שמעו סיפור-אני הולך לי לתומי ברחוב

apocalyps

New member
שמעו סיפור-אני הולך לי לתומי ברחוב

ולפתע מגיחות לעברי שתי נשות חמד(חה חה איזה שפה) אשר תרות אחרי חוסמסה(אני שונא את המקום הזה חוסמסה זה מקור הרוע(אהה לא)) האחת עם כתר-עדי(תביני את לא יכולה לשלוט אני שליט היקום אה אה י פינללי ביט יו קאקרוט{דרגןם בןך זי}) אקיצר הקטע שהיא מכירה אותי משום מה והשאלה איך אם אף פעם לא ראית אותה?????????????????. הייתכן שאתם עוקבים אחרי .... אנשים יום חמישי זה מגיע הפרק האחרון של הסאגה

עדידית

New member
תאמת שלא אני לא רודפת אחריך...

סתם ראיתי אותך בשברולט יא אפס באהבה.

סופר אפס

למה אתה לא בא לחוסמסה

apocalyps

New member
לא מבין את הקטע של יא אפס ב....

אז ככה אני לא אוהב את חוסמסה זה מקום עם רוע":) דיי נמאס לי אנשים תמצאו מקומות ניטרלים שאין לי איתם תסביכים נפשיים נו כן זה יהיה קצת קשה אתם יודעים מה אם תבטיחו לי ביטוח חיים ושאף שד מהעולם התחתון לא יקפוץ לפתע מחוסמסה וינסה לגרור אותי למצוות ומעשים טובים אני אבוא עכשיו שמישהו יסביר לי מה היה הקטע עם האפס??

עדידית

New member
דארלינג זה הולך ככה...

אני פשוט נמשכת אליך בטירוף וקשה לי להודות הריגשותי אז כתבתי בדיוק ההפך. תודה תודה.

apocalyps

New member
ואיי די די די מספיק תמשיכו

אהה צר לי לאכזב אותך בימי קשים מנשוא אני מנהל קשר נורא הדוק עם הדג שלי מרחבאה הפרידה ממנו הייתה קשה סניף הוא מת אז קשה לי

apocalyps

New member
עידו אני מפחד מחוסמסה עזוב

יש לי כמה טראומות מכמה חורים בחולון אני לא מרגיש בטוח שם :) דייי כמה שטיות אני מדבר היום אני צריך להשלים שעות שינה מסתבר ש 3 לא מספיקות לי

למעלה