שמחה לשתף...

sarit743

New member
שמחה לשתף...

שמחה לשתף אתכם בסוף שבוע נפלא שעבר עלינו. היום היינו בגהה בפגישת היכרות והמקום פשוט הקסים אותנו. עד כדי כך שהבת שלי מסכימה וגם רוצה כבר ממחר.... בנתיים סוכם על חודש היכרות ולאחר מכן שיחה לכאן או לכאן. המקום חם ונפלא,האנשים היום פתוחים, מקסימים ורואים שהם מכירים בני נוער. אז עכשיו הכל תלוי בעירייה ובהסעות אם תתחיל כבר מחר או מחרתיים אבל היא נרגשת ואני נרגשת איתה. שיהיה ערב נפלא לכולם ותודה על התמיכה שלכם.

שהייה בהצלחה שרית

כתבתי לך זה המקום מבחינת צוות מטפל מורים המקום יפה הילדים שם מושקעים ובאמת משקעים בהם ובמישפחה עוד תגלי את זה בעצמך למקום מגיעים לאיבחונים ילדים מהרבה מקומות בעולם יש שם מימעוןלטיפול בתינוקות חולים גן ילדים בית ספר יסודי ותיכון שהמגמה היא להביא אותם לבגריות מלאות הרופאים שם כול אחד מהם מומחה בפסיכיאטריה של ילדים ונוער יש הפרדה מלאה בין הילדים לבין הבוגרים החולים נכון יש שם סלקציה גדולה עם ביתך לא תשתף פעולה אזי יכולים להגיד שהיא לא מתאימה למקום המגמה של המקום להוציא את החולים שלהם לשלב את החולים בקהילה לחיים רגילים עם מעקב מקווה שהבת שלך תישתלב ותצליח מחזיקה לכם אצבעות ועם צריך להקים צעקות בעיריה אז תקימי כי חבל שתפסידו כול האמצעים מקדשים את המטרה והמטרה שלך היא שיקום הבת שלך וחזרתה לקהילה

זריחה 2

New member
מחזיקה לכם אצבעות

שיהיה בהצלחה .

ד קובי

New member
שרית שיהיה בהצלחה../images/Emo24.gif

מאחל לה שתצליח... מחזק אותך ומקווה שסופסוף אולי תרווי נחת...

א ו ס ו ש

New member
שרית אני שמחה בשימחתך

שיהיה בהצלחה תדברי עם כל מי שצריך והסעות בדרך כלל אין בעיה את תראי ששם תהיה לך אוזן קשבת ותראי שזה באמת בית חם אני יודעת מנסיון הבת שלי יצאה משם לאחר שנתיים והיא התחלה שם יחסית מאוחר בגיל 18 אפילו עזרו לה לנסות להתקבל לצבא אבל היא לא היתה מוכנה נפשית לזה אבל הלכו איתה לאורך כל הדרך ואפשר לעשות את זה רק תהיה חזקה ועם יש על הדופק מחבקת אותך

סברס100000

New member
יופי!!!

שמחה לשמוע. אני באה מהצד של הבת והאחות של פגועי נפש, אך אני לא יכולה לתאר מה זה להיות אמא לילד כזה.. אני תמיד חושבת על אימי ועל מה שזה עשה לה להתמודד עם מחלת הנפש של אחי. בכל מקרה, אני מאוד שמחה שהיא נכנסת למסגרת. אין כמו מסגרת שיקומית. בהצלחה!

למעלה