שנה טובה חברים!

MissCunningham

New member
שנה טובה חברים! ../images/Emo13.gif

התפקדות קטנה לשנת 2009: שם: גיל: מקום מגורים: מסן/אייסיקיו/פייסבוק: איך היה בסילבסטר? שנת 2008 בשבילי הייתה: הדבר הכי טוב שקרה בשנה החולפת: ה-סרט של השנה: השיר שעשה לי את השנה: מה אני מאחל\ת לעצמי לשנה החדשה: יאללה, שתפו פעולה. הפורום מת

MissCunningham

New member
ואני אתחיל...

שם: שירן גיל: 21 מקום מגורים: סקוטלנד פייסבוק: Shiran Cunningham איך היה בסילבסטר? היה נחמד מאוד, היינו אצל המשפחה, חגגנו לפי המסורת הסקוטית שבה הראשון שנכנס הביתה בשנה החדשה צריך להביא עמו דברים... אז בן דודה שלי נכנס הביתה אחרי 12 עם בקבוק יין (שלא יחסר מה לשתות), עוגה (שלא יחסר אוכל), וכסף (ושלל לא יחסר...) והיה פשוט כיף ומצחיק, בנוסף גם חגגנו לאחי יום הולדת 23, שכן הוא נולד בתאריך הכי מגניב בעולם... וראשי עדיין הלום שיכר... שנת 2008 בשבילי הייתה: שנה קשה בתחילתה, אבל בהחלט היתה שנה כיפית! הדבר הכי טוב שקרה בשנה החולפת: כמובן, הקיץ בארץ... ה-סרט שראיתי השנה: האביר האפל (הו, הית'...) השיר שעשה לי את השנה: מוזיקה היא חיי. אין רק שיר אחד... וזה גם לפי תקופות, אז קשה לי לבחור רק אחד... מה אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה: בריאות. לא רק לי, אלא לכל המשפחה שלי. כל השאר יבוא מעצמו....
מאחלת לכולכם שנה טובה!

RayoDeLuz

New member
עונה :)

שם: קרן גיל: 18 מקום מגורים: קנדה מסן/אייסיקיו/פייסבוק: במסרים
איך היה בסילבסטר? שומדבר מיוחד שנת 2008 בשבילי הייתה: אחלה של שנה הדבר הכי טוב שקרה בשנה החולפת: נסעתי לישראל, גמרתי תיכון, קיבלתי אזרחות קנדית
ה-סרט של השנה: מאמה מיה השיר שעשה לי את השנה: הפסקול של מאמא מיה מה אני מאחל\ת לעצמי לשנה החדשה: שתהיה שנה יותר טוב מקודמה

MissUnKnown

New member
me

שם:עדן גיל: 22 מקום מגורים:Auckland New Zealand מסן/אייסיקיו/פייסבוק: [email protected] איך היה בסילבסטר?chocolate fondue and Gin & Toics שנת 2008 בשבילי הייתה:קצרה... עברה מהר הדבר הכי טוב שקרה בשנה החולפת: פסטיבל הסרטים ה-סרט של השנה: Dark Knight השיר שעשה לי את השנה:MGMT- Time to Pretend מה אני מאחל\ת לעצמי לשנה החדשה: להיות יותר יעילה עם הזמן... ולהפסיק לדחות דברים.

MissCunningham

New member
Gin&Tonic

עכשיו אני זוכרת למה קמתי כל כך הפוכה הבוקר... לא לערבב שמפניה עם ג'ין&טוניק

MissCunningham

New member
אתה שקט!

אני משאירה לך מסרים ואתה מתעלם בהפגנתיות? בוש והיכלם.

kit k@t

New member
שנה טובה!

שם: קאט גיל: 23 מקום מגורים: אזור סן דייגו, קאליפורניה, ארה"ב מסן/אייסיקיו/פייסבוק: מסר! איך היה בסילבסטר? בסדר כזה, משעמם קצת שנת 2008 בשבילי הייתה: טובה מאד, אני חושבת הדבר הכי טוב שקרה בשנה החולפת: התארסתי! ונסעתי לבקר ברוסיה אחרי שלא הייתי שם 18 שנים.... ה-סרט של השנה: באטמן :) השיר שעשה לי את השנה: לא עושה שירים ממש מה אני מאחל\ת לעצמי לשנה החדשה: נדמה לי שהשנה תהיה מלאה בלחצים לקראת קניית בית וחתונה! אז אני מאחלת לעצמי לא לשכוח להנות מהרגעים הקטנים.... קאט

Emc2

New member
אין נו... הסמויים לא רוצים לדבר

שם: ערן גיל: 21 (כולנו פה כבר יותר מדי זמן) מקום מגורים: בריסטול (Massive), אנגליה אייסיקיו: לא עברנו את גיל 15? מסן: נאה דורש נאה מקיים סילבסטר היה במיאמי. הסליבסטר החם בחיי. חלום. 2008 הייתה: כמו תמיד, צפופה ומלאה בשינוים (גם תזה, גם עבודה, גם מדינה) הכי טוב: אין לי מושג. הרי שירן לא ירדה מההר שלה, אז כלום לא יכול היה להיות טוב
סרט: High School Musical 3 בלי שום צל של ספק שיר: Lykke Li - Little Bit (Diego Chavez Remix) (אני לא מאמין שאת מכריחה אותנו לבחור שיר אחד) איחולים: או לקבל משרה נורמלית במחלקת האקטוארים, או למצוא אוניברסיטה טובה לתואר השני. נראה עוד כמה חודשים.

למעלה