שקרן(?)

טולית17

New member
שקרן(?)

היי מה קורה? הסיפור הוא כזה, חברה הכירה לי ידיד שלה מהעבודה, אני לא ראיתי אותו אף פעם. דיברנו בטלפון, באייסי, והחלטנו לצאת (בליינד דייט), היה נורא נחמד, בנאדם חמוד, נראה טוב גם השיחה ביננו זרמה, צחקנו ,נהננו.. עכשיו זה היה לפני חודש. מאז אותה פגישה לא נפגשנו שוב, היו כמה פעמים כוונות אבל כל פעם בוטל (תמיד בגללו, פעם לא החליפו אותו בעבודה, פעם הוא נרדם, פעם היה חולה כל מיני כאלו) כן כן בשלב זה גם אני כבר מתחילה לחשוב לעצמי מה את ממשיכה לדבר איתו, סנני אותו ושילך לחפש, אבל אנחנו מדברים כל יום, וכל פעם הוא אומר כמה הוא רוצה אותי, כמה מצאתי חן בעייניו ברגע שראה אותי, כמה הוא כבר מחכה לראות אותי שוב ותמיד מצטער אחרי שלא יוצא להיפגש ומבטיח שביום אחר זה יקרה כבר. מה אתם אומרים? מה הקטע שלו לדעתכם? רציני או שהוא סתם משחק? ומה אני צריכה לעשות? (אמרתי לו שהוא כולו דיבורים איזה פעם, אז הוא אמר מה פתאום אני מת לראותאותך פשוט לא יוצא) תודה למי שיתן דעתו

17al

New member
כנסי

לא נראה לי שהוא לא רוצה אותך יכול להיות שהוא משאיר אותך על אש קטנה... את יכולה לשדל אותו לבוא ע"י סקרון ולגלות...

17al

New member
לדעתי זה המצב הכי גרוע שיש...

במערכת יחסים...

לנדרובר

New member
לפי מה שהבנתי

הוא כן אוהב אותך. תני לו עוד צאנס או שניים. כמובן שלא תגידי לו שזה המבחן שלו. תצליחי!

למעלה