שמתי עיין על אדוידוקס מה אתם חושבים

מצב
הנושא נעול.
תודה אחי העברתי הוראת קנייה

החלטה טובה
היא פרצה רמת היתנגדות חזקה והיא תמשיך לעלות אני מאמי למרות תיקונים קלים שיכולו בדרך
תודה אחי העברתי הוראת קנייה
נקווה שצדקתי נ.ב היום היתה הודעה עלהה והעלעת תחזית

dejosh

New member
לאוראל, קודם כל קרדיט לך

החלטה טובה
היא פרצה רמת היתנגדות חזקה והיא תמשיך לעלות אני מאמי למרות תיקונים קלים שיכולו בדרך
לאוראל, קודם כל קרדיט לך
בזכותך התחלתי להסתכל על גראפים ואפילו עם שמץ מושג,דבר שקודם היה סינית בשבילי, ובהחלט העניין תורם לי. מדובר על הרמה הפשוטה ביותר כמובן בלי התכנסויות בוילינגר ופיבוצנטי וכל החברה האילו שאתה מזכיר באדיקות. תגיד לי בבקשה 1. בבורסה גרף אפשר לראות שערים מדוייקים לאורך הגרף? כי בגרפים הרגילים של ביזפורטל אני מעריכה את השער לפי המירווחים בקורדינטות. 2. האם לדעתך תוכנת בורסהגרף מתאימה לאנשים כמוני, שאינם מבינים בניתוח טכני, ומנקודת מבט זאת האם שווה השקעה בה

orelsror

New member
תשובה

לאוראל, קודם כל קרדיט לך
בזכותך התחלתי להסתכל על גראפים ואפילו עם שמץ מושג,דבר שקודם היה סינית בשבילי, ובהחלט העניין תורם לי. מדובר על הרמה הפשוטה ביותר כמובן בלי התכנסויות בוילינגר ופיבוצנטי וכל החברה האילו שאתה מזכיר באדיקות. תגיד לי בבקשה 1. בבורסה גרף אפשר לראות שערים מדוייקים לאורך הגרף? כי בגרפים הרגילים של ביזפורטל אני מעריכה את השער לפי המירווחים בקורדינטות. 2. האם לדעתך תוכנת בורסהגרף מתאימה לאנשים כמוני, שאינם מבינים בניתוח טכני, ומנקודת מבט זאת האם שווה השקעה בה
תשובה
1. תודה רבה 2. כן אשפר לראות שערים מדוייקים לאורך של שנים 3. אם אינך מתעסקת בניתוח טכני חבל שתשלמי כסף תשאלי אותי אני אעזור לך

dejosh

New member
או קי תודה

תשובה
1. תודה רבה 2. כן אשפר לראות שערים מדוייקים לאורך של שנים 3. אם אינך מתעסקת בניתוח טכני חבל שתשלמי כסף תשאלי אותי אני אעזור לך
או קי תודה
מה שכן אני מבחינה בגרפים זה תמיכה והתנגדות, אבל השער בערך

orelsror

New member
כמו שאמרתי תשאלי אותי אני אענה

או קי תודה
מה שכן אני מבחינה בגרפים זה תמיכה והתנגדות, אבל השער בערך
כמו שאמרתי תשאלי אותי אני אענה
על כל הדרישות הללו וכמו שנראה גם PLANET X תותח ובטח יעזור לך

dejosh

New member
../images/Emo47.gif