שמירת הריון

שמירת הריון

בוקר טוב יש לי שאלה בנושא שמירת הריון. אני בשבוע 17 מי תחילת ההריון אני סובלת ממיומה שיושבת על הרחם ואם כאבי בטן מאוד חזקים בעקבות זה ההיתי מאושפזת פעמים בבית חולים עקב כאבים רופא נשים אמר שאני צריכה להיות בשמירת הריון ושלח אותי לסיכון גבוהה. שלחתי טפסים לביטוח לאומי וכבר חודשים שהם לא אישרו את השמירה השבוע שלחו לי מכתב מביטוח לאומי שאיין להם מספיק אישורים לגבי שמירת הריון. יש לציין שאני גם מדממת עם אני עומדת הרבה על הרגלים והעבודה שלי היא במשך 5 שעות על הרגלים. היום אני ניגשת לרופא בסיכון גבוהה להביא עוד אישורים. אתם חושבים שיש סיכוי שלא יאשרו לי את שמירת ההריון אשמח מאוד לתשובה כי אני מאוד לחוצה.

happy00

New member
נתת לרופא למלא את הטופס?

עד כמה שזכור לי, בטפסים לשמירת הריון של ביטוח לאומי יש 2 עמודים שהרופא צריך למלא ולחתום. אולי לא צירפת את זה לטפסים ששלחת? כי אם הרופא ממלא, וחותם שיש צורך בשמירה, מי הם שלא יאשרו?

צירפי אישורים

כן צירפתי את כל האישורים שהרופא נתן לי של שמירת הריון וגם של בית החולים שהייתי מאושפזת אבל ביטוח לאומי אומרים שזה לא מספיק להם.

תבקשי מהם רשימה מדוייקת של מה שחסר

הם אלופי הבלגן, ויכל להיות שאחרי שהם ידרשו לבדוק מה חסר להם הם יגלו שלא חסר כלום. אל תרפי מהם, תשלחי מישהו שיכל ללכת אליהם להתיצב שם כי בטלפון הם מורחים בלי חשבון.

את תקבלי שמירה

אבל הם ינסו כל הזמן לא לתת לך. תשאלי מה בדיוק הם עוד צריכים ותשלחי להם הכל שוב (גם מה שכבר שלחת). הרופא אמור להיות מיומן בלרשום את הניסוחים שהם אוהבים. דעי, ביטוח לאומי עובד הרבה פעמים בשיטת "מצליח", כלומר, קודם כל דוחה את הבקשה ורק אם האישה מתעקשת מאשר אותה. אז תתעקשי.

למעלה