שרשורפואי
לאמצ"ש 7.8

meitalse

New member
שאלת לגבי בטא

בנות האם לדעתן יש צורך לבדוק בטא יותר מפעמיים

יש לי גם טוב לרופא ביום שני, בטא אחרונה שעשיתי היתה ביום ראשון האחרון
206

מאיהכהן

New member
כאבי השתרשות?....

אני ביוא"ב 4.
משעות הבוקר התחילו לי כאבים שמזכירים כאבי מחזור(קצת זולגים גם לבטן העליונה) וגם מזכירים משהו כמו כאבים של וירוס בבטן או משהו..
אבל היציאות רגילות..
יש הפרשות צהובות(עדיין).
בשעה האחרונה החלו קצת דקירות בציץ שמאל...

הייתכן השתרשות?
הייתכן השתרשות ללא הפרשה חומה/אדומה?

נועה320

New member
טיפי מוקדם אבל אפשרי

אולי הביוץ שלך היה יום- יומיים קודם ואת ביואב 5 או 6 ואז זה יותר הגיוני. השתרשות בד"כ 5-6 ימים אחרי הביוץ כשבזמן הזה הביצית מתחלקת ומתחלקת והחלוקה הזו יוצרת את חבל הטבור שהוא בעצם ההשתרשות אבל לוקח לו 5-6 ימים מרגע ההפריה. מחזיקה לך אצבעות!! ( אבל חכי עוד קצת לבדיקת הריון, כרגע עוד לא תראי כלום.)

פיץ25

New member
נועה לא הבנתי

אני קראתי שהשתרשות לא קורה לפני יואב 6 וקורה בין יואב 6 לבין יואב 10. לי עוד לא הייתה ירידה בחום השחר המצביע על השתרשות ואני כבר בי״מ 6 או 7 אז אני מקווה שעוד לא מאוחר לי

נועה320

New member
השתרשות

זה נכון- השתרשות יכולה להיות בין ימים 5-10 כשזמן הזה הביצית מתחלקת ונודדת מהשחלה לכיוון הרחם. האם התכוונת ליואב 6 או 7? חום אני לא מודדת כי מאד מבלבל.

פיץ25

New member
היום אני יואב 7-9 לא היה לי ירידת חום

שזה סימן מובהק להשתרשות . יותר מזה , החום
כבר כמה ימים נשאר קבוע ולא עולה . עוד סימן לא טוב . זה לאבד תקווה עוד לפני זמן המחזור . מבואסת רצח.

פיץ25

New member
הבוקר חום השחר עלה ל 36.8 אבל שאלה

ייתכן כי ישנתי בלי מזגן ?

גם לי עלה היום אבל כל שאר

הסימנים אצלי מראים שאין הצלחה הפעם.
וכן יש גם קשר למזג האוויר ולנזגן

פיץ25

New member
איזה סימנים למשל חצי ?

אצלי חוץ מזה שבדיקת ביוץ יצאה שלילית מאוד , אין לי סימנים

למה את עושה בדיקת ביוץ?זה לא נכון

לעושת אוצה.אחרי שעשינו ביחד פעם שעברה הבנתי למה יש קו נוסף בה,כיוון שיש עדיין רמה מסויימת של ההורמון בגוף. אל תתיחסי לבדיקה ותתיחסי רק לחום או לבדיקות הריון ודם.
הסימנים שלי הם סימנים גם של מחזור וגם של הריון כך שאין לי מושג.אני מדברת על רגישות בחזה,הוא נפוח וכואב.
הפיטמות רגישות וזה חדש... והיתי רעבה ועייפה אבל הבנתי שגם אלו סימנים גם למחזור וגם להריון.חוץ מהחום שעלה אין סימן חיובי נוסףן

פיץ25

New member
זה שהחום עולה זה הסימן הכי טוב

ורגישות הפטמות הבנתי שזה ממש סימן טוב להריון ! עוד יומיים יש לך בדיקת דם נכון ? זה לא מוקדם יואב 13?

מאיהכהן

New member
טנקס גם לך!+ שאלה

אם נגיד יש לי מחזור של 28 יום ואני עכשיו ביום ה22 של המחזור.אלו יכולים להיות גם כאבי מחזור?
או שמשהו שחישוב שלי לא בסדר?(אינני יודעת מה כאורך המחזור שלי כי אני אחרי 10 שנים עם גלולות)
מה נשמע אצלך?:)

עונה לשתיכן לגבי השתרשות

מעבר לזה שיוא"ב 4 זה באמת מעט מוקדם, ממש אין חובה שיהיו לא דימום/הכתמות השתרשות, ולא צניחת חום של השתרשות.
זה נכון שזה קורה באחוזים מעט גבוהים יותר בשלבים לוטאליים עם הריונות, אבל עדיין שני הדברים קורים רק בחלק קטן מההריונות, ורוב ההריונות יתחילו בלי צניחה בחום או הכתמה בעת ההשתרשות.
אם אתן מחכות דוקא לדברים האלה כדי "לאשר" שיש הריון - אז חבל על האכזבה הצפויה. ממש לא חייבים אף אחד מהדברים כדי שיהיה הריון.

למעלה