שמאלנים צבועים, עכשיו קיץ, מה עם התחבורה הציבורית לים? פתאום זה לא מפריע לכם?

evglev1

Well-known member
מנהל
יאללה יאללה... תירוצי סבתא, מכרתם את כל העקרונות שלכם בשביל השלטון. אותה כפיה דתית ואותה קניית שלטון בכסף. כל מה שצעקתם ויללתם על נתניהו אותו הדבר יש אצלכם.
שמאלנות = צביעות.
בנט וסער מכרו חלק מהעקרונות והשמאל מכר חלק מהעקרונות כך נבנית קואליציה. גם ביבי מכר את עקרונות התאצ'ריזם שלו כדי לרצות את ש"ס וגם בנט ושקד נאלצו למכור את חוק ההסדרה הרטואקטיבי שהיה מציל את עמונה בשביל לרצות את כחלון.

לאונידס

Active member
ולמה חתמתם עם הסכם כזה? פתאום לא איכפת לכם מהעקרונות שלכם? מכרתם את הכל בשביל השלטון שאותו עצמו קניתם בכספי שוחד ושחיתות.
כל מה שצעקתם על נתניהו אתם עשיתם והרבה יותר גרוע.
שמאל זה צביעות ומדהים כמה שזה נכון.
חמוד, אני לא חתמתי על כלום,
הנה סיבה אפשרית
אחרי שהנאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים סירב לחתום על הסכם ניגוד עניינים למרות שזה היה התנאי שיוכל להיות ראש ממשלה אתמול התבשרנו שהוא איבד את ההשפעה שלו בועדה לבחירת שופטים,
אחרי שהוא נותק ממשרד המשפטים, מהמשרד לבטחון פנים, ממינוי פרקליט מדינה, מינוי יועץ משפטי לממשלה, הנה עכשיו הוא גם לא ימנה שופטים,
רק בשביל להרחיק את החונטה המושחתת היה שווה,
והנה עוד בשורה, ממשלה שדואגת שאנשים מבוגרים עובדים יראו ברכה בעמלם

קיזוז קצבת הזקנה לפנסיונרים עובדים - החל מהכנסה של 7,700 שקל​

אחת מהרפורמות בתקציב הממשלה היא העלאת סכום ההכנסה, שמקבלי קצבת אזרח ותיק רשאים להשתכר מבלי שהיא תקוזז. כיום קובע החוק שיש להפחית מהקצבה של פנסיונרים עובדים 60 אגורות על כל שקל שהם מרוויחים מעל 6,014 שקל. שר הרווחה, מאיר כהן: "נמצא כל דרך אפשרית לשפר את מצבם הכלכלי"​

אני יודע שבשביל אנשים כמוך שתומכים בבטלנותם אומנותם זו אצבע בעין, אבל בשביל אדם בשנות השבעים לחייו זו בשורה טובה.
למה זו בשורה טובה? מעל יכולתי להסביר לבטלנים את הברכה שבחיים מעמל כפיים ולא מנדבות.

marabo

Well-known member
הנה סיבה אפשרית
אחרי שהנאשם בשוחד מרמה והפרת אמונים סירב לחתום על הסכם ניגוד עניינים למרות שזה היה התנאי שיוכל להיות ראש ממשלה אתמול התבשרנו שהוא איבד את ההשפעה שלו בועדה לבחירת שופטים,
אחרי שהוא נותק ממשרד המשפטים, מהמשרד לבטחון פנים, ממינוי פרקליט מדינה, מינוי יועץ משפטי לממשלה, הנה עכשיו הוא גם לא ימנה שופטים,

אני יודע שבשביל אנשים כמוך שתומכים בבטלנותם אומנותם זו אצבע בעין, אבל בשביל אדם בשנות השבעים לחייו זו בשורה טובה.
למה זו בשורה טובה? מעל יכולתי להסביר לבטלנים את הברכה שבחיים מעמל כפיים ולא מנדבות.
ומה הועלתם? אתם לא שונים ממנו וממשלתו. אותה כפיה דתית של איסור תחבורה ציבורית בשבת ואותה שחיתות של קניית שלטון בכסף.
הוא שכתבתי, שמאל זה צביעות אחת גדולה.

