שנתיים וחצי

עינת

New member
שנתיים וחצי

חלפו מיום בו הקמתי את הפורום שנתיים וחצי של עבודה יומיומית אשר בחודשיים האחרונים הביאה אוי לשחיקה עד כי לא היה בכוחי להכנס ולענות. הודות לירון משה נומרולוג ואיש מקסים שהצטרף אלי לניהול בחצי השנה האחרונה , אתם השואלים כמעט ולא הרגשתם בהעדרי. היום אני נפרדת לשלום מניהול הפורום אומרת שלום לביבי שלי יודעת כי הדבר מתאפשר לי רק בזכותו של ירון משה ועל כך אומרת תודה!!! ולכם הפונים דעו כי פורום זה הוא פורום תובעני מאין כמותו מעצם היותו פורום מומחה זה אינו פורום של דין ודברים כי אם פורום בו אתם שואלים ואדם אחד נדרש לענות ועל כן סבלנות , פרגון ואמירת תודה הם שכרו של המנהל זכרו זאת כשאתם שואלים את ירון. ולך ירון משה מאחלת בהצלחה יודעת שאתה הוא האדם הנכון לשמור לטפח ולהזין את הפורום (הבייבי שלי). תודה המון חג שמח

לך עינת המון.../images/Emo39.gif

אנשים כמוך נדירים הם בינינו את היא הדמות המיוחדת שלכמותך זקוקים בפורום. בזכותך,ואיש לא יקח זאת ממך הפורום עלה ופרח. יש בך יכולת מופלאה לעזור ולייעץ לאנשים בעת יגון ובעת שמחה. את הערכת חברי הפורום לא נוכל לבטא במילים צעדנו יחד בשבילי הפורום עברנו יחד כברת דרך לא קצרה צר לנו מאוד על העזיבה. משוכנע אני,כי לרוב חברי הפורום תהיי חסרה. במיוחד לי שותפתי הנאמנה. מאחל לך בשם כולם,המון המון הצלחה בכל אשר תפני,דבר אחד לנו הבטיחי,שמידי פעם תקפצי לביקור ולו רק לומר שלום.

blackcat2

New member
עינת היקרה

המון הצלחה. אני רוצה להודות לך על המענה שנתת לי כשהזדקקתי לו ואני מאמינה כי גם בעתיד תקלי על אנשים בתהיות על חייהם והכיוונים הרצויים שעליהם לקחת.

למעלה