שקועים בבוץ

Itzik RDVC

New member
עוד שני טיפים

לא אמרתם איפה אתם גרים וכמה שכירות משלמים, תמיד אפשר לעבור למקום קצת יותר זול גם בדרך כלל שאר הוצאות בית כמו מיסי עיריה יורדים במקומות שולים יותר. לגבי הרכב, לפעמים, תלוי במקומות העבודה, ניתן לוותר לגמרי על רכב ולסוע בתחבורה ציבורית. לעיטים שימוש במוניות בעיקר אם אתם גרים במרכז עיר זול יותר מאשר החזקת רכב.

קרנית 1

New member
מגורים ושכ"ד

אנחנו גרים ביישוב באזור מודיעין. שכ"ד היה עד לפני 3 חודשים 450$, ומאוגוסט בעל הבית העלה ל550$ והגענו איתו להסכם שעד סוף 2007 זה יהיה 500$ לחודש, ומינואר 550$. הבית גדול, וזה מחיר סביר עבורו, למרות שאם הייתי יודעת שהוא מתכוון להעלות, הייתי עוברת לבית קטן יותר, ובמחיר מופחות יותר. רכב - אין לי אפשרות להגיע לעבודה ללא רכב. כיוון שאין אוטובוסים למודיעין בשעות הרלוונטיות לי, וממודיעין למקום בו אני עובדת, אין בכלל אוטובוסים. מה גם שאני לא יכולה לקחת צ'אנס, כי אם אני אאחר, מי יוציא את הילדים מהגן? מיסים וארנונה, מים אגרת ביוב מסתכם ב700 ש"ח בערך לחודש. ממה ששאלנו באזור, המחירים הרבה יותר יקרים לצרכים שלנו (לפחות 3 חדרים), אז זו הברירה היחידה שיש. (אפשרות אחרת, והתרחק באופן משמעותי מהעבודה שלי - מה שאמר יותר זמן בכבישים, יותר דלק, פחות שעות עבודה...)

למעלה