שרשורשבת

o r i t 8 8

New member
../images/Emo13.gifאיזה כיף!!!

ממש אפשר לראות מבין השורות כמה כוח את מקבלת מהשבתות המשותפות האלו!!

little s

New member
את נשמעת נפלא...

מקווה שמצב הרוח המעולה הזה יחזיק כל השבוע! ויש תמונות מצב כאלה, שאת חושבת לעצמך - את התמונה הזו אני חייבת לזכור ולנצור... כי זה כל כך יפה ונכון ומושלם.

../images/Emo4.gifשבת לא משהו

המחזור הגיע... ואיתו כאבי תופת
הרגשתי איכסה כל הסופ"ש... גם רבתי עם הבעל בהתאם למצבי רוח שלי
אל דאגה, השלמנו בסוף
השבת הייתה בעיקר לא לעשות כלום... ראינו טלוויזיה וסרטים.. מחר נוסעים לצלם... מקווה שזה יתקרב יותר לסיום הקשר איתו כבר

../images/Emo4.gif

איזה באסה. ומצד שני גם שבת בלי לעשות כלום מועילה לפעמים ונשמע שזה בדיוק מתאים למצברוח שתקף אותך.
מקווה שעבר המצברוח

ITA26

New member
האלו...

האין מחשב בבית מוציא אותי מאיפוס אז אני אפילו לא מתיימרת לקרוא הכול...סורי, יודעת שלא סוציאלי ופויה לי אבל בכ"ז הבוס... מה שכן הצלחתי להבין זה שבעוד חצי פורום על ילדיו חולה בשפעת...(
לכולם ותרגישו טוב לא חייבים להיות אופנתיים כל הזמן) החצי השני נוסע לו לנופשים בבתי מלון בכל אופן אנחנו לא כאן ולא שם סתם שגרע עברה שבת רגילה לחלוטין... אין מה לדווח (חוץ מזה שהבעל שהיה אמור להיות בבית בשישי הוקפץ לפתע ב12 בצהריים וחזר רק ב 18:15 בערב ומי הכינה שבת לבד עם הילדים ללא תכנון מראש??? מי???). א ואני נאלצת לדווח שביום חמישי הייתי ילדה רעה נורא והלכתי לקנות בכרטיס הצהוב בלי לבדוק כמה יש עליו ובסוף נאלצתי לשלם בחנות של צהוב בסתם אשראי
(M... רחמים... למדתי את הלקח...לא אחזור על מעשי הרעים שנית)

נ ט ש ה

New member
חבל שלא ניסית להטעין דרך חברה

אני כל הזמן נעזרת בבני משפחה שבבית להטעין כי אני כמובן כל הזמן שוכחת להטעין

ITA26

New member
נכון, אבל כבר הייתי בעמדה

ופאדיחות להגיד חכה רגע מטעינים לי וגם מי בדיוק יטעין? הבעל הלא זמין? האמא העובדת? בקיצור אם אין אני לי יקר לי...

שולה78

New member
כן בעמדה!

לי קרה פעמיים, ולהפתעתי, המוכרות ידעו לומר לי שזה מיידי ועודדו אותי לעשות כך למי להתקשר? תנסי אפשרויות מחוץ למשפחה, כאלה עם מחשב בבית

ITA26

New member
חמודה...

אבל אני מהמתפדחות...
... אם זכור לי היטב את חייבת לי
מפורט

שולה78

New member
בעניין../images/Emo35.gif

רצות לי כמה אפשרויות בראש ועוד אחת להוסיף

ITA26

New member
צדקת ../images/Emo189.gif

רק מה...בלי מפגש איך אני אדע מי את??!!

נ ט ש ה

New member
את לא צריכה לדעת מי אני

מספיק שתשלחי לי את ההמס' אישי של בעלך, את הסיסמא.. ואת המספר כרטיס אשראי שלך!!!! אני מבטיחה (בש.ק.ר) לא לעשות שימוש נוסף בכרטיס!!!

ITA26

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifחוזרת בי...../images/Emo190.gif

רוצה גם למשכן לי ת'בית על הדרך?

candy can do it

New member
יש עוד דרך לפעול..

מלבד להטעין את הכרטיס אצל... להשאיר את הקניות בחנות! לא חרם על הכסף? אבל זה להבא... בינתיים, מקווה שנהנית מהקניות

ITA26

New member
לא הייתה בררה... משקפיים

וכיוון שאין לי זמן לחיות אני קצת חולד כבר חודשים אז... אבל עקרונית צודקת חראם

../images/Emo41.gif השבת שלנו

הבעל הפתיע ונסענו לסופשבוע ארוךךךךךךךךךך ומפנק -בלי הילדים -מלון "סיטי סנטר" בעזריאלי, היה חלומי! להמשך התיחסות אליכם ותגובות- אני אחזור בערב. סתם קפצתי לעדכן..

למעלה