שמתם לב לדמיון בין הגמר הקרוב לגמר

somegirl3

New member
שמתם לב לדמיון בין הגמר הקרוב לגמר

כוכב נולד האחרון? ליבי=אדם ישראל=קריס אוהדי אדם - לא להתרגז, אני לא מרמזת שליבי מתקרב לאדם בכמויות הכשרון, אבל תודו שהם חולקים (חלקיקי) לוק ותעוזה. וישראל מזכיר את קריס, פחות חזק ווקלית מהמתחרה אבל מוזיקלי מאוד ושובה לב.

קליספרה

New member
ברח - ההפך הוא הנכון

ליבי קול מחורבן אבל מקורי , מנגן, מעורב ישירות בעיבודים, בקיצור כריס ישראל קול הרבה יותר טוב אמנם הופיע בשיר משל עצמו אבל סה"כ די נצמד למקור

somegirl3

New member
אוקי, מודה שלא עקבתי מקרוב

אחרי כוכב - ולכן מן הסתם ההשוואה שטחית (ראיתי רק את הגמר), אבל הייתי משוכנעת שליבי נחשב ל"זמר" מבין השניים.

Fairywitch

New member
בשנה שעברה לא הייתי קוראת לאף אחד מ"כוכב"

זמר. המקסימום שהייתי מכנה אותם זה "לא נורא אם הוא ישיר".

t r e c o o l

New member
כמה דברים: (somegirl3, כנסי גם)

1.ללילבי היה קול הרבה יותר יפה משל ישראל, הסיבה שישראל זכה היא בגלל הסיפור חיים שלו, ולא בגלל הכשרון, (בגלל זה הסכמתי להשוואה..) 2. נמאס לי שאומרים שאדם רק שר יפה, הוא שינה כל שיר בתחרות, חוץ מ"הרבה אהבה" וסטספקשן, ואפילו אליסון אמרה שהוא עזר לה אם שירים.(איניורפייס1) אני תוהה אם את/ה יודע/ת שאדם יצר את השיר הבא: http://tr.youtube.com/watch?v=SepAeYG7ngI&feature=related כלומר גם כתב וגם הלחין!(איןיורפייס2) דעתי על השיר:מדהים!

somegirl3

New member
כך זכרתי (לגבי סעיף 1)

ומי אמר שאדם רק שר יפה? ולמה את מגיבה בכזו אגרסיביות? (איניורפייס1, איניורפייס2
) חייכתי כי שעשע אותי שלקחת את זה לשם - כלשם בכלל לא כיוונתי. הפואנטה שלי היתה שהגמר שלנו נראה כאילו הוא הקדים את זה שלהם (בלי קשר לתוצאה)- זה הכל. גם אין ביננו שום ויכוח - למרות שאני מעדיפה להאזין לקריס אני חושבת שלאדם מגיע לזכות, הוא מוכשר יותר, נקודה.

t r e c o o l

New member
כל מה שכתבתי היה מלווה בהומור.

רשמית אני מפסיקה עם ציניות בפורום.

Fairywitch

New member
אוי, כ"כ../images/Emo45.gif

את יודעת שמישהי פעם תקפה אותי באיזה פורום בגלל שטענתי שיש לה לוּק תימני??? מצד שני- ההיא קצת פסיכית, אז...

קליספרה

New member
ממש לא מסכימה לגבי הקול של ליבי

לטעמי - אין לו קול בכלל לעומת זאת הילד מוכשר כמו שד אני לא מסכימה שישראל זכה בגלל הסיפור שלו הקול שלו וההופעה שלו, נוחה יותר באוזן למי שלא אוהב עיבודים מיוחדים והוא עובר פקאצות טוב יותר - בקטע של איזה מותק אווו אני מתה
אני בכלל הייתי בעד כרמל אמרתי - אני אוהבת קולות גדולים

t r e c o o l

New member
לא זכור שהקול של כרמל

היה כ"כ גדול, אבל אביב משולם היה לא מהעולם הזה, אם הוא היה הולך לאמריקן אידול, אני בטוחה שהיה קורה איתו משו, הוא מדהים. אגב, אני מתה על החתימה שלך, כל פעם אני צוחקת מחדש..

Fairywitch

New member
אביב משולם באמת שר כמו חייזר../images/Emo3.gif

או יורת כמו ארקדי דכדוכין, וארקדי יש כבר אחד, וגם זה יותר מדי... כרמל הייתה היחידה שסבלתי שם, מלבד העובדה שהיא הייתה פרסומת מהלכת לאנורקסיה.

קליספרה

New member
../images/Emo13.gif רק לא עוזר

רוצה למלא
לכרמל היה קול מצויין לטעמי ובהחלט התבאסתי שאביב משולם עזב

Lady in red2

New member
לא ממש עקבתי, אבל יש טיפה דמיון

למרות שממה שראיתי לליבי אין בכלל קול (לא להעלב מעריצי ליבי
), אבל שינוי עיבודים, מקוריות, כמו אדם, שיער שחור ולק בציפורניים.
גם זה שהוא נוטה לסגנון אלטרנטיבי, כמו שאדם לפעמים שר בסגנון הזה כמו ROF. ישראל - דומה לקריס שהוא ילד טוב כזה וצנוע
(למרות שגם אדם). לדעתי הקול שלו לא גרוע כמו של ליבי, אבל גם לא משהו מיוחד. כל זה ע"י התרשמות מצפייה מעטה פה ושם + צפייה בגמר של כ"נ.

למעלה