שנתיים ~!

שנתיים ~!

ברשותכם אתחיל עם משהו שעברתי בשבוע שעבר. ביום רביעי לפני שלושה ימים הופעתי באיזשהו בר בירושלים. בר שנמצא בלב העיר, לא מצאתי את הכניסה גם אחרי ששאלתי 4 עוברי אורח היכן הוא נמצא. בר שקירותיו צבועים בשחור ואדום (בעיקר שחור), כמה שולחנות עם כסאות לא מסודרים סביבם, בר קטן והרבה בקבוקי אלכוהול שנותרו בלי מקום, פלזמות שתלויות על הקיר במקום תמונות ועליהן מוקרנים משחקים של הפועל ירושלים וביתר ירושלים, שתי קבוצות שאני לא מחבב במיוחד וגם במה מאולתרת באיזשהי פינה נידחת. בשעה 23:00 אמורה הייתה להתחיל ההופעה אבל רק הברמן והמלצרית היו שם. בשעה 23:30 היא עדיין לא התחילה כי רק הברמן והמלצרית היו שם. בשעה 00:10 התחילה ההופעה אבל הבעיה היא שאף אחד לא שם לב שהיא התחילה, אף אחד לא שם לב שהיא גם נגמרה, אף אחד לא שם לב שעשיתי אקורד ארוך בסיום כל שיר כדי לרמוז להם שנגמר השיר וצריך למחוא כפיים, אף אחד לא שם לב ששרתי שיר שכל משפט בו מתחיל ב"שמתי לב", אף אחד לא שם לב שהייתי קצת שיכור כי לא דיברתי ואף אחד בעיקר לא שם לב. מדי פעם פקחתי את עייני כדי לראות אולי מישהו מקשיב או שם לב.. במשך 50 דקות של הופעה זה לא קרה פעם אחת. למה חפרתי עכשיו על ההופעה הזאת? כדי שתדעו כמה אתם חשובים בחיי המוסיקליים, בהופעות! זו אחת ההופעות היחידות שלא הייתה נציגות של אחד מחברי הפורום ואין לכם מושג כמה זה מורגש. לא מאמין שכבר שנתיים המקום המקסים הזה קיים, זה באמת קיים. זה קיים בהופעות, זה קיים בפגישות עם חברות תקליטים, זה קיים בכתבות, זה קיים בשיחות של אנשי תעשייה, זה קיים בדיסק הראשון ויהיה קיים גם בדסק השני. זה פשוט כאן.. ואין לכם מושג כמה אתם עוזרים ומחזקים ונותנים מוטיבציה וכח להמשך הדרך ולהפתיע ולחדש ולהופיע, אז אני כאן כדי לומר ושיהיה לכם מושג. הדיסק הראשון יצא ואנשים קונים אותו בחנויות וגם לפעמים בהופעות ואין לי ספק שרוב העותקים שנמכרו זה מהמלצתכם ומהנוכחות שלכם. הדיסק השני בימים אלו בשלבי הפקה ואני מת שתשמעו אותו כבר @! חבר'ה יקרים, מזל טוב על השנתיים! הלוואי וניפגש מלא בכל ההופעות הקרובות והרחוקות , כמו שאתם רואים אני משתדל להגיע לכל הארץ כדי לא לקפח אף אחד. אוהב אתכם ומאחל לכם רק טוב, נועם פנחסוב ה2031

נשמתי.

אפילו מיותר שאני כותבת לך כאן,כי אתה כבר יודע הכל הכל הכל. רק,באמת שלפעמים אני מרגישה עם עצמי קצת רע שאני לא יכולה להיות בכל הופעה (כמו בימים הטובים
)ןלוות אותך. כיף לי שאתה חלק מהחיים שלי. תודה על הכל.

WakeUpMan

New member
שנתיים..

