שלללוווווווםםםםם!!!!!!!!! H-)

מצב
הנושא נעול.
שלללוווווווםםםםם!!!!!!!!! H-)

אני כאן סוף סוף מול המחשב שלי קורא בפורום שאני הכי אוהב ומאוד התגעגעתי לכל הבנות היקרות שלי.אני בחופש עכשיו לכמה ימים.אתן לא יודעות כמה התגעגעתי אליכן,אני מקווה מאוד שהסתדרתן גם בלעדיי.אז קודם כל אני שולח לכל אחת מכן חיבוק גדול ונשיקה עדינה לזכר הימים הטובים.לכל מי שלא מכירה אותי אני דודי חייל קרבי משרת כרגע בית לחם הגעתי לפורום בזכות שיחת טלפון תמימה אחת עם תגל והנה אני פה לא יכול לעזוב אז לכל הבנות החדשות בהצלחה רבה עם המון כוח ממני דודי.תגל אני מתגעגע אליך נורא אבל כל הזמן יש לי הרגשה שאני מפריע לך אז כשיהיה לך זמן תתקשרי.מאיה נשמתי אני כבר מתגעגע אליך אז נהיה בקשר.מצטער שלא יצא לי להיות בפורום ואני מבקש סליחה מכל הלב מכל מי שאיכזבתי אותה\ו ועוד פעם אני אשלח את כל מה שיש לי כרגע לתת לפורום.מקווה שתבינו אותי אוהב הרבה הרבה דודי.

t@gel

New member
חומד של דודי

נשמה שלי...
אתה כל כך צודק...אני לא בסדר...אתה כל פעם תופס אותי עסוקה במשהו.
כמו תמיד שאמרתי...אני לא בנויה לקשר טלפוני...מה גם שסגרתי את הפלאפון לשיחות יוצאות עקב חשבון מפוצץ.
מה שלומך חומד? מה קורה איתך בימים אלו?
אוף אני מרגישה רע שלא שמרתי על קשר...
מקווה שלא תכעס עלי.

אוהבת אותך המון...
גולי

לגולי שלי!!!!

אני לא כועס בכלל אני פשוט מבין שיש לך דברים קצת יותר חשובים ממני ואני גם לא בדיוק יודע מה עובר עלייך בימים אלו.אני לא רוצה ללחוץ עלייך אז אני פשוט אחכה עד שיהיה לך קצת זמן.אני בסדר עכשיו פחות או יותר,יצאתי עכשיו למיוחדת ואני הולך לעבוד קצת עם אבא שלי כי אני צריך קצת כסף.מקווה שאצלך הכל בסדר למרות שאת אף פעם לא באמת מספרת מה באמת קורה איתך.אני תמיד כאן,לא שכחתי אותך ואני עדיין אוהב אותך מאוד אז תהיי בקשר.שלך לתמיד החייל המאושר דודי.

בוקר טוב מקסים שלי.

אין לך מושג כמה התגעגעתי..
ומכל האנשים בעולם ממש אסור לך לבקש סליחה, לא איכזבת אף אחד, רק עזרת והיית שם בשבילנו כל הזמן, אתה אדם מדהים ומיוחד במינו.
מקווה שהפעם תהנה מהחופש..
אוהבת המון..
ניב

ד-ו-ד-י החייל המאושר שלי!

איזה כייף לראות אותך פה בפורום!
כמה שהתגעגענו לקרוא את השם ``חייל מאושר!``
ואני עוד זוכרת למה הוא הפך לכזה...ואני גאה בך.
בלי סליחות - אתה זה שעושה את העבודה השחורה...
אנחנו פה מאחרייך תמיד תמיד.
ומעריכים כל מה שאתה נותן. וזה המון.

אני לא אהיה ביומיים הקרובים, אתה יודע למה...
אבל הפלאפון שלי יהיה זמין כל הזמן.
מחכה לשמוע ממך.
אני זקוקה לזה עכשיו....התחלתי לשקשק.

אוהבת המון
מאיה שלך.

נ.ב.
מסרתי פה לא מעט ד``שים ממך על גלי הפורום..
שהתקבלו עם המון אהבה וגעגועים.
תהיה בקשר.

A-naT

New member
דודייייייי!!!!!

(תדמיין אותי עכשיו דופקת צעקה וקופצת עליך)
ידעתי שתחזור לפה מהר.. אתה גדול!! איך התגעגעתי.. מה המצב??

אתה לא תאמין! אתה תהיה בהלם!
קיבלתי 100 במבחן בהיסטוריה!! (כולם.. היא גדולה-היא גדולה..)
המורה שלי היתה די בהלם ממני, היא היתה בטוחה שהעתקתי למרות שהיא לא אמרה את זה. ואתה יודע מה?? לא העתקתי! זה הכל מהמוח! אין לי מושג איך נפלה עלי הגאונות הזאת פתאום, היא בטח זמנית או משהו...
אבל שניה, זה לא הקטע הכי טוב: לכבוד גאונותי קונים לי גיטרה!! סוף סוף!!!!

איזה בעסה שזה רק חופשה.. טוב חפיף העיקר שאתה פה ;-)

דרך אגב! עוד שבוע בול יש לי יומולדת, אז תאחל לי יפה מזל טוב כי אתה בטח לא תהיה פה שבוע הבא

כל ההודעה כתבתי רק על עצמי! אני בשוק! מה קורה איתך??

ביי
עינת (המסטולה)

פו

New member
לדודו

אני לא מכריה אותך אבל אתה נשמע לי בחור מקסים ונהדר. תשמור על עצמך שם בבית לחם B-)

מצב
הנושא נעול.
למעלה