שרשור אחהצ היום ה82 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
סתיו: לא מאמינה שאנחנו כבר בסוף של האח הגדול, הייתי מוכנה להישאר פה גם עוד חצי שנה

KAPSULA1

Well-known member
סתיו מצידה היתה נשארת כל החיים בבית האח הגדול, נראה לי זאת הדרך שלה לכפות על אנשים להיות צידה. שכחה שיש מציאות בחוץ והכל שם זמני. והכי גרוע להיות שם עם אנשים שהיא לא סובלת ונרתעים ממנה

Christina 1001

Well-known member
סתיו מצידה היתה נשארת כל החיים בבית האח הגדול, נראה לי זאת הדרך שלה לכפות על אנשים להיות צידה. שכחה שיש מציאות בחוץ והכל שם זמני. והכי גרוע להיות שם עם אנשים שהיא לא סובלת ונרתעים ממנה
אני לא חושבת שהיא כופה על אף אחד להיות לצידה.
להיפך, היא מזכירה לכולם כל הזמן שהם מוזמנים לעלות במדרגות אם לא טוב להם.
ויותר מכך, גם אנשים שכן באים להיות לצידה, היא בוחנת היטב ולא מתרפסת בשביל חברה.

KAPSULA1

Well-known member
אני לא חושבת שהיא כופה על אף אחד להיות לצידה.
להיפך, היא מזכירה לכולם כל הזמן שהם מוזמנים לעלות במדרגות אם לא טוב להם.
ויותר מכך, גם אנשים שכן באים להיות לצידה, היא בוחנת היטב ולא מתרפסת בשביל חברה.
לא מתרפסת? לאברהם וספיר היא מתרפסת בלי הפסקה. גם לעדן אחרי שהיא צועקת אליה. כמעט לכולם היא מתחנפת אחרי שזורקת עליהם עקיצות וצעקות שלא יפנו אליה.
היחיד שהיא לא מתרפסת אליו זה נגר כי היא כבר הבינה שהוא תמיד יחזור אליה כמו כלבלב

Christina 1001

Well-known member
לא מתרפסת? לאברהם וספיר היא מתרפסת בלי הפסקה. גם לעדן אחרי שהיא צועקת אליה. כמעט לכולם היא מתחנפת אחרי שזורקת עליהם עקיצות וצעקות שלא יפנו אליה.
היחיד שהיא לא מתרפסת אליו זה נגר כי היא כבר הבינה שהוא תמיד יחזור אליה כמו כלבלב
אני לא רואה את זה כחנופה, עניין של השקפה.

willing

Well-known member
זו סטירה נשיקה

עדגיל

Well-known member
היא לא היתה נשארת בגלל שהיא רוצה לכפות עצמה על אחרים. סתיו מחפשת מקום מפלט מחייה כגרושה ואם לילדים קטנים, ואפשר להניח שלא קל לה עם הרוטינה של בית, ילדים עבודה. אין לי מושג אם יש לה משפחה מכילה כשאח אחד זורק אותה מהבית ואח שני לא בריא נפשית. אם היא יוצאת מהבית, בלי המיליון, ולא חוטפים אותה לאיזה פסטיגל, היא חוזרת לקשיים האלה.

sashalola

Well-known member
היא לא היתה נשארת בגלל שהיא רוצה לכפות עצמה על אחרים. סתיו מחפשת מקום מפלט מחייה כגרושה ואם לילדים קטנים, ואפשר להניח שלא קל לה עם הרוטינה של בית, ילדים עבודה. אין לי מושג אם יש לה משפחה מכילה כשאח אחד זורק אותה מהבית ואח שני לא בריא נפשית. אם היא יוצאת מהבית, בלי המיליון, ולא חוטפים אותה לאיזה פסטיגל, היא חוזרת לקשיים האלה.
לא הייתי מנתחת כך את מניעה,
זאת קצת פלישה, לדעתי...
כולם באו מסיבה כזאת או אחרת, כולם. את האמת רק הם יודעים בינם לבין עצמם, אנחנו שומעים רק סיפורים!

tarimulu

Well-known member
סתיו: לא מאמינה שאנחנו כבר בסוף של האח הגדול, הייתי מוכנה להישאר פה גם עוד חצי שנה

tarimulu

Well-known member
משפט חשוב לכל מי שחשב שהיא סובלת שם ומסכנה ואיך אפשר ו"מקווה שלא תפרוש". זה מעיד יותר מהכל שהיא מבלה שם בנעימים ושליאל וכל השאר צריכים להמשיך בדרך שלהם כדי שהיא תמשיך להנות. מי שסובל ומתעללים בו לא רוצה להישאר חצי שנה נוספת במקום בו הוא נמצא

sashalola

Well-known member
משפט חשוב לכל מי שחשב שהיא סובלת שם ומסכנה ואיך אפשר ו"מקווה שלא תפרוש". זה מעיד יותר מהכל שהיא מבלה שם בנעימים ושליאל וכל השאר צריכים להמשיך בדרך שלהם כדי שהיא תמשיך להנות. מי שסובל ומתעללים בו לא רוצה להישאר חצי שנה נוספת במקום בו הוא נמצא
היא רגילה לסבול

KAPSULA1

Well-known member
כן, פשוט הזיה. אורי הגיע רק באמצע ואמר שזה נראה לו הנצח. נראה לי שהיא פשוט שכחה שיש לה חיים בחוץ. הכלוב מזהב עטף אותה.
כולם מתים שם שההדחות כבר ירוצו ויגיעו לסוך

KAPSULA1

Well-known member
נגר מרוב שהוא אסטרטג ומתוכנן במעשיו מוציא גם את סתיו במלותיה שהכל בכדי לייצר תוכן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה