שעתה היפה של ניקון

Nat King Cole

New member
שעתה היפה של ניקון

ניקון מכריזה היום (סוף סוף) על הכלי הבא D200 במחיר שנשמע די אטרקטיבי (1700 דולר אמריקאי לגוף). בחינה ראשונית מDPRreview המצלמה היא גרסה מכווצת של D2X ועל פניו נשמע שהיא מלאת הפתעות טובות. ניקון מכריזים גם על זום 18-200 DX הכולל גם ביטול רעידות (VR). ומערכת מבזקים אלחוטית. הטיימינג הוא טיימינג כריסטמס טיפוסי. תמכר עם קיט 17-55 או 18-70. היכונו למלאי D70 משומשות שימכרו בתחילת 2006. המצלמה היא ברמה מקצועית יותר ממנה ואין טעם לדעתי להחליף את הציוד הישן. (למרות שגם אני מפנטז, המצלמה לא הופכת לצלמים טובים יותר).

kawai1

New member
18-200 VR

לפי מה שקראתי באתר של יוסי קרמר (TED), העדשה הזו היא VRII ואמורה לאפשר ירידה של 4 סטופים במקום ה 3 המסורתיים. אם זה באמת יעבוד זה יהיה מדהים.

borntojump

New member
הלוואי

IS מדור ראשון של קנון (28-135 ו-70-300) מצהיר על 2 סטופים, בפועל (מנסיון עם שתיהן) נותן 1.5 דור שני (70-200, 17-85) נותן שלושה תיאורטית. מנסיון עם ה-70-200 2.5 ייחשב טוב

תשתה פחות קפה,

ירעדו פחות הידיים
הIS הישן בהחלט נותן 2 סטופים, ואם אני נושם נכון, גם 2.5 . זה כנראה עניין אינדיבידואלי

rolibark

New member
יש לך EF 70-200 2.8 L IS USM ??

אפשר לקבל רשמים נוספים שלך על ביצועיה ? (הורדת סטופ עם מכפל/מאריך, חדות במצביי צמצם ואורך מוקד שונים, פינות תמונה) הכוונה לרשמים אותנטיים שלך (לא מועתקים מסקרים) - כי אני מעוניין באחת כזו !!!

borntojump

New member
לצערי אין לי

אבל צילמתי איתה יום שלם קרוב ל-400 פריימים הרושם האותנטי שלי הוא שב-WISHLIST שלי, מעל ל"לחיות לנצח" נמצאת העדשה הזו.... חוץ מהמשקל - שהוא אכן נכבד ביותר כשצריך לסחוב על הצוואר\כתף - אין לי ולו מלה רעה להגיד עליה אה רגע! מצאתי! למה היא כ"כ יקרה????

Eran Loves MJ

New member
יודעים כמה היא צריכה לעלות?

18-200 של ניקון עם vr - זו עדשה שאם אני ארכיב אותה אני לא אצתרך להוריד אותה יותר מהמצלמה... מכסה את כל הטוווח (אלא אם כן אני ארצה מקרו בסיגמה, אבל...) יוווו אני רוצה את העדשה הזווו

למעלה