שמבאלה

שמבאלה

אני לא מצליחה לתפוס את המסיבות/אירועים/מפגשים שאנשים שלומדים בשמבאלה מארגנים כ"חלק משמבאלה" - זה פשוט לא מסתדר לי. אני כן רואה שאנשים עושים זאת, אז אני מבינה שאפשר לתפוס זאת ככה. אני לא יודעת מי מכיר אותי מהאנשים שאיתם אני לומדת בשיעורים (וחלקם גם לא רק בשיעורים) - אני מניחה שאין אדם המכיר אותי או שאני מכירה אותו באמת. כל מיני דברים שקשורים ל"סרטים עם אנשים שמבאלה/חוקי שמבאלה" - נראים לי פשוט כמו סופות כאלה שיעברו ברוח... סערה כזאת שנמצאת איפשהו ונגישה לי, אבל לא איזה משהו קבוע ואמיתי.

לפי איך שאני רואה את זה ../images/Emo22.gif

הלימודי קונג פו שלי הם הלימודי קונג פו שלי PURE AND SIMPLE זהו לאף אחד או לשום דבר אין קשר אליהם. מה שיש מסביב למסגרת הלימודית שלי הם עוד ישויות שנועדו להשביח את לימודי ובנוסף גם יש את כל הפעילויות שאינן קשורות לשמבאלה. אך נוצרות ע"י האנשים המופלאים והאהובים האלה
. אני רואה את זה די בפשטות נכון להיום כבר אחרי שניקיתי את הסביבה הזו מהערפל שלה.

TheGreatNut

New member
מעניין אותי אם השתמשת...

כאן בביטוי כל שהוא - "אני לא מצליחה לתפוס את המסיבות/אירועים/מפגשים שאנשים שלומדים בשמבאלה מארגנים כ'חלק משמבאלה'", או שאת באמת לא מצליחה לתפוס / להבין את זה. לראייתי, זה די פשוט וזמין לך לעשות דברים דומים מאוד. אם לא בנוגע לשמבאלה אז בנוגע לדברים אחרים. אולי כדאי שתנסי להתחבר למה שגורם לאנשים לעשות זאת, ואז אולי תביני אפילו עוד יותר טוב את הנושא הזה. דבר נוסף הוא שקשה לי להאמין שאין לאירועים הללו שום השפעה על הלימודים שלך, גם אם אפילו לא תגיעי לאירוע אחד שכזה. אם אכן הגעת למצב שבו אין לאירועים שכאלו השפעה על הלימודים שלך אז באמת כל הכבוד. אם לא, אז גם כל הכבוד, אבל נסי שלא להיות משוכנעת כל כך שאת אכן "מחוסנת" מפני דברים שכאלו. ואני לא מבקר אותך חלילה.
משתדל לכתוב זאת באוביקטיביות.

TheGreatNut

New member
הבהרה:

"לראייתי, זה די פשוט וזמין לך לעשות דברים דומים מאוד." הכוונה שלי היא שדי פשוט לך לעשות ערבובים, כמו אלו שציינת שחלק מהתלמידים בבית הספר עושים, על דברים אחרים בחייך. מה זה משנה מה מערבבים, כל עוד מהות הערבוב זהה?

rafrider

New member
ספירלת השתיקה......

ספירלת השתיקה זה תאוריה שמישתמשים בה "בתיקשורת"...... תאוריה זאת מנשה להסביר...תופעה......בתיקשורת אמונים..... הצלחתי לזאות....בתוך שמבאלה את התופעה....... וזה ממש יפה לראות את זה .....ומה שיותר ....אקסים אותי..... שמבאלה.....כמערכת....הצליחה....לזאות....את .....ההשפעה.... של התופעה....ובמובן מסויים.....לנטרל.....את ההשפעה . ההשפעה קשורה ...בנושא ...ש"האמונים".....תופסים את עצמם...כקבוצה... התופעה....ממשיכה ...להתקיים....אך....המערכת....מאזנת את עצמה..... אין לי כוח לרדת לעומק...של התאוריה..... אך במידה וזה מעניין מישהו.....אני אשמח לפרט... אוהב רפי

rafrider

New member
בקיצור.......

לפי מה שאני מבין ו"רואה".....ולפי מגבלות התפיסה שלי...... שמבאלה כמערכת......מאוזנת.....

למעלה