שרה..כמובן

sahras choice

New member
שרה..כמובן

מממ...סליחה על הבורות פשוט שמעתי שמועה מאיזה ידיד שלי...מממ..זה נכון ששרה לסבית? ואם כן האם זו רק שמועה או שהיא מוצהרת?

Me Happy

New member
אני לא חושב שיש מקום לדיונים

צהובים כאלה בשום במה. זה לא עניינו של אף אחד.

chrisakachris

New member
תשובה

ממה שאני הבנתי, שרה יצאה מהארון, נפרדה מדייויד האס ועברה לגור עם אחת האינדיגו גירלז (לא יודע מי, וזה גם לא עד כדי כך מעניין אותי). האמת היא שאני עדיין לא יודע עד כמה זה עניין פתוח ומוצהר - בטח שלא היתה הודעה על זה באתר הרשמי... ראוי לציין כי בעוד שאני מסכים עם אלעד שעניינים פרטיים צריכים להישאר פרטיים (דוגמה עדכנית: גלן קווין, ששיחק את דויל ב'איינג'ל', נפטר לפני מספר חודשים וסיבת מותו לא פורסמה לבקשת המשפחה. אין לי או לאף אחד סיבה להתחיל ולפשפש במקורות כאלה או אחרים כדי לברר את סיבת המוות), פורום מעריצים הוא בדיוק המקום לשאול בשקט (ותעיד מידת המבוכה שעלתה מההודעה המקורית) היכן הנושא עומד. בנוסף, כמובן שאנו לא רשאים לקבוע בשביל שרה שהעדפותיה המיניות הן דבר שאין צורך להסתיר אותו, היות שהתמודדות עם עניינים כאלה היא זכותה הבלעדית, אך אם מבחינתנו זהו נושא לגיטימי לתהות לגביו, לאף אדם אין סיבה להכריז עליו כ'צהוב' (דבר זה לא גורע, כמובן, מזכותו של אלעד לקבוע כי "בפורום שלי לא ידברו על (1) העדפותיה המיניות של שרה, (2) צריבת דיסקים המוגנים בזכויות יוצרים, (3) מגוון מעלותיו של אריאל שרון כראש ממשלה (4) וקרטיב אננס"). (הייתי מתנצל על משפטים ארוכים שהולכים ומסתבכים, אבל זה כלום לעומת איך שאני מדבר) נ.ב. שיט! ראיתי כבר את הפרק הזה של פאוור פאף גירלז! אוף איתכם, קארטון נטוורק.

Me Happy

New member
זה הפורום שלכם בדיוק כמו שזה

הפורום "שלי" (אוף, זה נשמע אבהי מדי. בעעע) אבל... אני חושב שנושא כזה באמת צריך להשאר מחוץ לכל דיון תרבותי. אם לא הוציאה הודעה רשמית בעניין זה אומר ש: א) היא לא חושבת שזה צריך לעניין את המעריצים. ב) היא חוששת ומעדיפה שלא כולם ידעו. שתי האופציות מורות על כך שלא מתאים לדבר על זה. אישית, אני חושב שזה מגעיל, צהוב ופולשני. ודרך אגב - אריק שרון? על אילו מעלות אתה מדבר? גזיזת כבשים והאכלת תרנגולות?

Tomji

New member
גלן קווין - פורסם ועוד איך פורסם...

איך הוא נפטר. הנטייה של דברים כאלה להתפרסם, גם אם אנשים מסוימים מאד רוצים שלא..

Mr Freeze

New member
../images/Emo32.gif איתמר, משהו שאתה צריך לראות..

עצוב לי, אבל הסדרה "באפי - הגרסה המצוירת" לא מצאה רשת וכל הפרוייקט השאפתני ומלא הפוטנציאל התבטל. באתר הזה פירסם אחד האנימטורים של הסדרה כמה ציורים מתוכה, ולא נותר אלא לבהות ולתהות איך פוקס מסוגלים לומר "לא" לדבר כזה. אפילו דאון תוכננה להופיע! (והזמן של הסדרה מקביל לעונה הראשונה של הסדרה המקורית). ואם כבר הצלחתי לעצבן את האנשים מלמעלה (סליחה, אלעד), אני אשאל פה - יש לך כוונות להגיע לפנטזי.קון בפסח?

Me Happy

New member
חלילה, אני גם אוהד מושבע של באפי

למרות שאני רק בעונה הרביעית כרגע
הא, ובתור חבר אגודת המד"ב והפנטזיה בישראל אני גם אהיה בפנטזי.קון השנה

Mr Freeze

New member
עונה רביעית??

אתה מוזמן לפנות אליי במסרים או באיי.סי.קיו 36376893, ואני אשתדל לעזור לך בהשלמת פרקים. ובקשר לפנטזי.קון - מגניב! נוכל להפגש שם.

Me Happy

New member
מחר אני מקבל את כל הפרקים של באפי

ואנג'ל שחסרים לי
אבל הוספתי אותך לרשימה שלי.

Tomji

New member
חובבי המד"ב והפנטזיה,../images/Emo32.gif

גם אני אהיה בפנטסי.קון, (כן ,כן, גם אני חובבת). לאחרונה מכרתי קבוצת ספרים נדירים של היינלין באנגלית, ונותרו לי שניים, בינתיים: The Menace from Earth Glory Road שניהם משומשים במצב טוב. אם מישהו מעוניין שישלח לי אימייל.

Me Happy

New member
יש לי את שניהם (בעברית אומנם)

אבל אני מציע לך לפרסם את זה גם בפורום 'איתור והחלפת ספרים' פה בתפוז. אגב, אם יש לך ספרים של היינלין בעברית - צרי קשר. נתראה בפנטזי.קון

למעלה