שמתם לב ש...

מה?

כן. כי במקרה כל אחד ואחד מחכים פה לתגובות של המנהלים ואם אתה חדש בפורום אז אתה בטח לא יודע שהמנהלים אומרים שהם עונים והרבה מחכים שהם יענו!!!! וחוץ מזה לאן שולחים כשיש תקלה? לא לפורום? ומי דואג לתקן אותה? לא המנהלים? אה ועוד משהו חחחחח סורי אם את בת!
 

p p 7

New member
על המנהלים, על המשחק ועל המצב

אדיר שמר היקר- אל תהיה תמים. המנהלים כבר מזמן לא עונים. הם איבדו שליטה על המשחק. לכן הם לא פה והם לא עונים על כלום. היו הרבה באגים ודברים מוזרים שהם לא תיקנו. גם כשולחים להם הודעה בפרטי הם לא מתיחסים התוצאות כבר ברורות וידועות. וחוץ מזה- איך אפשר בכלל להשתלט על כמות הקשקשיאדה שיש בפורום? אני לא חדש פה. אני בערך במקום ה-200 . אני משחק סתם כי זה נחמד. לדעתי המשחק יצא מכלל שליטה, אבל לא נעים להם להודות ולשבור את הכלים. תאר לעצמך שבמהלך הליגה בכדורגל, באמצע העונה, באים ומשנים את שיטת הדרוג ואת הכללים. איזה בלאגן זה היה יוצר? גם פה יש אנדרלמוסיה שלמה ולכן לא צריך לצפות לכלום. לדעתי, המנהלים הם תושבי הצפון שעכשיו ברחו לאילת ואין להם מחשב או שגויסו למלחמה בצפון.
 
חחחחח סבבה!

לא באתי להתלונן אליך או משהו חחחחח במקרה שחשבת ככה. ואני יודע שהם לא עונים בגלל זה פתחתי נושא הרי זה פורום אחרי הכל לא אני צריך לכתוב את מה שקורה.....
 
למעלה