שעה, שעה שאני מחפש את הים...

psycadelikrembo

New member
שעה, שעה שאני מחפש את הים...

מה ההמש?! אני חייייב לדעת! (גבעת חלפון אינה עונה)

the M

New member
ובאותה נימה....../images/Emo98.gif

"מה זה אשכנזים נהייתם? ככה עושים קפה??"

leeloo

New member
אז מה אתה רומז?

שאשכנזים לא יודעים להכין קפה?! נעלבתי בשם העם הצ´כי, רומני והגרמני.. (לעומת זאת, סבתא שלי צוחקת ונהנת..)
"חולרות!" "בחורות יפות זה חולירה!"

Optimus_Prime

New member
ליאת

וכשאני פונה אליך בשם הפרטי זה כנראה בגלל שאני כועס @_@ איך!! איךךךךךךךךך!!! את מעיזה לשבש את אחת מקלאיסקות הקולנוע באשר הוא זה "בחורות ערומים זה(זי) חולירע!" @)_#!_$)8 אם לא הייתי מכיר אותך הייתי שוקל לנקוט נגדך צעדים בבית המשפט גם על זה שלא באת לכפ"ס...חכי חכי...

leeloo

New member
אורי אורי... בשביל זה יש מסרים...

חוצפן קטן!!!!! תתבייש, להפיץ את שמי שהוריי העניקו לי אחרי מחשבה רבה, ואחרי מאמצים רבים להסביר לי ולשכנע אותי ש"פרטים אישיים לא נותנים לאנשים זרים".. ככה אתה פוגע באנונימיות שלי, ופוגע בכבודי העצמי ובדימוי העצמי שלי! יש לי זכות לפרטיות (וגם לשם טוב), ואם אתה מכפיש את שמי, ומפרסם אותו על גביי הנט, אני יכולה לנקוט נגדך בצעדים משפטיים ידידי! so be afraid, be very afraid!!!!!! מוהאאאאאאאאאא! נו, שוב האזרחות נדחפת לי.. תיכף אני אטען לחופש ביטוי מסריח.... בכל אופן, אל תיקח את זה קשה ידידי, זה היה מכוון, זו בדיחה די פרטית שלי ושל השחקנית הראשית של הסרט גמר שלנו.. אני והיא פשוט כל היום צחקנו וירדנו על סרטים ואנשים שעברו להם.. היא היחידה שעוד איכשהו עשתה את הסרט הזה חוויה (בייחוד בגלל שהיא לא יודעת לשחק בגרוש) וסתם נזכרתי במשפט הזה שלה..

Optimus_Prime

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

ידעתי שזה היה מכוון @_@ אבל בכל מקרה @_@ ואשכנזים לא יודעים להכין קפה @_@ יוסיפון שולט @_@ אה ו.. miluji te @_@ אם את באמת צ´כית

leeloo

New member
זה שאני חצי צ´כית לא עושה אותי

דוברת צ´כית... just thought you should now ומזה היה? אבל אני יודעת- אידיסודה! מוזר באמת שאמא שלי לא יודעת צ´כית.. אשכנזיה שכזו.. אבל אמא שלי מכינה את הקפה הכי טעים בעולם, לא שטעמתי, כי אני לא ממש מסוגלת לסבול את הריח של המוקקה הזה, אבל היא משקיעה בקפה שלה כל-כך הרבה, שדי, אפילו אני אולי הייתי נהנית.. אח שלי תמיד צוחק עליה ואומר- "שמת אלכוהול בשתייה?" כי היא תמיד שמה טיפטיפה רום בקפה, מקציפה את החלב עם מכונת הקפה שלה, ושופכת קפה איכותי פנימה, שעושה כזה הבדלי צבעים- חום כהה, חום בהיר, וחלב מוקצף, ואז היא שמה טיפה קקאו של שוקו למעלה, בשביל לתת עוד טעם.. משקיענית זאתי.. אז הטענה נגד אשכנזים שלא יודעים להכין
, הצחקת אותי! כן, הם לא מכינים שחור ופשוט, אלא משקיעים בו.. נו, אתה מכיר אשכנזים.. אחח סבתא שלי הייתה מתעצבנת עליי שאני מעודדת אשכנזים...

the M

New member
לא רוצה להפריע לכם בויכוח ../images/Emo98.gif

אבל לא דברנו כאן על גבעת חלפון???? מאיפה הגיעה הסבתא הצ´כית שלך? מה שבטוח, נראה שאמא שלך עושה אחלא קפה! ודרך אגב, מישהו פה ראה "שלאגר"?

leeloo

New member
סבתא שלי לא צ´כית...

היא שייכת לצד השני (פרסי) בגלל זה היא הייתה מעצבנת... בכל מקרה, אממממ... מזה "אחלא"?

the M

New member
טוב, למה את קטנונית? ../images/Emo98.gif

ומה זאת אומרת מה זה אחלא???

leeloo

New member
שעה שעה צחקתי עכשיו!../images/Emo6.gif

חשבתי שאתה מדבר על ה"אחלא"... ו"אחלא" רושמים - "אחלה" עכשיו תגיד - "למה את קטנונית?"

the M

New member
ובאמת........./images/Emo98.gif

למה את קטנונית??? חוץ מזה ש"אחלא" זו לא מילה רשמית מהמילון, כך שאין לך גב! אני יכול לרשום "אחלא" ואף אחד לא יכול לעצור אותי!

the M

New member
אולי בעולם שלך, אצלי זה ../images/Emo98.gif

אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא אחלא ושוב אחלא! חוץ מזה, בשבת ראיתי שוב את "מלכודת לפרקליט" שזה אחד הסרטים האהובים עליי!

למעלה