היי נועם, נחמד שאתה כותב בפורום! מצטער לשמוע על הופעה שאף אחד לא באמת הקשיב לך. הם באמת לא יודעים איזה הפסד גדול. למרות שאני בטוח שהיה איזה אחד או שניים שהטו אוזן והקשיבו לך, גם הם לא מחאו כפיים או משהו כזה. אנחנו, משפחת 2031 תומכים בך, ואתה גם לוקח חלק חשוב מאוד בחיים שלנו, נועם. אתה גורם לי עכשיו ממש להתבאס שהייתי רק בהופעה אחת שלך, ושלא אוכל להגיע למפגש של הפורום לכבוד השנתיים.. :( כיף לדעת שאנו נותנים לך כוח להמשך הדרך נועם. :) בנוגע למכירות של הדיסק הראשון, לא רק בגלל ההמלצות שלנו נמכרו עותקים, אלא גם בגלל אממ.. בגללך! אתה יודע, מה שיש בדיסק, מה שאתה שר, היצירה שלך. גם בגלל זה. תהיה בטוח! אנחנו (או לפחות אני) גם מתים להאזין לאלבום החדש שלך כבר! נתראה בהופעות נועם, תמשיך עם היצירה המדהימה, עם ההופעות, וכמובן, תמשיך להיות נועם פנחסוב שכולנו מכירים (או שתשתפר, אבל לא אמרתי שיש מקום לשיפור...) ליאור (משפחת 2031)

בר דותן

New member
שנתיים :) מדהימות ..

אני כמעט מפתיחת הפורום כאן .. ואני באמת מרגיש שייך .. גם עם בהופעות לא ההיתי ביגלל בעיות כספיות .. בהמשך אני בטוח יהיה בהופעות , בכל מיקרה .. החיים המוסיקלים שלך הם הצלחה מסחררת , שיכולה ללמד המון "סלבים" מי באמת מוכשר ומי סתם יש לו שם. ואתר מוכשר, יש לך כישרון מדהים שמתבטא בצורה מיוחדת מאוד, רגש זאת המילה לתאר את השירים שלך , הלחן שכל כך מחבר את המוסיקה לנשמה. פשוט מת עליך :) ו.. כנירא שניפגש במפגש (עם יובל תבוא )

עדיש16

New member
כל מה שיש לי להגיד

זה שנזכה לעוד הרבה שנים יחד! ולהופעות מלאות! אני יכולה להגיד , שהאנשים שהיו באותה הופעה סתם הפסידו, ו\או לא יודעים להעריך מוזיקה משובחת! הרבה הצלחה בהמשך!

נועמיקו../images/Emo70.gif

הופעה אחת לא מעידה על כלום ואתה יודע את זה כולם פה יודעים מה אתה שווה, הופעה אחת פחות או יותר מוצלחת לא יעשו את ההבדל. אתה יוצר ענק ומבצע מדהים השנתיים האלה שאנחנו פה, בשבילך (ובעצם גם די בשבילנו) משמעותית לנו לפחות כמו לך. אתה יודע כמה אתה חשוב לי ושאני תמיד פה בשבילך המון בהצלחה תמיד!, בהופעות, באלבומים ובכל דבר שתבחר עוד לעשות בהמשך.
דנה =]

המחצללת

New member
מאמי שלי! ../images/Emo23.gif

אין לך מושג איזה מרגש זה לקרוא את ההודעה שלך, לראות את הכינוי שלך מגיב כאן.... העלית חיוך על פניי. בנוגע להופעה, זה באמת באסה שלא בא אף אחד מהפורום.... אבל כמו שדנה אמרה מה שהיה בהופעה הזאת בהחלט לא מייצג אותך ולא אומר עלייך שום דבר. לי לפחות אין ספק שיש לך כישרון מטורף, שאתה כותב מדהים, שאתה שר מדהים, שאתה מנגן מדהים. שאתה יוצר ענק. ומשפחת 2031, המשפחה הקטנה והחמה שלנו, זה עוד מקום קטנטן וחם בלב שאמור רק לחזק אותך, לעודד אותך, ולגרום לך להבין שכל בוקר אתה עושה משהו טוב.... שהיצירות שלך מעלות חיוך, צחוק ורגש אצל כל אחד ואחד מאיתנו ואצל עוד רבים אחרים. תודה לך על הכל, על כל ההופעות על כל הרגש האינסופי הזה... ובהחלט, מחכה בקוצר רוח לדיסק השני:) נתראה במפגש חגיגות השנתיים שלנו :) ולסיום, סתם כי אני קיצ'ית עכשיו...אז P: 'יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד...' לילה קסום והמון אושר,
ספיר אלון

בר דותן

New member
:S יובלי .. אני מנסה להשיג אותך בפלא ואת לא

עונה תתקשרי או שלחי SMS שאת פה =]

למעלה