שנה טובה חברים יקרים!

Naor2x

New member
שנה טובה חברים יקרים!

אני מאחל לכולנו שנכנס אל החג הזה, קודם כל ממקום של אסירות-תודה גדולה על כך שיש לנו חג ואנחנו במצב שאנחנו יכולים לחגוג אותו – זה לא ברור מאליו חברים! אני מקווה שיתאפשר לכל אחד להיכנס לחג הזה באווירה של אהבה וסליחה, ושנצליח במשך כל השנה לראות רק את התכונות הטובות באנשים שנפגוש, ותמיד לדון לכף זכות. שתהיה לכולנו שנה של גדילה והתפתחות רוחנית. שנה של קבלה עצמית, ולא של מאבקים. שנה רוויה בענווה, ונטולת-אגו. שנה שבה תיעלם השליליות, ונזכה להביא איתנו רק חיוביות לכל מקום בו נהיה. שנה של אכפתיות, עזרה הדדית ומעשים טובים. שנה של בריאות הנפש ובריאות הגוף. שנה שבה נוכל לשחרר, להרפות, לזרום ולא ללכת עם הראש בקיר. והכי חשוב – שנה של אמונה גדולה! "ויהי נועם ה' אלוקינו עלינו, ומעשה ידינו כוננה עלינו ומעשה ידינו כוננהו". אוהב את כולכם! נאור

שנה טובה לכולם ../images/Emo75.gif

אז הנה זה הגיע - הזמן לאחל שנה טובה לכל באי ובאות הפורום: אז שתהיה לכולם שנה מצוינת
. שנה של צמיחה
ופריחה
. שנה של הצלחה
ושגשוג
. שנה של פרנסה טובה
והישגים מקצועיים
. שנה של התקדמות
, שנה של בניית בית
. שנה של מציאת אהבה
, או טיפוח האהבה הקיימת
. ולאלו שמעדיפים אחרת, אז שתהיה אהבה מסוג אחר
. שנה של קליטה
, וקבלה עצמית
. שנה של מזל טוב
, ושיחוק בכל תחום
. שנה של עליה בתורה
ובקיום מצוות
. שנה של אהבת האל
ואוהביו
. שנה פרועה
, אבל בטוחה
. שנה של חכמה
, אינטליגנציה
ורעיונות טובים
. שנה של הנאה
, ושמחה
. שנה של כושר טוב
ונצחונות קטנים
. שנה של הצלחה בלימודים
וקבלת תארים
. שנה של בריאות טובה
והנאה מהבריאות
. שנה מתוקה
, כמעט עד בחילה
. שנה נהדרת לזקנים
ולצעירים
. שנה נפלאה לכוווווווווווווווווולם
. בקיצור, שתהיה שנה קסומה
. כתיבה וחתימה טובה
. מהאיש ה-
.

hpdn

New member
שנה טובה ומתוקה לכל

בפרוס עלינו השנה החדשה איחולי שנה טובה ברוכה ומתוקה לכל. ושנזכה אנו וכל בית ישראל להכתב ולהחתם לחיים טובים ולשלום בספר החיים. שנה שאיש לרעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק לעשות רצון קוננו בין אדם ולמקום ובין אדם לחברו מתוך אהבה וכבוד. מאחל אני הקטן חנן

Nחמן

New member
שנה טובה גם לך, רעותי היקרה

וברוכה השבה מארצות נכר. לקראת השנה החדשה מקווה לזכות לראות אותך שוב פעילה כמימים ימימה ומשתתפת בדיונין כדרכך היפה.

רעותי 17

New member
ממש לא נעים לי

אבל א. לא שבתי מארצות הנכר. [כלומר במובן הפיזי. במובן הרוחני-נפשי יש על מה לדבר :) למרות שלא לגמרי שבתי..] ב. הניק שלך לא מוכר לי. או שסתם שכחתי או ששינית אותו?

Nחמן

New member
אהה!

ראשית - תרגישי בנוח. כולם פה אוהבים אותך ומתגעגעים אלייך. אם יש פה ושם טיפוסים, ש"צונחים" מגבוה וגורמים לאי נעימות, הם נעלמים מהר. הפורום לא מתאים להם. מקווה בכל זאת לראותך איתנו כאן השנה תמיד. מממ... הניק?! קשקוש חזר בתשובה והפך ל-
נ-נח-נחמ-נחמן מאומן. פרטים נוספים - במסר אישי. עכשיו ספרי באמת, מה שלומך, ומה עבר עלייך השנה... ואני מאחל לך, שהשנה הזאת יהיה רק טוב לך ולכולנו.

רעותי 17

New member
רק בשביל כל האהבה הזאת

היה שווה לחזור. אתם מקסימים! מה עבר עלי? [זה לא שנה! כולה כמה חודשים שאני לא כאן.] לא יודעת. המון דברים. לא בטוחה שאני יכולה אפילו להסביר במילים. מחכה למסר ממך.

למעלה