שלוש שנים.

Witchcrafts

New member
שלוש שנים.

מספיק לעבור על חלק מזערי של ההתפקדויות שהיו כאן או על שרשורים נבחרים, כדי להבחין בגרעין הגולשים הקבוע שנותר ובכינויים הישנים שמדי פעם קופצים לגיחה. חלקכם נטשו אותנו וחזרו, פרשו מהמשחק ועשו קאמבק (או מתעכבים קמעה), ולא חסרים כאלה שעקבותיהם נעלמו; אבל לא שכחתי אף אחד ואף אחת לאורך כל הדרך. למי שדומע ולא מבין מה פשר השרשור, ובכן: היום, בדיוק לפני שלוש שנים, הפורום עלה לאוויר!!11ן5כו40 |בלונים ותרועות| כיף לי – בלשון המעטה – לנהל כאן (גם בתקופות השפל) וכולי תקווה שזה הדדי. מעולם לא קיטרתם או גרמתם לי לפקפק בהמשך הגלישה שלי פה. עברתי בשלוש השנים הללו הרבה (יחסית, כמובן), ואני סבורה שהרוב מתועד בתגובות שלי. 1374 הפך מסתם מספר, אל סוג של בית עבורי. אין ספק שיוג מתגאה בגיבוש שלנו ובאמונה בלב הקלפים ששוררת כאן. יום יבוא ונקיים מפגש פורום "נורמלי", בו, עם קצת לחצים חברתיים מצדכם, אפילו אשחק. ולא, טרם איבדתי את הכוונה לארגן משהו כזה, כי יש דברים שלא משתנים (כמו ה-IQ של ג'ואי). בקיצור, יקיריי, החגיגות יתחילו בזמן הקרוב. יש למה לצפות, אז אל תמצמצו!

Giantsbane

New member
מה?

לא! לפי החישובים שלי רק כעת (ה-19 לחודש) הפורום חוגג שלוש שנים. האם זה ראוי שמנהלת תטעה בפרט כה בסיסי ומהותי?

Witchcrafts

New member
אוקיי, התבלבלתי.

היום, 19/09, בדיוק לפני שלוש שנים, הפורום עלה לאוויר!!11ן5כו40 אתמול זה היה שלוש שנים פחות יום. גיליתי את העניין בדיוק בחצות וכמה ד', כשיצאתי נעל (נו, ךםך, הפכתי שני תאריכים. פעם ראשונה שזה קורה לי. כנראה שמדובר בתופעת לוואי של הצבא). אע"פ שאין שום סיבה שיהיו נפגעים מהעניין (הרי, בתכל'ס, העיקר הכוונה הכנה! העובדה שלא שכחתי! וזה לא שמישהו אחר היה זוכר) – התנצלות אכן מיותרת ולא במקום. לכן, אחמוס אותה חזרה. אבל אני כן מצטערת ומודה שבצורה מסוימת (ובניסוח מאוד כללי ולא מדויק) זה היה יותר עבורי מאשר עבור הצד השני, כלומר, בתור אחת שחשובים לה תאריכים. אז, די נהרס לי. |4ג| בקיצור, ניחא.

magicannn

New member
מזל טוב!!!!!

סורי שאני לא גולש הרבה אני די עסוק...(אני כותב ספר
) אז מזל טוב והלוואי שנרבה בשנים!!! ושתוסר הקללה הנוראית ושנצליח לקיים מפגש נורמלי 0.0

magicannn

New member
וגם...

נראה לי ראוי לספר קצת על חוויותי בפורום...לפני כמעט שנתיים ראיתי בטלויזיה את הסדרה יוגיהו GX. התרשמתי נורא מהמשחק שידעתי כמובן שקיים אך פתאום קיבל אור אחר. לפני שידעתי מה קורה,הלכתי לטורנירים פגשתי את פרדי ויסמין וראיתי כמה אנשים נעלמים. אני אוהב את הפורום בכל ליבי והלוואי שימשיך יפרח ויתקיים עוד שנים רבות.תודה יסמין.וכמובן תודה לאנציקלופדיה המהלכת פרדי =). וגם כמובן לכל שאר הגולשים והחברים שעושים את הפורום הנהדר הזה מה שהוא אמור להיות.! וגם אני מציע אירוע ראשון לחגיגות! מה דעתכם לעשות שירשור של "מה הפורום הזה אומר לי"? בערך חפירה כמו שעשיתי למעלה? כל אחד? אוקיי זהו ! =)))

Witchcrafts

New member
ג'י, איזה חוסר שיתוף פעולה.

