שמועה חמה מהתנורררר

שמועה חמה מהתנורררר../images/Emo2.gif

יש שמועה שאפרת הכלבה חברה של יהודה לוי בגדה בווווווווו אני צריכה המון פרטים ותגובות אם מישהו יודע על זה שישלח תגובה זה חשובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב השמועה התחליה מהרצליה

AmiTutiT14

New member
למה שהיא תבגוד בו../images/Emo35.gif

אין לה סיבה.... הם ממש אוהבים אחד את השני.... סתם שמועה מגעילה

../images/Emo85.gif../images/Emo6.gif

לפי דעתי זו שמועה... אבל רוצה שאני אגלה לך סוד
אבל אל תגלי לאפחד
אז רדי קצת.. רדי עוד.. יהודה בוגד באפרת... איתי...

dht160

New member
להירגע!!! הנה הפרטים

אפרת לא הולכת לבגוד בו במציאות זה סתאם נשמע ככה. אפרת הולכת לשחק בטלנובלה של YES 'השיר שלנו' שעולה במרץ בערוץ 3 שלהם והיא תשודר מול הטלנובלה החדשה של הכבלים 'מיכאלה'. שם היא תשחק בת זוג של גיא זוארץ שהוא החבר הנוכחי של יעל בר זהר ולכן זה כאילו הזוגות בוגדים. כי יעל בר זוהר ויהודה לוי שיחקו יחד בפוקס ועכשיו בני הזוג שלהם משחקים זוג. אגב, כנראה שיעל בר זוהר תגיע לשחק בכמה פרקים בסרה. את כל הפרטים על הטלנובלה נדע בימים הקרובים אבל בעיקרון למי שרוצה לדעת ( במקרה נפלתם על יסניק בנשמה שעוקב אחרי כל מה שמכינים בחברה) זאת טלנובלה בת 120 שהיא מין גירסה ישראלית ל'תהילה' ושילוב של הסרט 'הלהקה'. מככבים בסדרה נינט ,דנה ברגר,אפרת,אליענה בקייר( המלכה מ'מפורייקט Y' ), חנה לסלואו ועוד כמה שחקנים. אולי גם ארז טל ויעל בר זוהר יהיו בכמה פרקים אבל את הכול נדע סופית בימים הקרובים אחרי שבתילת השבוע צולמו 2 פרקי הנסיון של הסדרה גיא

dht160

New member
והנה המקור ללא שמועה למי שרוצה

זה מאתר ערוץ E וזה בכלל היה כתוב: " חילופי זוגות: אחרי שיעל בר זוהר ויהודה לוי החליפו מיצים בפרסומת לפוקס, בני הזוג שלהם, אפרת בוימולד וגיא זו-ארץ, "מחזירים" להם בחילופי מיצים בסדרה היומית החדשה "השיר שלנו", שתעלה בקרוב ב- yes, כך נודע ל- Eonline. ואם זה לא מספיק לכם - אז בר זוהר תגיח בכמה תפקידי אורח של מנסה לסכסך בין אפרת לגיא. בוימולד וזו-ארץ (בתמונה עם יעל) יככבו בדרמה המוזיקלית, בסגנון "תהילה", לצד נינט טייב ואליענה בקייר (פרוייקט y). (27.01.04)" בעמוד הזה באמצע

זה ממש לא נראה לי נכון! גם...

פעם הפיצו שמועה שאפרת ויהודה מתחתנים וזה היה סתם שמועה אז כנרה שגם הפעם...

למעלה