שנויים במסלולים שלא פורסמו עדיין

מצב
הנושא נעול.
שנויים במסלולים שלא פורסמו עדיין
אני מבקש לא להגיב על המסלולים החדשים כי נערכים תיקונים ברגעים אלו ממש בנושא נא להמתין לפרסום רישמי ובלי ספוקלציות בנושא זה כי יש שיפורים במסלולים. תודה
עדכונים במסלולי הקווים 63 ו-139

באתר "תחבורה בדרך שלנו" פורסמו פרטים חדשים בנוגע למסלולים של הקווים 63 ו-139. השינויים מבטלים את העוול שתוכנן להיעשות לתושבי נחלת יצחק, ומקטינים במקצת את העוול לחיילי תל השומר. אנחנו מברכים על השינויים, ומקווים לשינויים נוספים לטובה.

באתר "תחבורה בדרך שלנו" פורסמו פרטים חדשים בנוגע למסלולים של הקווים 63 ו-139. השינויים מבטלים את העוול שתוכנן להיעשות לתושבי נחלת יצחק, ומקטינים במקצת את העוול לחיילי תל השומר. אנחנו מברכים על השינויים, ומקווים לשינויים נוספים לטובה.
מזל טוב על ההישג
ורק הערה קטנה אחת:לתושבי כפר אז"ר וקרית קריניצי כן יהיה קישור בשבת לתל-אביב,כי הרי קו 55 חי,קים ובועט ועובר בתוך קרית קריניצי ובכניסה לכפר אז"ר,והוא יהיה הקו היחידי למעשה שיבצע קישור זה בשבת. מה עוד שקו 55 מתחיל לעבוד הרבה לפני צאת השבת. דרך אגב איליה,קשה לי לראות את הרשומות שאתה שולח,כי דף הפידבק מצד שמאל חוסם לי חצי מהטקסט ואני לא מצליח להעיף אותו.

צריך להחזיר את 35 כקו מזלג
קו 35: מתחנה מרכזית עד אלוף-שדה כמו היום, לתוך שיבא, קציר, רמת-אילן וגבעת -שמואל. תדירות: 15-20 דקות. קו 135: מתחנה מרכזית עד אלוף-שדה כמו היום, כביש 4 למחלף בר-אילן, רמת-אילן וגבעת-שמואל. תדירות: 30-45 דקות, בעיקר בשעות השיא. יתרונות: מחזירים את הקישור מהתחנה המרכזית לשיבא, תל-השומר ובר-אילן קו אחד מגבעת-שמואל לתחנה המרכזית בת"א קו 135 כחלופה מהירה ינוחה יותר שמחברת את בר-ילן/גבעת-שמואל לת"א. לא הייתי פוסל את האפשרות של הארכת הקו לתוך ת"א, למשל לאלנבי עם סיום בכרמלית או לדיזנגוף/רידינג (כמו 129 או 5). בעתיד גם אפשר יהיה להוסיף זרוע 235 שתיסע כמו 350 של דן (מדרום פתח-תקוה לבר-אילן, תל-השומר, שיבא ות"א).

קו 35: מתחנה מרכזית עד אלוף-שדה כמו היום, לתוך שיבא, קציר, רמת-אילן וגבעת -שמואל. תדירות: 15-20 דקות. קו 135: מתחנה מרכזית עד אלוף-שדה כמו היום, כביש 4 למחלף בר-אילן, רמת-אילן וגבעת-שמואל. תדירות: 30-45 דקות, בעיקר בשעות השיא. יתרונות: מחזירים את הקישור מהתחנה המרכזית לשיבא, תל-השומר ובר-אילן קו אחד מגבעת-שמואל לתחנה המרכזית בת"א קו 135 כחלופה מהירה ינוחה יותר שמחברת את בר-ילן/גבעת-שמואל לת"א. לא הייתי פוסל את האפשרות של הארכת הקו לתוך ת"א, למשל לאלנבי עם סיום בכרמלית או לדיזנגוף/רידינג (כמו 129 או 5). בעתיד גם אפשר יהיה להוסיף זרוע 235 שתיסע כמו 350 של דן (מדרום פתח-תקוה לבר-אילן, תל-השומר, שיבא ות"א).
במחשבה נוספת: שיהיה מהיר יותר
להוציא אותו מרמת-חן ושייסע על ציר אלוף-שדה/השלום/לה-גוארדיה. אקספרס.

DanBus43Maalit72

Active member

droriko

New member

אם הולכים להפוך את 139 לקו חיילים
אז חייבים להעלות לו את התדירות . 12 דקות בשעות הלחץ זה נורא מעט , ואני אומר את זה מהניסיון של קו 35.

מצב
הנושא נעול.
למעלה