שרון - הסוף

sknr 1

New member
שרון - הסוף ../images/Emo184.gif

אים מצבו של ראש הממשלה כול כך טוב כמו שמציגים את זה, למה מסרבים לפרסם את תיקו הרפואי ? (כמו שעושים בארצות הברית) ולמה עד עכשיו הוא לא דיבר בעצמו לתיקשורת ?? ניראה לי שמנסים לטייח משהוא ! ניראה לי שמדובר בסוס שעבר זמנו ! הכותרת שלי - סופו של דיקטטור. שרון עכשיו צריך לידאוג לבריאותו ! אני מאחל לו כול טוב והמשך בריאות טובה ואני מציעה לו ליפרוש בשיא, ליפרוש ולחזור לכיבסה רוחמה בחווה !!!

sknr 1

New member
שלא יהיו אי הבנות...

|זבל| - היה צריך ליהיות איקון של ציור של פח !! וביגלל בעיה בתפוז האיקון נימחק תמיד שאני ניכנס לבלוג שלי.

תומרס1

New member
אף אחד לא מנסה להסתיר

מחר תראה את שרון והוא יתראיין והכל יהיה בסדר, הסר דאגה מליבך... לא נראה לי שמנסים להסתיר ולא נראה לי שיכולים להסתיר, במיוחד עכשיו לאחר מה שאירע, הכל מפורסם והכל יפורסם וגם תיקו הרפואי של שרון אני מאמין ייחשף... ואגב... הכבשה רוחמה... רפואה שלמה לשרון..

sknr 1

New member
מניסיון אני כותב לך...

יש לי נסיון אישי (לא אצלי אישית) וידע עים הבעיה ששמה שבץ. ולא ניראה לי שמספרים לנו הכול....

תומרס1

New member
אני בטוח שהכל יוודע בהקדם האפשרי

וגם לי יש נסיון בנושא כבר ציינתי את זה כאן בפורום... סבא שלי לקה בשבץ קצת יותר קשה משל שרון והרופאים בישרו לנו שזה יחזור שוב אך עברו כמה וכמה שנים וזה לא הגיע ומקווה גם שזה לא יגיע, גם לא לשרון. ואני מאמין שבזמן הקרוב אם לא סיפרו את הכל ואני מדגיש אם... אז הכל יוודע לנו, ליתר דיוק אני בטוח...

תקשיב

אןם שרון היה דיקטטור אתה לא היית מעז להוציא את המילים שהוצאת עכשיו מהפה...

למעלה