שמחה - מאמרותיו של בודהא

לי28

New member
שמחה - מאמרותיו של בודהא

שמחה חיה בשמחה, באהבה, אפילו בקרב אלה ששונאים. חיה בשמחה, בבריאות, אפילו בקרב החולים. חיה בשמחה, בשלווה, אפילו בקרב המודאגים. חיה בשמחה, ללא רכוש, כמו אלה שזוהרים. המנצח זורע שנאה מפני שהמפסיד סובל. עזוב את הניצחון ואת ההפסד והיה שמח. אין אש כמו התשוקה, אין פשע כמו השנאה, אין כאב כמו הפרידה, אין מחלה כמו הרעב, ואין שימחה כמו שימחת החירות. בריאות, שביעות רצון ואמון הם הנכסים החשובים ביותר שלך, והחירות היא שימחתך הגדולה ביותר. הסתכל פנימה. אל תזוז. ללא פחד וללא קשרים, הכר את השימחה המתוקה של הדרך. כמה משמח להסתכל על הערים ולשהות בחברתם של החכמים. כמה ארוכה הדרך בעיני האיש שנוסע בחברתו של טיפש. אבל מי שהולך בעקבות אלה שהולכים בדרך מגלה את משפחתו ומתמלא שמחה. אז קחו את זה ... ואולי גם קצת תאמינו לי28 ואם תאהבו יש לי עוד... המון המון

לי28

New member
למרבה במחיר...

ארבל.. לא כל דבר כרוך בתשלום... ישנם דברי חוכמה שעלינו לקחת אם נותנים לנו בכדי לגרום לחיים להיות יפים יותר. תאר לך את עצמך קם בבוקר אם חיוך גדול על השפתיים וצועד לעבר היום החדש אשר מתחיל לך... לפועל אומר בחיוך את המוטל עליו וממשיך לפזם שיר ישן נושן ... ובלילה ארבל גם אז עולה על משכבך עם חיוך, מחייך לאישה (גם היא קצת הרגישה - נו נשים בטח!) נותן לה נשיקה של אהבה... ועם החיוך הזה .. נרדם. תחשוב על זה... לי28

לי28

New member
ועכשיו...

ועכשיו ארבל אחיה לי בפחד... כל נקישה בדלת תקפיץ את ליבי תרעיד את נשמתי.. מפני מעריצותיך הרבות פה... ארבל אנא שמור על נפשי... בפחד לי28

למעלה