שנה טובה

תן לו לרקוד על הדם של הצדק..

לפני שנה הוא היה משוכנע שחיב"ר הולכת להיות אימפריה בקנה מידה אירופי ועכשיו הוא מתנחם בעונה של מקום 8 במקרה הטוב

yellow- זה היה פרובוקציה

ובהתאם להחלטות התגובה המהירה.... הפורום יסבול מכך.... אני מעדיף להיות מקום שמיני עם שוער טוב .... מאשר מכבי ת"א עם שוער (??????) בשם לירן ( "זינקתי לכדור גובה , ונחתתי כאילו דרסה אותי משאית ") שטרואבר.... ותחשוב על זה... יא חובב בולבולים

שוער זה כל מה שיש לכם כרגע

ולולא הוא לא הייתם מקבלים 7-0 אלא 17-0(אפילו חלק מהמכבים ריחמו עליכם..)

סליחה.....עמוד על טעותך

יונק איברים זקורים שכמוך..... אמסלם שאנדור טלסניקוב פאצ´ה בתוספת הבלמים - שלדעתי עם גישה טובה הם יכולים להיות צמד לא רע...... ילד... תרשה לי ללמד אותך משהו.... קבוצה טובה צריכה שחקן דומיננטי בכל עמדה ...שוער , מגן , קשר וחלוץ ברמה טובה , הם שלד מצויין לבנות עליו..... אז עדיין .... שמחת מוקדם מדי... נ.ב בחדשות של 18:00 אמרו הערב ש"נאות בית וגן הגיעו להסכם רכישה עם פולמן... מה שאומר שלשךד יתקרבו בימים הקרובים עוד שחקנים.... ובברכת סרטן לכל אוהד מכבי... ניפרד לשלום

הו קומץ WWOOOOOOOOOWWWW

הקומץ WOOOOOOOOOOOOOW הקומץ א-ת-ה מחבל לך נמצוץ בצל המושחת שאישר לכם תקציב כשאתם חייבים 30 מיליון שקל צריך ללכת לכלא

MoTi_NiMnY

New member
וואחד הפוסל במומו פוסל

לירן שטראובר בנבחרת לירן שטראובר נשמה ואתה יכול לקנא עד צאת הנשמה אבי נמני אלוהים

1.מה שאיציק שכח שורה מלמד היום

את שטרואבר. 2. נשמה? כל מי שמשחק אותה כאילו פח זבל מעך אותו -אחרי שהוא נשרט מהדשא.....נותן לך הרגשה של נשמה? קורנפיין נלחם באמת -הוא נשמה!!!!! לירן יכול להיות שחקן בתאטרון-שם אולי(!!!!) הוא יקבל תפקידים של נשמה בברכת "תזמינו אמבולנס לירן נפצע !!!!!!" ואז אחרי כמה שניות " לא -כולה נכנס לו חול לעין " נפרד.....

MoTi_NiMnY

New member
מה ששורה שכח בשנת 80

קרונפיין לא ידע בגיל 90 תפסיק לזיין תמוח עם השטויות האלה ותמשיך לקנא לא מעניין אותי מה אתה חושב על לירן

MoTi_NiMnY

New member
זה בסדר לא ציפיתי

הנוער(?) שלכם מחוזק בקורנפיין במילא יספיק אולי למרכז טבלה בעונה טובה

למעלה