שעון בוורד? יש חיה כזאת?

yossi_gu

New member
שעון בוורד? יש חיה כזאת?

אסביר למה התכוונתי: אני צריך לצפות בסרט ולרשום הערות. חשוב לי לדעת לאיזה חלק מהסרט (זמן) מתייחסת כל הערה, לדוגמא: הסרט ממוקד במקום מסויים, בשלב מסויים הופיע אדם נוסף, שוחח עם הנוכחים ועזב. בשיטה הפרימיטיבית אני צריך ברגע הכניסה לעצור את הוידאו ואת השעון, לרשום את הכניסה ושעת הכניסה ולהפעיל שוב. האם קיים איזה שעון/סטופר אשר בהקה על מקש מסויים מוסיף את השעה? או אולי קיימת אפשרות להגדיר איכשהו שכל הקשת enter מוסיפה שעה? לגבי גרסאת החלונות והאופיס: בעקרון אני יכול לעבוד (חוקי כמובן) עם כל שילוב גרסאות לכן אם מישהו מכיר משהו כזה לגרסא מסויימת זה גם טוב. בתודה רבה מראש ובברכת שנה טובה ומתוקה יוסי

maec

New member
לא קשור למחשבים...

אני מבינה שאתה עושה לוגיניג לסרט. אם תגיד על איזה פורמט אתה עושה את הלוגינג, אולי אוכל למצוא שיטה טובה יותר. לדוגמה - אם אתה עושה על VHS, כדאי לאפס את הקאונטר (על אף שהוא שונה מוידאו לוידאו), אבל אם אתה עושה את זה על בטה, יש שם טיים קוד מובנה. בהצלחה

roni50

New member
האם ניתן להציג באופיס XP שעון משתנה

שראה את השעה בכל עת ו/או סטופר?

yossi_gu

New member
סיבכת אותי קצת

לוגינג, טיים קוד, איבדתי אותך, מצטער כרגע, עקב שיקולים שונים (בעיקר גודל חדר העבודה שלי) אני עובד עם סרטים שאני מצלם בmini dv וממיר אותם ל mpg כדי שאוכל לצפות בסרט בחלק העליון של המסך ולהקליד לחלון קטן של word בתחתית המסך. לכן מה שאני צריך זה אפשרות להוסיף בתוך הטקסט של הוורד זמן, לא הכי מתוחכם אבל בשלב זה זה מה יש. אם יש פתרונות יעילים יותר אשמח ואודה. ולגבי פתרון alt+ctrl+t האם מישהו יודע אם אפשר לשנות אותו כך שיציג גם שניות? תודה רבה וחג שמח יוסי

maec

New member
התרת הסבך

loging הוא בדיוק מה שאתה עושה רק בלי לדעת את זה - כלומר: רישום של כל מה שקיים בסצנה מסוימת, על פי תזמון. time code- דומה לקאונטר בווידאו, רק שבפורמטים מקצועיים (לא VHS) הוא קבוע ואינו ניתן לאיפוס, כך שתמיד תוכל לחזור לאותה נקודה ולראות את אותו האייטם. במיני DV אין טיים קוד. אם השיטה של השעון בוורד מספקת אותך, תמשיך לעבוד איתה, אם לא - אולי תנסה לעבוד עם תכנות עריכה (כמו פרמייר) שנותנות לך את הטיים קוד בהצלחה

למעלה