שמאלנים צבועים, עכשיו קיץ, מה עם התחבורה הציבורית לים? פתאום זה לא מפריע לכם?

marabo

Well-known member
על מה אתה מקשקש? סבבוס זה אחד מני רבים הפועלים כיום. לרמת גן , תל אביב, גבעתיים שוהם , הרצליה, רמת השרון , , בת ים, קריית אונו ישנם קוים המשתתפים במיזם הזה סה"כ 12 קוים.
כמובן שהקווים בחיפה פועלים מזה שנים. כמו גם באילת.
אלו התארגנויות פרטיות שלא למטרות רווח, אתה זה יכולתם לעשות תמיד, לא על זה צעקתם וזעקתם ויללתם.
אל תמרח אותנו.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
מה שנתת בקישור זה ארגון לא למטרות רווח עם (קו אחד בינתיים?) אני מדבר איתך על עוגה בפרצוף מטעם המדינה לדתיים

אתה בא אלי עם פרצופים מחייכים מפרסומת של עמותה.
למה עוגה בפרצוף, אני מחיתי על כך שנתן שרנסקי כתב במצע שלו שהוא רוצה להפריט את אל על כדי שתטוס בשבת, למה להתגרות בדתיים, אם אתה קפיטליסט תהיה בעד הפרטה ושהבעלים יחליט אם תעבוד בשבת או לא. לא צריך עוגה בפרצוף או אצבע בעין. צריך הסדר שטוב לכולם כמו שהושג בחיפה עם חסידות ויז'ניץ' שהלכה רחוק מאוד לקראת החילוניים. אין לי עניין בתחבורה ציבורית בבני ברק ובבית"ר עילית בשבת וגם לא בשכונות בחיפה ותל אביב שבהם יש בתי כנסת. זה שרוב החרדים לא מוכנים לגלות גמישות לא אומר שצריך להתנהג כמוהם, ההסדרים בחיפה ובאילת יכולים להיות מודל לכל הארץ.

למה עוגה בפרצוף, אני מחיתי על כך שנתן שרנסקי כתב במצע שלו שהוא רוצה להפריט את אל על כדי שתטוס בשבת, למה להתגרות בדתיים, אם אתה קפיטליסט תהיה בעד הפרטה ושהבעלים יחליט אם תעבוד בשבת או לא. לא צריך עוגה בפרצוף או אצבע בעין. צריך הסדר שטוב לכולם כמו שהושג בחיפה עם חסידות ויז'ניץ' שהלכה רחוק מאוד לקראת החילוניים. אין לי עניין בתחבורה ציבורית בבני ברק ובבית"ר עילית בשבת וגם לא בשכונות בחיפה ותל אביב שבהם יש בתי כנסת. זה שרוב החרדים לא מוכנים לגלות גמישות לא אומר שצריך להתנהג כמוהם, ההסדרים בחיפה ובאילת יכולים להיות מודל לכל הארץ.
זה משחק סכום אפס - הדת של החרדים כרגע לא מאפשרת גמישות.

נתן היה בכנסת ורצה להיות בכיף אחרי שיצא מהכלא לא בא לו מלחמות מיותרות,לעומת זאת מי שאין לו אוטו,מוכן גם מוכן למאבק.

זו הייתה תקופה אחרת תקופת הסטטוס קוו והפשרות - אחרי הזמן שעבר עם החרדים יחד עם ביבי אני מקווה שהבנת שאין

פשרות עם החרדים,צריך להראות להם מי הבוס.

marabo

Well-known member
אני בהחלט קפיטליסט, אבל אני בעד מסגרת של מדינה, זה לא סותר, ההיפך בשביל שקפיטליזם יעבוד צריך מדינה חזקה שתדאג לכל התנאים הדרושים לזה.
מדינה זה התארגנות של אנשים לא רק למטרת רווח כלכלי, זו גם התארגנות סביב ערכים ומאפיינים נוספים. אין שום סיבה גם בקפיטליזם שיהיו למדינה גם ערכים שסביבם היא התארגנה והתגבשה.

1ספי11

Well-known member
נו שמאלנים, בלעתם את הלשון? נתפסתם עם המכנסיים למטה? למה אתם לא מפעילים תחבורה ציבורית בשבת? אתם בשלטון כעת.
שנים צרחתם ויללתם על זה, מה קרה פתאום?
כרגיל אין שקרנים גדולים מהימניסטים.
ממשלת שמאל היא המצאה מטופשת של בכייני נתניהו.

marabo

Well-known member
כרגיל אין שקרנים גדולים מהימניסטים.
ממשלת שמאל היא המצאה מטופשת של בכייני נתניהו.
על מה אתה מקשקש? מרץ בממשלה, ליברמן, לפיד, כולכם שם. למה אתם לא מפעילים תחבורה ציבורית בשבת?

1ספי11

Well-known member
על מה אתה מקשקש? מרץ בממשלה, ליברמן, לפיד, כולכם שם. למה אתם לא מפעילים תחבורה ציבורית בשבת?
מרץ בממשלה וימינה בממשלה.
אין למרץ כוח פוליטי להעביר כל חוק שהיא רוצה.
אם הממשלה הזאת תצליח להפריד את הדת מהמדינה,דיינו.

marabo

Well-known member
אז למה נכנסתם? שיקרתם לבוחרים שלכם בשביל שלטון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם הממשלה הזאת תצליח להפריד את הדת מהמדינה יש עתיד לא תהיה בכנסת הבאה, כי לא יישאר להם דבר להציע לבוחריהם. לכן אפילו טומי לפיד ז"ל לא פעל בעניין והעדיף להתחבא מאחורי הסכם עם אפי איתם וזבולון אורלב.

