שליחה פעמיים

netvition

New member
זה נחמד מאוד..

אבל אם לא קראת את שאר הספרים עדיף שלא תשוטטי פה, כי זה דיי יהרוס לך את הספרים הבאים...

Jessica Alba

New member
לא.....קראתי את כל הספרים......

אבל אני החלטתי שבינתיים עד שהספר ה-6 יצא אני יקרא את הספרים שוב אבל התחלתי מה-3 כי לא היה לי כוח ל-2 ול-1-הם ספרים מעניינים אבל משעמים בהשוואה ל-3,4 וה-5.

Jessica Alba

New member
אממ....חח....קודם כל ../images/Emo51.gif

וד"א קורראים לי אלה...
ואני לא בנאדמית מאוד שמחה אבל אני משתדלת...חח....
למרות שיש לי התקפי באסה לפעמים..(שיר יודעת....חח....
)..אבל זה קורה מסיבות חשובות ולא איזה סתם משהו.

Sweet Angel12

New member
תאמיני לי אני יודעת!../images/Emo46.gif

אהה מסיבות חשובות??....אנחנו צריכות לדבר.....

megahertz

New member
טרול הרים כנס להודעה הזאת, זה חשוב

אני מבין שיש בעיה לגולשים מהסלולרי אוקיי ואני מבין שקורה שהודעה נשלחת פעמיים אבל אתה חייב להבין שאם יש לך כמה שאלות או כמה הערות אתה חייב לכתוב את כולן באותו השירשור או לחילופין בתור נצלשים ועוד עצה קצרה, אם אתה לא רוצה שההודעה תשלח לך פעמיים, אחרי שליחת ההודעה צא לגמרי מהוואפ ואז כנס שוב לפורום, זה אמור למנוע את השליחה. ומוזר לי שאין לך בעיה של כתיבה בעברית. כי בכל הפורומים יש. אני מאוד מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי ושלא אאלץ להסביר זאת שוב. שלך, ערן. אה כן ו-
כי הוא לא נכנס לי בכותרת

אם... קשה קשה..

נדמה לי שהכי שנאתי את הראגוג כי טוב נוו עכבישים זה פסדר אבל כשהם מגיעים לגודל של בניין עם 4 קומות זה פשוט דוחה... אני מפחדת שאם אני יגיד מה דעתי בקשר לערבים יסקלו אותי.. תודה לאל שזה לא פורום פוליטיקה..

mkuzi

New member
יותר משאת תשנאי אי פעם עכבישים

הם ישנאו אותך ויפחדו ממך... מאוד... (למרות שאני לא בטוח שיש להם מוח מספיק גדול כדי להכיל את החלק שאחראי על רגשות... למען האמת אני לא חושב שהם בכלל מסוגלים להרגיש איזשהו רגש... )

moran14h

New member
אמממ

אני דיי שונאת את קריצ'ר כי הוא אחת הסיבות שהוא מת (או לא מת..) את השאר אני דיי מחבבת ..

Jessica Alba

New member
אממ......יש כמה......./images/Emo9.gif../images/Emo144.gif

טוב....אז ככה:
במקום הראשון-אמברידג'
אמברידג' היא יצור חולני ומגעיל אשר דוחה כל בנאדם אפילו אם הוא מסתכל עליה מעשרים מטר רוחק. היא יצור מגעיל, מעורר חלחלה ותיעוב.
במקום השני- פיטר פטיגורו
פיטר הוא בנאדם (אם אפשר לקרוא לו ככה) רשע, מגעיל, פחדן, אגואיסט וחסר רגשות. הוא עושה דברים רק כדי שיועילו לו בעתיד. הוא בגד בחבריו הטובים ביותר בשביל ליהיות בצד החזק שיצליח.
במקום השלישי-קריצ'ר
קריצ'ר הוא הגמדון בית הכי דוחה, מגעיל ובוגד שיש
לא מגיע לו שיתיחסו אליו בטיפת כבוד ולא מגיע לו שהרמיוני תרחם עליו
לא מגיע לו לקבל כובעים וגרביים מיוחדים שנסרגו בידי הרמיוני החמודה....חח.....
אממ.....ויש עוד אבל הם לא מגיעים לרמת התיעוב שלי ברשימה השחורה.....חחח......

LeAnNe

New member
דובי והאגריד../images/Emo182.gif../images/Emo62.gif

שניהם יצורים מעצבנים שמדברים מוזר וזה מעלה לי את הקריזה, בגלל זה רציתי שהאגריד ימות בחמישי! אבל היא הרגה את סיריוס..(והאגריד הוא כן יצור!).

../images/Emo28.gifחחח... שירשור נחמט....

במקום הראשון:
קריצ'ר
בגללו הוא (לא) מת
יצור מתועב ומגעיל, שמתייחס לכולם בעעע..... "עוד בוגד בדם קטן ונאלח...." "והנה הבוצדמית, עומדת שם בלי בושה..." "אדונילי היה חזרזיר כפוי טובה ששבור שבר לאמו את הלב" בעעע...... איכס. במקום השני:
התמונה של גברת בלק
פעם היא הייתה יצור. עכשיו היא חצי יצור. ויצור מגעיל ודוחה. שפדעה בסירי שלי. פיכס. ובמקום השלישי:
הבסיליסק/נגיני
הבסיליסק- איבן אנשים, שונא בוצדמים, "עובדו" של רידל (וולדמורט)... נגיני- כנ"ל פלוס פגיעה בארתורוש! איך? י-צ-ו-ר-י-ם נ-א-ל-ח-י-ם ו-כ-ת-מ-י-ם ש-ל- ח-ר-פ-ה

האמת? אהבתי את הסוהרסנים.

הם היו מגניבים.
כל הספר השלישי ניסיתי לנחש אם הם יצאו בסוף יותר רעים או סיריוס, ושמחתי שלא התבדיתי כשניחשתי שהם. מצד שני, על דובי בספר השני הייתי מוותרת מה-זה בשמחה... נראה לי שאחת הסיבות שהרבה אנשים מחשיבים את הספר הזה לפחות טוב מבין החמישה הוא בגלל היצור המעצבן הזה (לזכותו: בספר הרביעי והחמישי הוא הרבה פחות מעצבן. להיפך, אהבתי את הקטע שלו עם גרביים).

פלאפאל

New member
צ'ו צ'אנג. אני מכחישה אתה היותה אדם

אני לא מוכנה להשתייך לאותו גזע שהיא משתייכת אליו. ענוה- היא יצור, ואפילו לא קסום (האפלו...
טל א': מה את נדחפת לכל מקום
טל ב': שתקי פוסטמה... טל ג' (שהרגע גיליתי אותה) אם את מתחילה לקלל את עצמך זה סימן מאוד שלילי
)

למעלה