבין שהם כבר שם
לדעתי כדאי להגיד להם אולי יחממו מנועים לקראת הסוף