כיוון שאת החפירה שלי על "מה הפורום הזה אומר לי" כבר עשיתי, אין טעם שאחזור עליה. לפחות לא כרגע. נורא נהנתי לקרוא את ההודעה שלך. ואתה לא צריך להודות לי, אבל תבורך. מזמן לא חשבתי על האנימה, ובעקבות האזכור שלך ל-GX, גיליתי שזיגפריד, פגסוס, קריבו והמרשמלו המעוך די חסרים לי. |דומע| ךםך, זוכר את שרשורי הפרקים של Eriol? מעניין לאן ולמה נעלם ומה שלומו.~ P-:

magicannn

New member
כן אני זוכר!!~~

מעניין מה שלום טמיר ומוטי,,,הם גם לא באים לטורנירים...חבר'ה להתעורר קצת!!!!~!~!@~!@ ןבבקשהן

impale

New member
מנצל"ש באכזריות

לינק לסופר אתר ! http://www.yugioh-il.org/tcgsite/ למען האמת.. חרא של עיצוב.. אבל אחלה תוכן ולמען האמת זהו האתר הישראלי היחיד המתעסק במשחק הקלפים ולא בצורה חובבנית.

Witchcrafts

New member
לאן באמת הם נעלמו?

מישהו בקשר איתם? וזיגי, אבאש'ך, היית פותח שרשור חדש. ממתי אנחנו מתקמצנים על מקום, הא? ןל5א6חד 8םכ'4 לא יפה לתפוס טרמפ על השלושנים שלנו. חכהחכה!!11 *מעבירה אצבע על הגרון*

idanem

New member
שנה טובה, חג שמח (=

רובכם (אם לא כולכם), בטח לא זוכרים אותי.. אני הייתי פה לתקופה מסויימת, לא הכי ארוכה אך לא ממש קצרה. אני בדיוק ברגילה מהצבא ובכלל נכנסתי לפורומים של תפוז כדי לשאול משהו בקשר לאייפוד החדש שלי (והתברר לי שאין פה פורום אייפוד או אפל) ואז החלטתי להכנס לראות מה השתנה, לפי מה שראיתי - חוץ מאנשים חדשים, לא הרבה השתנה (שזה דבר טוב). יסמין עדיין מנהלת ופרדי עדיין שפיץ. מי שרוצה לראות, אפילו זכיתי פה בדיסק Now - Dance של 2006 או 2007 נראה לי, כשהייתה תחרות על "המצאת קלף".. אז רק רציתי לאחל לכולכם שנה טובה, ואל תזניחו את הקלפים שלכם לעולם! אפילו אם חדלתם לשחק, לעולם לא תדעו מתי תחזרו לזה (ותסמכו עליי, אתם תחזרו לזה!) עידן.

Witchcrafts

New member
ךםך, אתה לא מבין.

מישהו (גם לו קוראים עידן) שמאז דצמבר 2007 לא התכתבתי איתו, פתאום שלח לי הודעה במסנג'ר. חשבתי שזה אתה והאשמתי אותו בנטישה. אחרי כדקה, הוא הבין שאני מחליפה אותו עם מישהו אחר. הסתכלתי על כתובת הדוא"ל שלו והבנתי שאכן חלה טעות. פתאום אני מרפרשת את תפוז ורואה שיש מסר על תגובה לשרשור הנוכחי, ממך. כאילו, וט"פ, איזה צירוף מקרים מגניב! O_ם מה שלומך? כמה נותר לשחרור? אני תמיד תוהה מתי תעשה קאמבק או תצוץ כאן, שתדע. כיף לדעת שזה דבר טוב שלא השתנה פה הרבה. אע"פ שעדיין יבש כאן, מדי פעם. ונותרתי חפרנית, או סוג של, אם כי חל שיפור בעניין. אגב תחרויות, בקרוב אחת נוספת (פלוס בונוס שאני מקווה שיצא לפועל). שלא תגידו שלא ידעתם. בקיצור, שנה מקסימה שתהיה לך, תקפוץ מדי פעם לביקור. |חיבוקים| (ובבקשה, פורום "נגן iPod".)

idanem

New member
נטישה?!

זה הצבא! הוא האשם! כמה עוד שאלת? עוד שנה 10. עד מתי שאלת? עד אוגוסט 10. בקשר לאותו מר בחור, אני מבין שהתבלבלת ביני לבינו.. אחרי הכל אנחנו ממש דומים
ותודה על הפורום אייפוד! זה ממש עוזר!

argamadon

New member
ולכבוד זה

אני יגיב כי לא הגבתי מממממממממממממלללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאא זמן

למעלה