שעון קיץ ארור.....

erezstr

New member
שעון קיץ ארור.....

שלום חברים שיניתי את השעון בפוקט שעה אחת לאחור. לא נגעתי בשום דבר אחר ולא סינכרנתי עדיין עם המחשב. באופן מפתיע (או שלא) כל הארועים שהיו לי זזו יום אחד לאחור (חגים, פגישות של יום שלם). לפני שאני פונה לכיוונים דרסטיים כמו HR או שינויים ידניים רציתי לשאול אם ניתן לשנות את הכל בבת אחת ואיך. מדובר ב- 5915 מערכת הפעלה WM5. אם אני אבצע שיחזור ואחר כך אסנכרן מול המחשב בו גם הזזתי שעה לפנים וביטלתי את הסנכרון מול האינטרנט וסימנתי V בסינכרון הזמן של הפוקט מול המחשב (כפי שמופיע ב- PDACE) הבעייה תיפתר? תודה לעונים ארז

erezstr

New member
הבהרה

הכוונה לשיחזור מלפני הזזת השעה קדימה ארז

shuky1

New member
אכן גם אני מחכה לעצה -->

להזיז ר את השעה מבלי להזיז את כל העולם.

libal

New member
יש כל מיני פתרונות

טכניים שמשום מה לא עובדים אצלי. לבסוף הפתרון שאמצתי לפני שנה - לעבור לעונת הקייץ לאתונה יוון , לפחות במכשיר כף יד...

לא הבנתי למה שעה לאחור צריך קדימה .

אני הזזתי שעה קדימה ולא קרה לי כלום .בפאלם שהיה לי לפני הפוקט יש אפשרות לסמן Vבמקום שאומר שינוי לשעון קיץ והכל מסודר .בפוקט אין את זה ? חפסתי לא מצאתי.

erezstr

New member
טעות שלי- קדימה

גיליתי מה מקור הבעיה, במחשב השולחני ביטלתי את ה- V בהתאם אוטומטית לשינויים בשעון קייץ ואז הכל זז לי לאחור. עכשיו אני מקווה לסנכרן כמו שצריך והכל יהיה מאחורי ארז

erezstr

New member
עדיין לא מסתדר לי

כל הארועים של יום שלם כולל החגים שהוספתי באאוטלוק מופיעים תקין ב- PC אך מופיעים יום לאחור בפוקט! הסרתי חגים, התקנתי מחדש, שיניתי אזור זמן בפוקט לאתונה, נירובי, החזרתי, סינכרנתי, הוספתי V הסרתי אותו, סינכרנתי זמן ברשת והפסקתי- כלום אני ממש ממש מיואש! בפורום הפריק יש שרשור עם בעיה זהה, גם שם ניסיתי את כל הרעיונות אבל לא עוזר. מה הפתרון????? פרס לפותרים נכונה ארז

erezstr

New member
לינק מצורף

http://www.pocketpcfreak.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=pocketpc;action=display;num=1173979380

למעלה