שני דברים:

שני דברים:

בהנקה של השעה 03:30 ובהנקה הזאת (06:15) היא ינקה ממני מהר (10 דקות) מציצ אחד ונרדמה כל כך חזק שכאב לי הלב (וגם לא ניסיתי מדי) להעיר אותה לצד השני. האמת היא שהייתי בטוחה שהיא תתעורר לבד אחרי חצי שעה ותבקש את התוספת (ככה קורה בדר"כ כשהיא לא מקבלת משני הצדדים) אבל לא... מעבר לזה שאני מאוד מופתעת מ 10 דקות שהשביעו אותה לזמן "רגיל"- יש בעיה כשללא מניקים משני השדיים, נכון? משהו כמו איתות ליצור החלב שעלול להתמעט. היא עוד רגע בץ חודשיים, גדלה ומתפתחת יפה- יפה. הדבר השני- יותר שיתוף: לפני כמה ימים התחלנו לשלב בקבוק (הציצי של אבא) עם חלב שאוב, כמובן (אני די פנאטית, לדעתי) שמתי לב שעלתה בי קנאה אדירה כשאבא האכיל אותה ודי שמחתי כשהיא קלטה אותי בזוית העין והתחילה לבכות ולרצות את "הדבר האמיתי"
הקנאה שלי בבקבוק מוכרת? כאילו כבר לא יהיה בי משהו יחודי. הרי כולם יכולים לטפל, לשחק ולאהוב אותה ועל ההנקה רק אני אמונה...

d i n o l e

New member
לגבי הסעיף הראשון , הם מתייעלים

עם הגיל ואם זה הספיק לה אז הספיק לה. צריך תמיד להציע 2 צדדים , אבל אם התינוק לא רוצה צד שני (וככה נשמע שקרה אצלך) אז הוא לא רוצה וזה בסדר לגבי הדבר השני שכתבת
מוכר לגמרי. בגלל זה עד גיל 5 חודשים שחזרתי לעבודה הגור לא ראה בקבוק, וגם אז רק אצל המטפלת וכשלא הייתי בבית. ולבן הזוג שרוצה להיות שותף יש עוד הרבה צורות שותפות מלבד האכלה.

למעלה