שנאת מכבי

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

אידי32

New member
שאלה הזויה...

התשובה פשוטה כי שמעון הקים את האימפריה ששמה מכבי תל אביב ולא אף שחקן אחר. ולכן אנשים שאינם אוהדי מכבי או שיותר נכון אנשים שונאי מכבי שונאים את שמעון. אבל מה שטוב שאתם ממשיכים לאכול את הלב כל פעם מחדש ואנחנו חוגגים...

lavannnn

New member
התרומה של שמעון יותר גדולה משל מיקי וברודי ?

לפני שמעון היה יושב ראש אחר, שהתרומה שלו לא הייתה פחות גדולה. נידמה לי שהשם שלו היה קלינגר אם אני לא טועה. מיקי וברודי ולו סילבר ובוטרייט ואולסי היו מגיעים למכבי גם לולא שמעון. והתרומה של בעלי ההון פדרמן וכץ להחזקת האימפריה, פחותה משל שמעון ?

lavannnn

New member
רוע זה דבר יחסי

לא השוותי אותו לנסארלה. לנסארלה אני מאחל דברים רעים. לשמעון מזרחי, אני מאחל בריאות ואריכות ימים.

the mnm factor

New member
מזרחי לא נראה לי בן אדם רע

אבל בהחלט בן אדם שמעורר אנטגוניזם בקרב יריביו הספורטיביים... זה הרבה בגלל סגנון הדיבור המתנשא שלו והעובדה שהוא תמיד מדבר כאילו הוא אחראי לחינוך כל העולם... תמיד הוא אומר לרסקין, קופמן וכל מראיין שלו "בוא אני אלמד אותך משהו" "בוא תלמד משהו"... כאילו כולם נחותים ממנו והוא זה שבא כדי לעשות סדר וללמד את כולנו על כדורסל, על ניהול ועל תקשורת. זה הכל- הצלחה בדרך כלל מביאה להרמת האף- הרמת האף השקטה של שמעון היא זו שגורמת לו להיות כל כך שנוא. אני לא חושב שהוא אדם רע.

O M R 1 1

New member
זאת ועוד...

מזרחי גם מתעקש על כך שמכבי ת"א מעניינת את כל המדינה ומייצגת את כולה,ומתעקש להשתמש בתירוצי רייטינג כדי להצדיק את חוזה השידורים המפוקפק של המועדון עם רשות השידור. ההרגשה שלי מדבריו של שמעון מזרחי היא שהוא לא מבין שהכדורסל בישראל הוא ספורט תחרותי, ולא איזה תוכן בידורי שנועד להראות את כוחה של מכבי ת"א בארץ, כדי שאח"כ היא תוכל לנסות לנצח באירופה וכולם יחגגו איתה. מזרחי הוא י"ור מיושן וההתנהלות שלו לא תוציא את מכבי מהבוץ שהיא נכנסה אליו העונה, ובטח ובטח שלא תתרום לקידום הכדורסל בישראל.

צהבהבון

New member
מציע לכם לפנות לפורום פסיכולוגיה...

הדיון שלכם קשור לבעיות פסיכולוגיות, לא לכדורסל

SHITBREAK3

New member
תאמת גם לי היה משהו דומה חח

שהייתי יותר קטן ממש עודדתי את מכבי במשחקים שלה באירופה...כל כך רציתי שינצחו ולא בדיוק יודע למה בשנים האחרונות אני פשוט כל כך נהנה לראות אותם מפסידים וכל כך מתעצבן מתי שהם מנצחים.... לא יודע איך להסביר את זה חח

גם אני ממש רציתי שינצחו

עוד לפני השושלת האחרונה, עכשיו אני לא שונא אותם, רק את רוב האוהדים שלהם, אני עדיין בעדם באירופה, אני כ"כ מתעב את האוהדים האלה שחושבים שזה שאתמול הם התחילו לעודד את הקבוצה, מצדיק את זה שהם יורדים על קבוצות אחרות, וזה שהם בכלל מחשיבים את עצמם אוהדים מוציא אותי מדעתי. אבל אני שמח כל פעם שהם חוטפים מאיתנו בליגה..

SHITBREAK3

New member
חה

מצחיק

שי אי

New member
חברה הבחור יצא מהארון תנו לו קרדיט על זה

זה בסדר אחי גם אני שונא את מכבי....את שמעון :( ומוני והבת שלו השמנה, ועלית שהתאחדו עם שטראוס, והכרוז שחושב שהוא בקונצרט, והקהל שחושב שהכל מגיע לו, ושארפ המכה נשים שכחתי מישהו...

נכון,שארפ רק הרביץ לבחור בספורטק

והתחנן למטרות אזרחות ואז עזב את אישתו ואם ילדיו,לטובת שחקנית כדורסל מארה"ב.

דיבי69

New member
למה להשמיץ סתם בחור טוב?

הוא גם עשה ילדים למטרת אזרחות? רק אנשים שפלים מתגרשים? ואל תשכח גם ששארפ הוא רכז אבל לא 1 וטפירו הוא בעצם 3 אבל לא סמול ושאקיל הוא 5 אבל לא סנטר

SHITBREAK3

New member
אה?../images/Emo4.gif

לפי מה שאני זוכר זה שאישתו של שארפ רבה עם איזה מישהו שהיא שחקה איתו כדורסל ואז שארפ בא והרביץ לו או משהו כזה...

lirandr

New member
לפי איך שהוא משחק...

הוא בטח קפץ עליה עם הרגל קדימה, נפל ובכה שהרביצו לו.

למעלה