שני דברים

שני דברים

1. לדעתי, מייקל כלל לא צריך להוציא דיסק חדש. זה סתם יוצר לו תדמית לו הכי טובה כי בני הדור הצעיר בימינו ישמעו את השירים החדשים שלו (וברור שאלה בכלל לא מתקרבים לשירים של מייקל משנות ה- 70 80 וה- 90) וכך יקבלו רושם לא ראוי כלפי מייקל. בנוסף, אני אומר מייקל הוא אגדה, וזהו תם העידן ולנו נותר לשמוע את השירים שלו מאותם שנים לתמיד. עכשיו זה כבר לא עובד - באמת. הוא צריך לחשוב על תעסוקה אחרת שתתאים למלך הפופ ולאדם גדול שכמוהו. 2. קצת לא קשור לאותו נושא, אבל היום (ה- 17.10) ראיתי קליפ חדש של the cemical brothers (או משהו כזה) בשם michael jackson. זהו שיר חדש על מייקל ג'קסון. שיר יפה מאוד וכך גם הקליפ.

moonwalker1

New member
אין לי כח להרחיב על זה,אבל..

אתה מדבר שטויות! מייקל הוא אמן ויוצר מדרגה ראשונה ..מוסיקה זה החיים שלו..אתה מצפה ממנו להמנע מלהתבטאות? להמנע מלשפוך החוצה את כל המילים ,המלודיות, התחושות,הכאב והשמחה שלו? ועוד דבר...מייקל קשוב למעריצים שלו והוא יודע שהם מצפים לאלבום כבר המון זמן ! והוא חייב להם את זה..ואתה יודע..בסוף גם מתפרנסים מזה..
, בעידן כזה של מוסיקה אלקטרונית וחידושים בתחום העיבוד והמעבר להפקה באמצעות מחשב,זה באמת ישמע אחרת באלבומים אחרים של מייקל..אבל אמן כמו מייקל שמצליח להתבלט ולחדש למאזינים ברחבי העולם יעשה עם החידושים האלה המון ! ובקשר לקליפ..חח לא מעניין ממש
..לא אותי בכל מקרה...חח יום טוב לך..

g a g a

New member
מייקל לא חייב לנו כלום. המשמעות של אהבה/הערצה

היא שאתה אוהב מישהו ומשקיע בו מבלי לצופת לתמורה. זה שאחנו מתים שייצא אלבום [כולל אותי] לא הופך את זה לחוב של מייקל.

moonwalker1

New member
נו לא חייב..חח

הוא עצבן אותי ..אז השתמשתי במילה קצת יותר קיצונית..צודקת..אבל מייקל יודע שהמעריצים מתים לשמוע ממנו עוד יצירות..הוא לא יאכזב אותם בשביל קריירה שולית..מוסיקה לדעתי זאת ה-קריירה של מייקל..הוא לא צריך לחפש מסגרות אחרות מחוץ לתחום. זאת דעתי

טוב, שכנעת אותי מעט אבל זה נראה

לי די מוזר שמייקל פתאום יוציא דיסק חדש שיגרום לקאמבק פורץ שלו, כך שהוא יחזור לכותרות כמו פעם. לדעתי (והלוואי שכך לא יהיה) אבל זהו יהיה דבר זמני, שלא מאפיין את האדם הדגול הזה. אתה יודע מה, אם הוא ממש יפרוץ ויעשה מסע הופעות גדול, כך שנוכל להגיד "הנה הההופעה של מייקל ג'קסון", אז נוכל לדבר על חזרה של המלך לשורות הראשונות. שלא תבין לא נכון, אין לי בעיה כזו רצינית עם זה שהוא מוציא דיסק ושירים חדשים (להיפך אני תמיד שומע ואשמע בע"ה את השירים שלו), אבל אני חושב על טובתו - רק שלא ירע לו ויצור לו תדמית שלא ראויה לו. אתה מבין? ואם יוציא דיסק חדש וזה יהיה סתם בר חלוף, זה נראה לך הולם אותו? אני יודע שבזמן שבו היה תופעה כלל עולמית שבשיאה, דיסק שלו שיצא עשה מהומות רועשות ולא היו מפסיקים לשמוע את השירים שלו. יתרה מזאת, גם הדיסק החדש invincible קצת מפריע לי, כי למעט שירים בודדים (3,4) שהם די מתאימים לרמה של מייק, זהו לא הדיסק של מייקל. אני אומר הכל יחסי, ואני מצפה מוירטואוז כמייקל להפציץ ולא להקליט עוד איזה דיסק. אבל, קראתי את יתר התגובות, יכול להיות ואני טועה - אנחנו כבר נראה מי צדק. (ואין לך למה להתעצבן, אנחנו דנים בעניין). בכל-אופן, אני מאוד אשמח לשמוע שהוא הוציא דיסק חדש ואני מה זה אתרגש אם אני אשמע שירים חדשים שלו.