1ספי11

Well-known member
ומה הועלתם? אתם לא שונים ממנו וממשלתו. אותה כפיה דתית של איסור תחבורה ציבורית בשבת ואותה שחיתות של קניית שלטון בכסף.
הוא שכתבתי, שמאל זה צביעות אחת גדולה.
הועלנו שהאדם המאוס ביותר מעולם,הפסיק להיות ראש ממשלה.
הוא שטענתי,הימניסטים הם הצבועים הגדולים ביותר.

marabo

Well-known member
הועלנו שהאדם המאוס ביותר מעולם,הפסיק להיות ראש ממשלה.
הוא שטענתי,הימניסטים הם הצבועים הגדולים ביותר.
ובמה אתם טובים ממנו? אותה הונאת בוחרים, אותה שחיתות וקניית של שלטון בכסף, אז אולי אתם לא שותים שמפניה ומעשהים סיגרים אבל זה הדברים הקטנים, בדברים הגדולים הוכחתם שאתם בדיוק כמוהו וגרועים יותר.

1ספי11

Well-known member
ובמה אתם טובים ממנו? אותה הונאת בוחרים, אותה שחיתות וקניית של שלטון בכסף, אז אולי אתם לא שותים שמפניה ומעשהים סיגרים אבל זה הדברים הקטנים, בדברים הגדולים הוכחתם שאתם בדיוק כמוהו וגרועים יותר.
אנחנו טובים ממנו בכל דבר שאפשר להעלות על הדעת.
אבל תענוג לראות את היבבות שעלובות שלך.

marabo

Well-known member
הנה סיבה אפשרית

לא עשית בשבילם כלום, יקרתם להם את הרב קו והעליתם להם את הארנונה, ואם בא לקשיש לקנות איזה קולה או מיץ הוא ישלם יותר.
מה הועלתם? אל תמרח אותנו.
אזרחי ישראל החליפו את החונטה של ביבי בחונטה שלכם, החליפו סוס בחמור. ואתם כמו בנט משקרים לבחורים שלכם ולא מספקים להם תחבורה ציבורית בשבת כשהגעתם לשלטון למרות שזה היה אחד הדברים הכי מהותיים עליו רצתם לבחירות.

ממשלתכם היא איגוד של שקרנים.

לאונידס

Active member
לא עשית בשבילם כלום, יקרתם להם את הרב קו והעליתם להם את הארנונה, ואם בא לקשיש לקנות איזה קולה או מיץ הוא ישלם יותר.
מה הועלתם? אל תמרח אותנו.
אזרחי ישראל החליפו את החונטה של ביבי בחונטה שלכם, החליפו סוס בחמור. ואתם כמו בנט משקרים לבחורים שלכם ולא מספקים להם תחבורה ציבורית בשבת כשהגעתם לשלטון למרות שזה היה אחד הדברים הכי מהותיים עליו רצתם לבחירות.

ממשלתכם היא איגוד של שקרנים.
אני מבין שקשה לך להתייחס לעובדות,
לא נורא, אצטט את תשובת מנחם בגין ליללות אכלולי שתולי של מפלגת העבודה לאחר מהפך 77: "תתרגלו"

marabo

Well-known member
אני מבין שקשה לך להתייחס לעובדות,
לא נורא, אצטט את תשובת מנחם בגין ליללות אכלולי שתולי של מפלגת העבודה לאחר מהפך 77: "תתרגלו"
אתה הוא זה שלא מתיחס לעובדות שהבאתי לך ועונה לא לעניין.

מה קרה? פתאום לא איכפת לכם מזה? אתם בשלטון, זה בידיים שלכם.
הרי אם ביבי והחרדים היו בשלטון הייתם צועקים עד לב השמים על הכפיה הדתית, פרשני התשקורת השמאלנים שלכם היו מייללים מרות, החולדאי שלכם וחבריו השמאלנים ראשי הערים היו מפעילים אטובוסים, מה קרה פתאום? איפה מר"ץ? איפה ליברמן שקשקש לנו?
מרגע שקיבלתם את השלטון כל זה לא מעניין אתכם.
מה שמעיד בפעם ה 1000 שאתם נוכלים וצבועים.
האמת שעסוקים עכשיו עם הוירוס הקטלני הדימיוני אז ניצלתם בינתיים.

רוב הזמן נח

Well-known member
אסור ים. יש קורונה. אנשים יפזרו קורונה בים ואז הדגים ידבקו ואז יאכלו את הדגים החולים..

:ROFLMAO:

1ספי11

Well-known member
מסתבר שכן, ממשלתכם מוכיחה את זה
מסתבר שכן, ממשלתכם מוכיחה את זה
תשים לב איך השמאלנים כאן מתפתלים ומקשקשים, שקרנותם ונוכלותם נחשפה.
אין מה שמחמם יותר את הלב מאשר להאזין לבכיינות המיללת שלכם.

למעלה