שליחת טפסים מהארץ עם שירות EMS

ziva83

New member
שליחת טפסים מהארץ עם שירות EMS

האם יש למישהו נסיון בשליחת טפסים עם שירות זה?
דרך איזה כתובת שלכתם? אותו הכתובת שמשתמשים לשירות של FEDEX, UPS? או שלחתם לכתובת הרגילה של השירות USPS.
תודה וסופ"ש נעים לכולם!

ilanvag

New member
אני השתמשתי בשירותי EMS לפני למעלה מעשור,

היה בסדר גמור. לא יודע איך הם כיום.
&nbsp
לא יודע לגבי השאלה השנייה, אבל בעיקרון זה אמור להיות שירות של דואר שליחים, כלומר זה יותר דומה ל-UPS ולפדקס, ולכן כנראה לכתובת שלהם -- אבל אני לא בטוח.
&nbsp
נחכה למישהו עם ניסיון יותר מעודכן.

ziva83

New member
המון תודה לעונים! היום שלחתי את המסמכים דרך EMS

בתקווה שהמסמכים יגיעו ליעדם בשלום :)

המון תודה על עזרתכם!

yanivser

New member
EMS- זוועה של שירות

שלום,
שלחתי טפסים עם EMS לארה״ב לפני כחודש וחצי, לא אשלח איתם חבילות יותר לעולם. הטפסים אמנם הגיעו ליעדם לאחר כמעט חודש למרות שהשירות היה אמור להיות ״פרימיום״ והחבילה היתה אמורה להגיע כעבור ״יומיים שלושה״ כפי שהבטיח פקיד הדואר. רוב הזמן החבילה היתה בסטטוס של ״אין לנו מוגש איפה היא וגם לא אכפת לנו, אולי זה הלך לאיבוד״ ואי אפשר היה לעקוב אחר החבילה לאחר שיצאה מהארץ. חבל על עגמת הנפש, לא הייתי מפקיד בידיהם שוב חבילות חשובות. לגבי הכתובת יש באתר של USCIS כתובת מיוחדת לדואר שליחים (לא USPS).

ייניב

etsh19

New member
לכתובת שמופיעה בדואר שליחים

לנו זה עבד אחלה בשנה החולפת ואת כל החבילות שלנו אנחנו שלחנו בEMS. אבל זה אף פעם לא לקח בין יומיים לשלושה. חשוב לי להגיד שזה תמיד לקח לנו בין ארבעה לחמישה ימים. אבל זה הרבה יותר זול מUPS והכל הגיע ליעדו בשלום.
אנחנו כן מרוצים מהשירות.

בוטניה

New member
אופציה נוספת

כדאי לבדוק ב clicknaway זה שירות ששולח דרך פדקס ו DHL אבל במחירים נמוכים יותר. clicknaway.com
גילוי נאות: אחי הוא אחד מהמקימים של העסק

למעלה