1ספי11

Well-known member
אם הממשלה הזאת תצליח להפריד את הדת מהמדינה יש עתיד לא תהיה בכנסת הבאה, כי לא יישאר להם דבר להציע לבוחריהם. לכן אפילו טומי לפיד ז"ל לא פעל בעניין והעדיף להתחבא מאחורי הסכם עם אפי איתם וזבולון אורלב.
מה הקשר ליש עתיד?

אלפיני

Well-known member
מה קרה? פתאום לא איכפת לכם מזה? אתם בשלטון, זה בידיים שלכם.
הרי אם ביבי והחרדים היו בשלטון הייתם צועקים עד לב השמים על הכפיה הדתית, פרשני התשקורת השמאלנים שלכם היו מייללים מרות, החולדאי שלכם וחבריו השמאלנים ראשי הערים היו מפעילים אטובוסים, מה קרה פתאום? איפה מר"ץ? איפה ליברמן שקשקש לנו?
מרגע שקיבלתם את השלטון כל זה לא מעניין אתכם.
מה שמעיד בפעם ה 1000 שאתם נוכלים וצבועים.
יש. וגם יורחב. היה רגוע.

marabo

Well-known member
יש. וגם יורחב. היה רגוע.
איפה יש? למה אתה משקר? יש רק תחבורה ציבורית של עמותות על בסיס של מוסדות ללא כוונת רווח, זה יכולתם לעשות תמיד. זה לא התחבורה הציבורית הרגילה שדרשתם, אל תמרח אותנו

Harrington

Well-known member
מנהל
מצחיק אותי לקרוא הודעות כאן על צביעות השמאל. כאילו, יש מישהו רציני במדינה שעוד לא מכיר בכך שהשמאל צבוע ברמות-על? לא צריך להיות ימני קיצוני בשביל לזהות את זה. יש כל כך הרבה דוגמאות לכך, שזה באמת מצחיק לקרוא שיש עדיין מי שסבור שצריך להצביע על זה באופן מיוחד :).

לאונידס

Active member
מה קרה? פתאום לא איכפת לכם מזה? אתם בשלטון, זה בידיים שלכם.
הרי אם ביבי והחרדים היו בשלטון הייתם צועקים עד לב השמים על הכפיה הדתית, פרשני התשקורת השמאלנים שלכם היו מייללים מרות, החולדאי שלכם וחבריו השמאלנים ראשי הערים היו מפעילים אטובוסים, מה קרה פתאום? איפה מר"ץ? איפה ליברמן שקשקש לנו?
מרגע שקיבלתם את השלטון כל זה לא מעניין אתכם.
בהסכם הקואליציוני בנט ושקד דרשו וכך נחתם שלא יהיה שינוי בסטטוס קוו בענייני דת ומדינה.
בנט ושקד השמאלנים לא מוכנים לסגת מהדרישה שלהם.

חולדאי דווקא מפעיל בשבת קווים לים, כמו עוד ערים (שפויות), בין השאר בתמיכת מר"ץ.

אני מניח שכרגיל העובדות לא יבלבלו אותך

marabo

Well-known member
בהסכם הקואליציוני בנט ושקד דרשו וכך נחתם שלא יהיה שינוי בסטטוס קוו בענייני דת ומדינה.
בנט ושקד השמאלנים לא מוכנים לסגת מהדרישה שלהם.

חולדאי דווקא מפעיל בשבת קווים לים, כמו עוד ערים (שפויות), בין השאר בתמיכת מר"ץ.

אני מניח שכרגיל העובדות לא יבלבלו אותך
ולמה חתמתם עם הסכם כזה? פתאום לא איכפת לכם מהעקרונות שלכם? מכרתם את הכל בשביל השלטון שאותו עצמו קניתם בכספי שוחד ושחיתות.
כל מה שצעקתם על נתניהו אתם עשיתם והרבה יותר גרוע.
שמאל זה צביעות ומדהים כמה שזה נכון.

1ספי11

Well-known member
ולמה חתמתם עם הסכם כזה? פתאום לא איכפת לכם מהעקרונות שלכם? מכרתם את הכל בשביל השלטון שאותו עצמו קניתם בכספי שוחד ושחיתות.
כל מה שצעקתם על נתניהו אתם עשיתם והרבה יותר גרוע.
שמאל זה צביעות ומדהים כמה שזה נכון.
פוליטיקה היא לא צעקנות ימנית מטופשת והרסנית אלא קבלת מה שאפשר על פי הכוחות הפוליטים.

marabo

Well-known member
פוליטיקה היא לא צעקנות ימנית מטופשת והרסנית אלא קבלת מה שאפשר על פי הכוחות הפוליטים.
יאללה יאללה... תירוצי סבתא, מכרתם את כל העקרונות שלכם בשביל השלטון. אותה כפיה דתית ואותה קניית שלטון בכסף. כל מה שצעקתם ויללתם על נתניהו אותו הדבר יש אצלכם.
שמאלנות = צביעות.

1ספי11

Well-known member
יאללה יאללה... תירוצי סבתא, מכרתם את כל העקרונות שלכם בשביל השלטון. אותה כפיה דתית ואותה קניית שלטון בכסף. כל מה שצעקתם ויללתם על נתניהו אותו הדבר יש אצלכם.
שמאלנות = צביעות.
מחוסר יכולת לנמק ,עברת לפונט צעקני. כמה עלוב
עוד הוכחה שהימין צבוע .

למעלה