abigaillovesmj

New member
לא מסכימה בצורה נחרצת../images/Emo70.gif

כפי שכתבת מייקל הוא אדם גדול, מלך הפופ (הרבה מעבר לזה לדעתי), לדעתי כל מה שהוא יוצר מעלה את עולם המוסיקה באלף רמות. על בסיס מה בדיוק אתה כותב שהשירים החדשים שהוא יכתוב לא יתקרבו לשירים משנות ה-70, 80 ו- 90? זה נשמע שוב כמו טקטיקת ההגנה שמאוד לא אהובה עלי- בואו נגיד מראש שהאלבום החדש יהיה ממש לא טוב, ככה אם יהיה טוב נופתע לטובה ואם כל התקשורת תתקוף את האלבום אז נוכל להגיד לכולם "אמרנו לכם" ולא נרגיש רע עם עצמנו. באמת, אם אהבת את השירים הקודמים של מייקל, אז לפחות קצת הגינות וקצת אמון ביכולות שלו. מייקל הוא אחד מהיוצרים הכי גדולים שהיו בעולם המוסיקה במאה השנים האחרונות (לפחות). הוא יוצר כל הזמן ואם הוא רוצה לשתף את העולם ביצירות שלו אז העולם רק מרוויח. כל מה שנקבל ממנו יהיה מדהים ויקדם את תעשיית המוסיקה ויתן השראה לדורות חדשים של יוצרים. אין כמוהו.

g a g a

New member
בואנה זה שיר קורעעעעעעע../images/Emo6.gif

אני נקרעת פה XD גם הקליפ אחלה וגם הליריקס

Oh...... Yeah La la la.......la.....laaaaaa Grab your crutch, spin around Stand on your tippee-toes Straight into the Moonwalk And then you scream 'OH' You pulled it off then you had a glow That kept me in me bedroom with me door closed Bad immitate there, practised till I aced it Couldn't wait to hit the dance floor and see them faces Thought I would never leave me seat Till the DJ put on Billie Jean That was my time to show off and right Once I was in my black lofers I shined twice The only thing missing was the glove But that didn't stop me strutting my stuff Kick my legs out, clutch me hat Throw it to the darling in the back Twist my neck, rub me hands 1 2 3 4 and....... I wish I could move like Michael Jackson Spin around have the world in a gaze I wish I could move like Michael Jackson Hit the ground, glide across the stage I wish I could move like Michael Jackson Getting down with my shoulders shakin I said, I wish I could move like Michael Jackson Hee-hee Aoow! When I took a deep breath, and lifted my head up That's when I wanted to be the man in the mirror Right after I saw the zombies in Thriller, I was no longer scared. So I got a copy of Bad on VHS Stayed up watching it to way past ten. Played the car park scene over again and again, Religiously like a prayer Anywhere I could find a wooden floor I would have a crack at doing the Moonwalk Till I bounced my back off the wall Woo I spent half of my days lost in my thoughts In the middle of stages, standing tall Spinning around leaving the whole crowd in awe Oooh I wish I could move like Michael Jackson Spin around have the world in a gaze I wish I could move like Michael Jackson Hit the ground, glide across the stage I wish I could move like Michael Jackson Getting down with my shoulders shakin I said, I wish I could move like Michael Jackson Hee-hee Aoow! Standing there, I could swear I was Michael Jackson Yeah heh Yeah heh Standing there, I could swear I was Michael Jackson Standing there, I could swear I was Michael Jackson Yeah heh Yeah heh Standing there, I could swear I was Michael Jackson I wish I could move like Michael Jackson Spin around have the world in a gaze I wish I could move like Michael Jackson Hit the ground, glide across the stage I wish I could move like Michael Jackson Getting down with my shoulders shakin I said, I wish I could move like Michael Jackson Hee-hee Aoow!​

למעלה