שלם?

• פותח הנושא doc86
  • פורסם בתאריך

doc86

New member
לא נכון

1. מום לא עובד כך משונה מהרגיל הוא עובד שונה "ממבנה גופני תקין"
2.עם לכול בני האדם החיות עושים ברית מילה זה היה רגיל ותקין?

KallaGLP

New member
מבנה גופני תקין של האדם הוא בלי חבל הטבור

ועם הטבור, כמו שמנה גופני של האדם הוא להיות עם שיניים אף על פי שהן לא צומחות מיד ושל האישה להיות עם שדיים, אף על פי שהם לא צומחים מיד. המצב בלידה אינו מצב סופי. יש התפתחות וגדילה ושינוי כל הזמן, כחלק מתהליך ההתפתחות התקין של האדם. אם תינוק לא משתנה ולא מתפתח כדי בסופו של דבר להפוך לאדם בוגר - זה המצב החריג וזה מום התפתחותי. כל עוד התהליכים מתרחשים כמו שהם אמורים להתרחש אצל כולם, הכל בסדר וזה לא מום.

doc86

New member
שוב

"ועם הטבור, כמו שמנה גופני של האדם הוא להיות עם שיניים אף על פי שהן לא צומחות מיד ושל האישה להיות עם שדיים, אף על פי שהם לא צומחים מיד"-עוד פעם זה התפתחות לא קשור לעניין שלנו.
חוץ מזה עוד פעם התקינות בגוף האדם לא עובד לאיך נראה לך זה אמור לעבוד זה עובד לפי איך שהוא נולד והוא נולד עם חבל הטבור מחובר לגוף שלו

KallaGLP

New member
גם נשירת חבל הטבור זה שינוי והתפתחות.

גם אצל בעלי חיים וגם אצלנו. התקינות בגוף לא עובדת איך שנראה לך, או שאולי אתה יודע יותר טוב מכל הביולוגים והרופאים?

doc86

New member
אבל פה בשינוי זה שונה

את ממשיכה הוא נולד עם זה זה הנורא עם הוא מתיבש ונופל זה פצע לכול דבר שהישנים גדולות לא נופל גלום ולא משתנה כלום
"יודע יותר טוב מכל הביולוגים והרופאים?"-את מצחיקה אני הבאתי לך אתרים שאומרים שזה צלקת ואת לא מוכנה לקבל את זה

KallaGLP

New member
זה לא שונה מהרגיל, ולא משנה כמה תנסה לעוות את ההגדרה.

רגיל - מה שקורה אצל כולם, בכל המקרים. שונה מהרגיל - חריג, לא כמו אצל כולם. האתרים שהבאת לא היו מקצועיים ביולוגיים או רפואיים, אבל לא זה העניין. אף אחד מהאתרים האלה לא טוען את מה שאתה טוען - שנשירת חבל הטבור והיווצרות הטבור הם מן מום.

doc86

New member
אני לא מאבת כלום עם את חושבת בדרך שכלך את יכולה לענות.

עם כלום עושים ברית מילה זה רגיל?
"האתרים שהבאת לא היו מקצועיים ביולוגיים או רפואיים"-אחד מהם אני הבתי את השני את את רצינית?
הם כן טוענים את מה שאני טוען אני "כל שוני ממבנה גופני תקין"-אני טוען את זה כול הזמן שונה מהמבנה שלו ברגע שהוא נולד

KallaGLP

New member
תקין = מה שאצל כולם.

שוני מהתקין = שונה ממה שאצל כולם. באמת שזה מאוד פשוט.
ולגבי ברית מילה = לא ברור מה כתבת, וגם לא מבינה מה ברית מילה קשורה לזה.

doc86

New member
אז מה

"כל שוני ממבנה גופני תקין"-זה מה שרושם התינוק נולד עם הטבור זה התקין של כול תינוק

KallaGLP

New member
נכון, זה תקין להיוולד עם חבל הטבור

וזה תקין שאחרי הלידה הוא נושר. כמו שזה תקין שתינוק נולד עם מרפסים פתוחים וזה תקין שאחר כך הם נסגרים.

doc86

New member
את איתי בשיחה?

עוד פעם המרפסים לא נוצר כלום לא רואים כלום אין צלקת מזה
לטבור יש בגלל זה זה מום

KallaGLP

New member
לא נכון.

"מַרְפֵּס הוא אתר אנטומי בגולגולת של תינוקות שבו עצמות הגולגולת אינן שלמות, ולכן מתאפיין בהיותו רך למגע." זה רק בגוף התינוק, זה לא קיים אצל מבוגר.
העצמות אינן שלמות, הן רכות, ויש תהליך שמשנה את זה.תוך כדי גדילה, וזה תקין.

doc86

New member
אץ לא איתי בשיחה

אז מה לא נישאר סימן הגוף מפתח מום יכול מליוצר רק מפציע או מחלה.
את סתם שולחת דברים ללא האקשר

KallaGLP

New member
באמת, כל תינוק חולה ופצוע? נו, בחייך.

זה כבר ממש מצחיק.

KallaGLP

New member
לא, זה לא פצע כי גם אם אף אחד לא פוצע אותו

הוא מת בעצמו כחלק מתהליך התפתחותי תקין. ובכל מקרה, זה לא שונה מהרגיל, כי המצב הרגיל הוא שהוא מת.

doc86

New member
נו

הוא מת נושר מהגוף החיי והגוף מחדש אותו ונוצר צלקת או נוצר מום

KallaGLP

New member
גם אנחנו נמות, כולנו. זה הנורמלי וזה לא מום.

מוות ומום אינן מילים נרדפות.

doc86

New member
מה הקשר

הגוף לא חיי איך הוא יכול לחדש את עצמו

KallaGLP

New member
יש בגוף חלקים שמתחדשים, ויש שלא.

זה לא מה שקובע אם הם מום או לא.

למעלה