שלשתנו

• פותח הנושא GG25
  • פורסם בתאריך

GG25

New member
שלשתנו

ישבנו שלושתנו גלגלנו שיחה אכלנו פיצה אתה שתית בירה צחקנו, סיפרת בדיחה היא השתעלה, נבהלת נורא מה יהיה איתה? פתאום הטלפון צלצל לא רציתי אבל עניתי חייכת, הרגעת, צחקת בעינייך ליטפת שוב חשתי רוגע, שלווה שלמה...... יש לך חיבוק חם נוסך ביטחון אותו אתה מוכן להעניק בכל זמן, בכל מקום.... ושוב אתה רחוק בלתי מושג רוצה לשמוע את קולך להרגיש את קירבתך אתה חסר נשאר רק געגוע וכך יעבור שבוע ועוד שבוע עוצמת את עיניי רואה אותך מביט בי בפניי ולא יודעת, אולי.......

../images/Emo41.gifאני כאן...את תצטרכי לי...../images/Emo23.gif

אם את זקוקה לי.....אני כאן. אף ברגעים שאין ידינו משגת לגעת אנו הכח של האחד לשניה, אנו מבשרי השלווה לנשמה. הסרנו הבדידות מליבנו, התעלמנו מפחדים שבמוחנו ואנו יחד בכאבינו- מתעלמים ממנו בשעותינו. אני בתוכך ואת בתוכי, אני במוחך ואת במוחי. מעצמנו לא יצרנו דבר אך ביחד אנו הכל-חבל"ז... הטוב הוא כאן, הוא אנו וכאן עלינו להיות בשבילנו. רק בנו יש לעולם מהות רק מתוכנו מקבל העולם דמות. אהבתנו מצמיחה את תאי החיים, גם אם אהבתנו אסורה עפ"י החוקים. אהבתנו היא התגשמות הבטחון בצדקת דרכנו והיא המביאה את השלווה אל סף ביתינו. אני האהבה אותה את לופתת, אני בטחונך בתשוקתך הבוערת אני המביאך אל שלוותך הזוהרת, איתי לעולם לא תהיי נכשלת. אהובתי, אני כאן !

GG25

New member
זקוקה.. ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo25.gif

זקוקה לך אהובי ברגעים היפים בלילות הבהירים זקוקה לך חברי. בשעות הקשות בפחדים במועקות שתפתח את לבך אלי הבט בי בגובה עיני. ממך אשאב כוחות להתגבר על מנת להיות לצידך כשתצטרך חבר אתך האהבה התשוקה החיים איתך הימים הלילות נפלאים אתך הבטחון השלווה אתך האינטימיות הקרבה אותך אני רוצה בוא שאני עמך

שמעי לי מעוררת נשמתי../images/Emo9.gif

אומר לך זאת פשוט- אהבתי גורמת לי גאווה ואולי אשמע נדוש אבל ליבי נסק לעומק האהבה, ומקשט אני אותך באהבתי- לא למענך אלא למעני, שבלעדי אהבתך אליי כיצד יעברו הימים עלי? הרי דמותך בכל מעשיי ומילותייך ספונות במחשבותיי. ברקמתך הפלאית אני שבוי אך בנפשי חל הלבלוב. אהבתך לוטפת בי במתיקתה ואני באהבתי משיבה.

GG25

New member
ממרחקים... ../images/Emo29.gif

אני קוראת את המילים מקשיבה אל הצלילים הימים כבר לא ימים הלילות כה ארוכים קוראת לך אהובי שלך כעת הוא לבבי גם מרחוק אני איתך ידי שלובה בתוך ידך בוא... קוראת אני לך

האמיני לי שהאופק בהישג יד... ../images/Emo140.gif

נפגשנו כאן כאמצעי אחרון לפרוק מהלב את כל השחור. בלי שיחה וטיפת אהבה כלל לא אפשרי לחשוב על שינה. שוקעים בשיחה, מתחיל וידוי, מסתיים וידוי, ניבנה עוד נידבך- כך ניסלל לו שביל אוהבים שמר בליבם- קן אהבה בונים.

למעלה