** שרשור אחה"צ היום ה-63 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
אם טליה לא מכניסה דיירים לרשימה,
התפקיד שלה במשימה עלוב ברמות.
על אף שהיא במרכז המשימה.
לא שזה יקרה, אבל אם וכאשר הכלה המיועדת תצטרך לבחור מי יראה את הבן שלו: אבא של אופק או אבא של שחף,
במי היא תבחר?:unsure:

ariela1612

Well-known member
טוב שוב עלה לי ובא לי לדבר על דינה
מעניין אותי מאוד לדעת במה דינה מואשמת??? לדבר ולרכל כולםםםםםם עושים את זה זה הפורמט! אם דינה נותנת עצות לחברים שלה שלה, יכול להיות שהעצות יהיו טובות/ לא טובות, אבל עדיין אלה שבאים לדבר איתה יכולים לבחור מה לעשות.
לעניין אל תדבר עם טליה למשה, היא בסהכ יעצה לו שאם הוא כל כך רוצה להצליח עם שרין(ברור הרי לשם כך הוא הגיע|יעני|) אז שכאשר״ הוא יושב עם טליה שיקרא גם לשרין״ וציטטתי את המילים שלה, לא אמרה אל תדבר ולא כלום. מה גם שגם ריאווה וקאזם אמרו בדיוק את אותם מילים אבל לא שמעתי התלהמות עליהם:unsure: כל חטאה של דינה שהיא חברה של אופק ואם היא חושבת שהמערכת יחסים עם טליה לא עושה לו טוב או קשה לו(כמו שחצי מהפורום כאן חושב) אז זכותה להגיד לו את זה כחברה! ועדיין תמיד אמרה לו שטליה אוהבת אותו!
דינה מתנהלת כמו כל הבית, כולם מרכלים, וכולם מדברים וכולם נותנים עצות לחברים שלהם.
ההבדל היחיד כאן שהיא פחות קרובה לטליה בגלל זה חוטפת את כל האש

ariela1612

Well-known member
עלללללללללללה לך?

דינוששש לא כזו קדושה, מותר לבקר אותה.
כמו שמבקרים את כולם.

ואולי היא באמת נחשושה, ימים יגידו, אריאלי.
כן עלה לי, מותר לי או שאני צריכה לבקש רשות?
ממש לא קדושה רחוקה מלהיות, אבל זה העניין אף אחד לא קדוש.
העניין כאן זה שמי שקרוב לטליה מקסים ומי שלא חבר שלה נחש

ק ו ל י ת

Well-known member
מעניין אותי מאוד לדעת במה דינה מואשמת??? לדבר ולרכל כולםםםםםם עושים את זה זה הפורמט! אם דינה נותנת עצות לחברים שלה שלה, יכול להיות שהעצות יהיו טובות/ לא טובות, אבל עדיין אלה שבאים לדבר איתה יכולים לבחור מה לעשות.
לעניין אל תדבר עם טליה למשה, היא בסהכ יעצה לו שאם הוא כל כך רוצה להצליח עם שרין(ברור הרי לשם כך הוא הגיע|יעני|) אז שכאשר״ הוא יושב עם טליה שיקרא גם לשרין״ וציטטתי את המילים שלה, לא אמרה אל תדבר ולא כלום. מה גם שגם ריאווה וקאזם אמרו בדיוק את אותם מילים אבל לא שמעתי התלהמות עליהם:unsure: כל חטאה של דינה שהיא חברה של אופק ואם היא חושבת שהמערכת יחסים עם טליה לא עושה לו טוב או קשה לו(כמו שחצי מהפורום כאן חושב) אז זכותה להגיד לו את זה כחברה! ועדיין תמיד אמרה לו שטליה אוהבת אותו!
דינה מתנהלת כמו כל הבית, כולם מרכלים, וכולם מדברים וכולם נותנים עצות לחברים שלהם.
הבעיה לא הריכולים. היא מחממת ואז רצה להשכין שלום.

ariela1612

Well-known member
הבעיה לא הריכולים. היא מחממת ואז רצה להשכין שלום.
איך מחממת? מתה לדעת בזה שהיא מייעצת לחברים שלה מה נכון/ לא נכון? אפשר להתווכח עם העצות טובות/ לא טובות, זו דעתה. לא חייב לקבל אותה ולא ראיתי שום נסיונות סיכסוך אלא הרגעה בהרבה מאוד מהמקרים

עדגיל

Well-known member
לעניין אל תדבר עם טליה למשה, היא בסהכ יעצה לו שאם הוא כל כך רוצה להצליח עם שרין(ברור הרי לשם כך הוא הגיע
|יעני|
) אז שכאשר״ הוא יושב עם טליה שיקרא גם לשרין״ וציטטתי את המילים שלה, לא אמרה אל תדבר ולא כלום. מה גם שגם ריאווה וקאזם אמרו בדיוק את אותם מילים אבל לא שמעתי התלהמות עליהם
:unsure:
כל חטאה של דינה שהיא חברה של אופק ואם היא חושבת שהמערכת יחסים עם טליה לא עושה לו טוב או קשה לו(כמו שחצי מהפורום כאן חושב) אז זכותה להגיד לו את זה כחברה! ועדיין תמיד אמרה לו שטליה אוהבת אותו!
ההבדל היחיד כאן שהיא פחות קרובה לטליה בגלל זה חוטפת את כל האש​
מה עכשיו? היא עמדה עם ריאווה ואמרה למשה לא לדבר עם טליה

ariela1612

Well-known member
מזמן.לא מזמן. זה קרה! גם קאזם אמר לו משהו בנוסח דומה
נכון חשבתי ששאלת אותי אם זה עכשיו. מה כתבתי ציטטתי בדיוק מה דינה אמרה לו וגם ריאווה וקאזם השתתפו בשיחה הזאת, אבל משום שהם חברים של טליה הם לא מקבלים אש כמו דינה שחברה של אופק זה ההבדל

בסדר555

Well-known member
מזמן.לא מזמן. זה קרה! גם קאזם אמר לו משהו בנוסח דומה
מה הבעיה בזה?
הוא שאל מה את דינה וריוואה למה שרין כועסת, הסבירו לו ונתנו לו טיפ שלא יתקרב יותר מידי לטליה אם לא רוצה שתקנא
לא הכריחו אותו, לטענתו הוא נכנס בשביל שרין לא בשביל טליה או למצוא חברים וככה הם ראו את זה
וזכותה של דינה לא לאהוב את טליה

ghost whispers

Well-known member
לא קשור לטליה
הרבה מיקרים כשמדינה רוצה משהו היא יודעת לחמם את קאזם שיעשה לה את העבודה
דינה לא חסר לה צביעות ורעל

מצב
הנושא נעול.
למעלה