שני דפים חדשים שהעלתי היום לבלוג

שני דפים חדשים שהעלתי היום לבלוג

דף עם צבעים לא שגרתיים. למעשה הוצאתי את הדפים בנסיון לעמוד באתגר הכרטיס הצהוב של עלמה אל איכשהו יצא לי בסוף דף אלבום קצת קישקשתי כל מיני מילים בצד ועל התמונה וגם מתחת לסרט עם הבראדים סתם דף שנהניתי לזרום איתו שילבתי בו גם בד

דף אחר לגמרי בצבעים ובאוירה

משחקים שלי עם ממורי מיסט על קארדסטוק חלק תכלת שקניתי אצל אליס והחלטתי שצריך להתחיל להנות ממנו וכרגיל חותמות יוניטי האהובות עלי ( העלים , הצב והפטריה. התקריבים כרגיל בבלוג

עשיתי המון דפים בזמן האחרון

מאז שהתץחלתי לזרום עם חומרים ורק אחר כך לחפש תמונ מתאימה הדפים הולכים לי הרבה הרבה יותר מהר. משחקת קצת עם החומרים ואחר כך מוסיפה תמונות זה ממש כייף אחר כך אני מפנפנת אותם קצת עם רקמות שזו עבודה יותר ארוכה אבל מאד מדיטטיבית ונחשבת במסגרת הפינישים של הדף שאף פעם לא נגמרים אצלי

תקריב על החותמות- נראה לי שיוניטי צריכים

להתחיל לשלם לי על פרסום....ח ושאר ההסברים כרגיל בבלוג

מימס

New member
איזו צבעוניות מקסימה !../images/Emo140.gif

השארתי תגובה ארוכה בבלוג
ניסיתי כרגע להרשם שוב לעידכונים ללא הצלחה
יש להם בעיה!

אני אעיף משם את האפשרות הזו של הרשמה

לעידכונם. עדיף לחסוך לגולשים עוגמת נפש שתישאר רק האפשרות של הרידר וזהו. לגבי השאלה שלך: כן, את הדף על עצמי התחלתי בסתם משחק עם הדפים ועם הבד הכחול ( בכלל הוצאתי אותם כדי לעשות כרטיס) ואחרי שהיגעתי לעיצוב בסיסי הוצאתי את התמונות שלי. התכנון המקורי היה על 2 תמונות אבל פתאום כשמצאתי את זו וראיתי איך היא משתלבת עם הדף לא התחשק לי להוסיף שום כלום אז במקום התמונה השניה הוספתי את הנייר לג'ורנלינג.

../images/Emo214.gifהפרפררררררררר ../images/Emo99.gif

חחח ובכלל, ממש אהבתי.ממש מיוחד ויוצא דופן מה שהכנת!

eiladean

New member
שני הדפים יפים-הראשון במיוחד מהמם

אוהבת את הצבעוניות שלך

איזב קטע העליתי לאתר של האתגר

בחים לא קיבלתי שם כל כך הרבה תגובות בכזה זמן קצר מסתבר שזה ממש הטעם שלהם הדף הראשון שהראיתי כאן. ממש אוהבות אותו

למעלה